Şimdi Ara

1 kaşık yağ ile 1 kg patates kızartan Tefal Fritöz Türkiye'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
75.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende alıp bizimkilere hediye eder sonrasında çıtır çıtır yerim. İndirim zamanına bi denk gelsinde şöyle 200 tl verip alalım diyorum
  • 200 tl çok yahu. her gün 2 tl lik patates kızartması söylesen dışardan. 100 defa yersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurkayT

200 tl çok yahu. her gün 2 tl lik patates kızartması söylesen dışardan. 100 defa yersin

X marka bir patates kızartma cihazına 60 tl bayıldım ama 1 aylık yağ masrafı tefal'in fiyatını katlıyor Dışarıdan söylemek görünüşte hesaplı ama işin içine sağlık girince almıyım kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone74

Bende alıp bizimkilere hediye eder sonrasında çıtır çıtır yerim. İndirim zamanına bi denk gelsinde şöyle 200 tl verip alalım diyorum

200 e kadar düşer mi ki dersiniz??

300 TL 12 taksitli fiyatlar var piyasada bana çok uygun geldi.
    En düşük kaçtan sattılar bu yıl içerisinde takip eden hatırlayan var mı?
  • biz de eve almayı düşünüyoruz da, araştırdım biraz şuradahttp://bit.ly/atOaEo 299'a var. biraz adam toplarsan alırız bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: controlfreak

biz de eve almayı düşünüyoruz da, araştırdım biraz şuradahttp://bit.ly/atOaEo 299'a var. biraz adam toplarsan alırız bence :)

Mutluluğu uzaklarda arama :p İşini zorlaştırma

http://www.hizlial.com/k-ev-aletleri-mutfak/mutfak/tefal-actifry-fritoz1-kasik-yag-ile-1-kg-patates-kizartmasi_27.064.1702.0007.htm 299,86TL

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Okul kantininde 45 dakikada pişen patatesleri nasıl yetiştirecek onu merak ediyorum.

ders sırasında pişirecek, tenefüste satacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: style_cool

eşime aldım.
    bu alet mükemmel bir şey ( mühendis gözüyle de söylüyorum )
    sadece patetes kızartması değil kestaneden baklavaya mantıya her bir şeyi yapıyor.
    300-350TL civarında
    pis koku vıcık vıcık yağ bulaşık vs olmuyor.
    tavsiyem kızartmalık patates alın dondurulmuşlar sağlıklı değil. 25dk çok da değil sonrasıyla uğraşmıyorsunuz.
    kitapta yazılanı uygularsan yemekler süper oluyor

her neyse bu ürün parasını sonuna kadar hakediyor.
    düşünüyorsanız vakit kaybetmeden alın derim.

( patatesin kalitesi , kullanılan yağ , yapma şekili aşçı önemli yani tadı kötü tester yediyseniz bence bu tefalin suçu değil . :)

Patates kızartması sert oluyor mu peki gerçekten? ben hep yumuşak ve arkadaşların dediği gibi haşlamaya benzerlerine denk geldim. belki de çok beklettikleri içindir.

Ben de almayı düşünüyorum. Bir de içinde dönen koldan başka yağ buharını üfleyen bir mekanizması var mı? Bir yerde okudum bu şekilde her tarafı eşit kızartıyor diye.

• arkadaşlar ben buyuk bi zevkle ve hevesle aldım eve geldim hemen cihazı açıp 1 KAŞIK yağı koydum patetesleri attım sonra beklemeye başladım 15 dk bekledim tadına baktım pişmemiş 20 dk snra baktım pişmemiş 25 30 35 40 dk larda baktım pişmemiş neyse dedim ben beceremedim dedim herhalde içime dert oldu bıdaha aynı işlemleri yaptım kıtaba uygun olarak. olmuyo satın aldığım yere gittim bıde bız deneyek dediler cihazı aldılar patatesleri yaptılar eee sorun yok dediler. meğerse bu cihaz o kadar pişiriyormuş yani az pişmiş çiğ tadı veriyo o kadar elktik yakıyo bana gore saçma sapan bi alet . o makıneyle 10 kere patates yıyeceme 1 kere adam gıbı kızartma yerim okadar para da vermemiş olurum. bide zar zor ıade ettim onun yerine bırsuru ufak tejfek alet aldım. BENCE ALMAYIN SAĞLIKLI DİYE pişman olmayın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.