Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
8.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ben denizcimi oluyorum?

• arkadaşlar yokmu aynı düşen
  • bu celp ne kadar azsınız siz
  • bende aranizdayim :))
  • Ben de sizden biriyim ;)
  • arkadaşlar katılımlar nerden?
  • bana da orası çıktı tertip sahil güvenlik yazıyo nası bi yer acaba? istanbuldan gidecek arkadas varmı ben yarın saat 7 aldım bileti
  • bende iskenderun ve sahil güvenligim msn veriyorum varsa başka arkadas tanısalım recepyilmaz37@hotmail.com
  • genelde rahat bi askerlik sizi bekliyor 28 gun acemiliginiz sürecek ordu cimsantigi tufeklı tufeksız hareketler goruceksınız zorlanmadan yaparsınız.kayıt işlemleri uzun suruyor ilk gun cok yorucu gecıyor erken gırmenız tavsıye derım kamara lafını duyarsanız kacın saklanın yazısı guzel olan varmı derlese balıklama atlayın sormak ıstedıgınız varsa burdayım
  • recep msn ye ekledim

matrax ben elektronik bilgisayar öğretmeniyim bilgisayar işi yaptırırlarmı bana?
    birde yanımda terlik eşoftman getireyimmi
  • ben de sizdenim...
  • Merhaba arkadaslar benimde aynı yer çıktı. Biletimi 12 si sabahı 9 40 izmir uçağından adanaya aldım. benim gibi gidecek olan varsa cevap yazarsa sevinirim.
  • acemlikte sanmıyorum ustada faydasını gorebılirsın sınıflandırmanız olucak orda egıtımını yaptıgın meslegı herseyı soruyorlar

esofman verılıyor orda terlık mutlaka al size bir valiz dolusu eşya verıcekler iç çamasırı gotur bolca. fazla parayla göturmeyın paranızı karta yukluycekler nakıt alıs verıs yapamıyorusun
  • Merhaba Matrax, birliğe teslim olmadan önce yanımızda götürmemiz gerekenlerin listesini yaparsan sevinirim. Birde acemilikten sonra başka yere gitme durumu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gravestone80

bende aranizdayim :))

Gravestone ben de oradayım ;) PM attım sana
  • ortalama sigara kullanmayan birine nekadar para gerekir?
  • matrax

kesin dağıtım oluyo mu oluyorsa genelde nerelere?
  • benimde oraya çıktı = )

çarşamba sabahı 7:30 uçağı ile gidiorm adanaya.

adanadan servis yada otobüse nerden binebiliriz iskenderun için var mı bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atartutar

ortalama sigara kullanmayan birine nekadar para gerekir?

ben sıgara kullandıgım halde 140 tl cıvarı harcamıstım zaten çok sıra oldugu için para harcayamıyorsun kantınler cok ucuz 150 gotursen yeter yınede sen bılirisn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax325 -- 10 Ağustos 2009; 11:15:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seze®sson

matrax

kesin dağıtım oluyo mu oluyorsa genelde nerelere?

evet dagıtım oluyor istanbul,izmir,mersin,samsun,bartın,ankara,trabzon bazılarınızda iskenderunda kalıcak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.