Şimdi Ara

1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI - ADAPAZARI SAKARYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
7
Favori
154.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

orda olan arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını bekliyoruz
  • mrb arkadaslar bende buraya düştüm bakalım.

DH olarak birbirimizden haberdar olsak iyi olur.

tolga86@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga86 -- 11 Ağustos 2009; 8:19:27 >
  • edit: İstihkam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga86 -- 11 Ağustos 2009; 8:17:59 >
  • Aday Nu. 10552
    Adı ve Soyadı AHMET ULUOCAK
    Baba Adı ŞÜKRÜ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI ADAPAZARI SAKARYA

arkadaşlar bende burayım haberleşelim orda görüşürüz ilk başta yalnızlık çekmeyelim
    mecul38(at)hotmail.com
  • valla adapazarında askeri kışla güzel yerde askeri konuda bilgim o kadar da şehirde 4 yıl kaldım gördüğüm en bağnaz yerlerden başlardaki biri ama olsun izmit sadece yarım saat
  • arkadaşlar herkes güzel yer diye bahsediyor hepimize hayırlı olsun
  • beyler ekleyin

bluenirvona hotmail.com

• Ben de 1'inci Motorize Piyade Tugayına kısa dönem topçu çıktım. İstanbuldan Ahmet Arslan
  • arkadaslar umarım hepimiz içim hayırlısı olur yaklasık 100 kişi olacakmısız galiba. orda tanısalım
  • Benide ekleyin arkadaşlar izmirden erdem
    erdemayvaz@hotmail.com
  • arkadaslar oncelıkle dedelerınız olarak kandıra kıslamıza h.geldınız. bızler 327 kd olarak yolunuzu gozluyoruz:)))) buraya gelınce elbet tanısacagız. acemılıgınız cok guzel gececek ve forumda yazan sacma sapan gereksız seylerı alıp gelmeyın.... bızım bakkal yılmaz sıze burda hepsını satar:D sımdıden hayırlı olsun .... dedelerınız oktay sezgin kaan turker ve hasan aztekin sızlerı beklıyor olacak:)))))

once sakaryaya teslım olacaksınız kımse kandıraya dırek gelmesın.... hadı kalın saglıcakla 12 agustosta gorusmek uzere:D
  • Oktay çavuşunuzu bekletmeyin vatan evlatları, siz gidin ki o da 35 e düşsün, ehehe. 12 Nisanda da o bizi 35 e düşürmüştü. Hey gidi heyy.
  • Aday Nu. 99271
    Adı ve Soyadı YUNUS EMRE TÜRKOĞLU
    Baba Adı MAHMUT
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI ADAPAZARI SAKARYA

casperemre@hotmail.com

mak.yük.müh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysezgin

arkadaslar oncelıkle dedelerınız olarak kandıra kıslamıza h.geldınız. bızler 327 kd olarak yolunuzu gozluyoruz:)))) buraya gelınce elbet tanısacagız. acemılıgınız cok guzel gececek ve forumda yazan sacma sapan gereksız seylerı alıp gelmeyın.... bızım bakkal yılmaz sıze burda hepsını satar:D sımdıden hayırlı olsun .... dedelerınız oktay sezgin kaan turker ve hasan aztekin sızlerı beklıyor olacak:)))))

once sakaryaya teslım olacaksınız kımse kandıraya dırek gelmesın.... hadı kalın saglıcakla 12 agustosta gorusmek uzere:D

hadi yaww ben listeyi tamamlamıştım bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga86

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysezgin

arkadaslar oncelıkle dedelerınız olarak kandıra kıslamıza h.geldınız. bızler 327 kd olarak yolunuzu gozluyoruz:)))) buraya gelınce elbet tanısacagız. acemılıgınız cok guzel gececek ve forumda yazan sacma sapan gereksız seylerı alıp gelmeyın.... bızım bakkal yılmaz sıze burda hepsını satar:D sımdıden hayırlı olsun .... dedelerınız oktay sezgin kaan turker ve hasan aztekin sızlerı beklıyor olacak:)))))

hadi yaww ben listeyi tamamlamıştım bugün

tolga yolla lısteyı lıdte ılk bana gelıcek:) yarın dıs postaya verın:) herkeze ıyı aksamlar... merak etmeyın cok ıyı bır yere gelıorsunuz.... bızler sızlere yardımcı oluruz.... ılk kıslaya gıren ayvayı yedı bu arada:))))))))))))))

• kışlada bankamatik varmı varsa hangi banka söyleyebilirmisin... Yardımlar içinde şimdiden sağol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemayvaz -- 11 Ağustos 2009; 11:41:07 >
  • bu topçu ne iş yapar arkadaşlar?. Tahminim dağıtım sırasında mesela topçular x yerine piyadeler y yerine gidecek diye bir kural vardır. Yani varmı:)?
  • madem kandıraya götürecekler, gittiğimiz yerde bişey yapmayacaz; o zaman saat 4'te falan teslim olmanın anlamı yok. saat tam 5'te girsek sorun olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.