Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
8.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi eşoftan veriliyor deniyor bir verilmiyor bu işin aslı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galganus12

quote:

Orijinalden alıntı: kavas

Peki dede gemiye düşsek gemez miyiz diyar diyar :)

Tabii gezersiniz,gemi nereye gidiyorsa sizde oraya gidersiniz.Paso gemiyi yıkarsınız baştan aşağıya

Bana sahil güvenlik çıktı, gemiye düşme ihtimalim var mı?
  • selamm tertipler hazırlıklar nasıl gidiyo ben tamma ladım gibii umarım eksik falan bişe yoktur:)
  • soruma cevap bekliyorum hala arkadaslar
  • şu eşoftman işinede bi çözüm bulsak aslında iyi olacak

veriyorlarmı vermiyorlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gravestone80

arkadaslar; bana karaci disinda birsey cikacagini düsünmedigim icn daha önceden yesil renkli don ve fanila almistim bi sürü. don yesil renkli olabiliyomus tamam da. atlet sanirim farkli oluyomus ya. bilen biri bi zahmet anlativersin nasil olacak atlet? gitmeden onuda ayarliyalim ya.

bildigim kadarıyla fanilalar beyaz olacak ben öyle aldım geniş sıfır yaka modelinden.. gömlek içinde yakanın görünmemesi gerekiyomuş...ona göre aldımm bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: atartutar

şu eşoftman işinede bi çözüm bulsak aslında iyi olacak

esofman veriyorlarmis daha once burda askerlik yapan biri söyledi. ama benim sorum hala netlesmedi. peki sende mi bilmiyosun? iclik olarak ne götüreceksin? don kismi tamam ama atlet olayini hala cözemedim ben ya. yesil fanila olur mu?
  • quote:

şu eşoftman işinede bi çözüm bulsak aslında iyi olacak

evetya bu konuda bende kararsızım pek kimsede bişe bılmıyor sanırım oyuzden alt eşofman alıcam yanıma ne olur ne olmazz..
  • beyaz alın yeşille gelmeyin. belki sorun çıkmaz don konusunda ama ikiside aynı renk olsun canım üste beyaz alt taraf yeşil komik olur zaten
  • Tertipler Sahil Güvenlik kaç kişi var . Veya istanbuldan sun express ile gelecek.
  • quote:

arkadaşlar bi eşoftan veriliyor deniyor bir verilmiyor bu işin aslı nedir?

Daha önceki mesajlardan birinde yazmıştım.Eşofman veriliyor
  • bende bilmiyorum ama beyaz fanila ile don götürücem sanırım
  • ben de sahil güvenlik tertip.bizim bi farkımız var mı acaba?
  • quote:

quote:

kardeş ortalama nakıt para nekadar almalıyım,sıgara içen biri olarak ayrıca içeri girerken 4-5 paket sıgara alsam içeri alırlarmı?
  • arkadaşlar şu dönem asker olan arkadaşlarım diyorki yanında hiç brşey getirme diş fırçana kadar veriyorlar eksik olan kısmını dışardaki fiyatın yarı fiyatına kantinden alıyorsun yani karar sizin ben yanımda sadece boş bir çanta götürücem onada kiyafetlerimi kilitlemek için bana tıraş ol diyorlarsa traş ekipmanlarını temin etmeleri gerekmyomu götürdüğümüz şeyleri depoya kaldırıcaz sadece hamballık gibi geliyo bana yeterli mktarda para her işimizi çözer gibime geliyor
  • Üst olarak:
    Normalde yaz olduğu için gömlek giydirmiyorlar.Yeşil yuvarlak yaka tshirt var.Akşamları da beyaz giyiliyor şort üzerine.Yani hem beyaz alın hem yeşil.Melbusat olarak beyaz tshirt veriyorlar,oraya gidincede yeşil tshirt alayın içindeki markette satılıyor.

Alt olarak:
    Beyaz veya yeşil farketmiyor.Zaten giyeceğiniz pantalon sarı-kahverengi arası bir renkte,içinden gözükmez.Bizim uzmna kırmızı ve pembe hariç ne renk giyerseniz giyin demişti Beyaz ve yeşil götürün,birşey olmaz.

Yahu bu don meselesi en önemli mesela valla,bizim zamanımında da tek konu orada ne renk don giyecez muhabbetiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: sutcuoglu

arkadaşlar şu dönem asker olan arkadaşlarım diyorki yanında hiç brşey getirme diş fırçana kadar veriyorlar eksik olan kısmını dışardaki fiyatın yarı fiyatına kantinden alıyorsun yani karar sizin ben yanımda sadece boş bir çanta götürücem onada kiyafetlerimi kilitlemek için bana tıraş ol diyorlarsa traş ekipmanlarını temin etmeleri gerekmyomu götürdüğümüz şeyleri depoya kaldırıcaz sadece hamballık gibi geliyo bana yeterli mktarda para her işimizi çözer gibime geliyor

haklısın kardeş veriyolarmış ama verdikleri en dandık şeyler. ayrıca herkezin tek dediği kantini çok nadir görürsünüz (sıra çok oluyomuşta)diyolar.. oyüzden ben gerekkli olan şeyleri aldım çorap,çamaşır,dış macunu,fırça,şampuan,kremler,havlum,banyo için şort

• quote:

arkadaşlar şu dönem asker olan arkadaşlarım diyorki yanında hiç brşey getirme diş fırçana kadar veriyorlar eksik olan kısmını dışardaki fiyatın yarı fiyatına kantinden alıyorsun yani karar sizin ben yanımda sadece boş bir çanta götürücem onada kiyafetlerimi kilitlemek için bana tıraş ol diyorlarsa traş ekipmanlarını temin etmeleri gerekmyomu götürdüğümüz şeyleri depoya kaldırıcaz sadece hamballık gibi geliyo bana yeterli mktarda para her işimizi çözer gibime geliyor

Evet,çok doğru demişler.Siz sadece terlik,temizlik malzemesi,traş takımı,yüz havlusu ve güneş kremi götürün.Herşeyi doldurup bavula gitmeyin.

Kantine de çok güvenmeyin,anormal şekilde sıra oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arve08

quote:

haklısın kardeş veriyolarmış ama verdikleri en dandık şeyler. ayrıca herkezin tek dediği kantini çok nadir görürsünüz (sıra çok oluyomuşta)diyolar.. oyüzden ben gerekkli olan şeyleri aldım çorap,çamaşır,dış macunu,fırça,şampuan,kremler,havlum,banyo için şort

orda birbirimizi nasıl tanıcaz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: arve08

quote:

quote:

kardeş ortalama nakıt para nekadar almalıyım,sıgara içen biri olarak ayrıca içeri girerken 4-5 paket sıgara alsam içeri alırlarmı?

Valla orada sadece sigaraya para verdim,birazda kantinde harcıyorduk.300-350 götür işte.

Sigarayı içeri alırlar ama açılmamış paket olması lazım.Açık paketleri sokmuyorlar içeriye.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.