Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dede saol ilgin için simdi hazırlıkları hep karaya göre dusunduk ama bısey almadım henuz neler goturmelıyım camasır renklerı yanınıza mutlaka alın dediğiniz neler var ?
  • hadi bende Geldim .... Ne ballıyız yaaaa denizci olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: getdownonit

the best ne kadara aldın bileti

110 du sanırım tek kişi

NEWEST,
    FeCoral
    ve ben cumartesi sabah sabihadan sun express le gidiyoruz gidenler yazsınlar haberleşelim. beraber gidelim.
    şehir turu güzel fikir ama birileri yazmış saat 1 de teslim olup gece 02 de yatmış 10 anfi varmış uzun kuyruklar oluyormuş. kararlaştırırız
  • selamlar tertipler. hepimize hayırlı olsun.

benim de sınıfım sahil güvenlik. farklı mıdır denizcilerden acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: caglardeniz

arkadaşlar kiminin sınıfı deniz kuvvetleri benimki sahil güvenlik varmı bilgisi olan ?
  • ben hala uçak bileti için rezerv yaptıramadm hataya direk uçuş arıyorum thy den çağrı merkezi bekletiyor
  • internetten rezervasyon yapılmıyor yaaa... bide hataya uçak 17:15 de iniyor THY de
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomahawk361

selamlar tertipler. hepimize hayırlı olsun.

benim de sınıfım sahil güvenlik. farklı mıdır denizcilerden acaba?

quote:

arkadaşlar kiminin sınıfı deniz kuvvetleri benimki sahil güvenlik varmı bilgisi olan ?

sizi usta birliğine marmarise bodruma sahil güvenliğe yolarlar bizide ankaraya yollarlar isyan ederim ozaman ha
  • Beni marmarise bodruma yollasınlar turizme katkım olur
  • beyler sabiha gökçen-adana pegasus dan aldım bende bileti 12 sinde 6.20 de kalkıo
  • Arkadaşlar, thy, istanbul-adana 12 aralık saat 7.00 uçağındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyy -- 10 Aralık 2009; 12:49:09 >
  • slm arkadaşlar. bende zonguldaktan gelicem iskenderuna. bende aynen kara ya göre yaptıydım hazırlıgı ne varsa yeşil renk. bi sorun olurmu acaba bilgisi olan varmı? ayrıca bende sabahın köründe iskenderunda olcam. uçakla gelecek arkadaşlar kaçta teslim olmayı düşüyosunuz? akşam 5e kadar vaktimiz var gider gitmez teslim olsak vakit geçmez akşama kadar
  • arkadaşlar bende atatürk hava alanından binicem onur air sabah 06.40 ta
    hepimiz biyerde buluşalım
  • quote:

deniz kuvvetleriyle sahil güvenlikçilerin bölükleri ayrı olur sahil güvenlikçiler için usta birligi farklı yerlere çıkacaklar istanbul,trabzon,mersin,çanakkale marmaris,izmir,bartın
  • quote:

Orijinalden alıntı: se2er

slm arkadaşlar. bende zonguldaktan gelicem iskenderuna. bende aynen kara ya göre yaptıydım hazırlıgı ne varsa yeşil renk. bi sorun olurmu acaba bilgisi olan varmı? ayrıca bende sabahın köründe iskenderunda olcam. uçakla gelecek arkadaşlar kaçta teslim olmayı düşüyosunuz? akşam 5e kadar vaktimiz var gider gitmez teslim olsak vakit geçmez akşama kadar

iç çamasırını rengının onemı yok yesıl beyaz farketmez bence erken teslım olmakta fayda var ben 5 te teslım olmustum işlemlerımız bittiginde saat 2'ydi 10 tane anfı var zaten 3 anfıden anca gecebılmıstık
  • Ben sonucu öğrenir öğrenmez aldım bilet. Pegasus SAW-Adana Cts 6.20. Herşey dahil 72ytl.
  • Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY 1

arkadaşlar yarın 11:00da İskenderundayım.bu arada dağıtım nerelere olacak yardımcı olabilecek var mı?
  • arkadaşlar özür dilerim yarın değil cumartesi 11:00da. geceden beri uykusuzluk şaşırdım kusura bakmayın...
  • Adı ve Soyadı ALİ AYDOĞDUOĞLU
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY

11 Aralık 2009 - 20.00 Eskişehirden (HAS Truzim) gidecem Eskişehirden gidecek arkadaşlarla iletişim kuralım....
  • İzmirden Adanaya Anadolu jet 12 cumartesi 07:20 de gidiyorum.
    Adandan iskenderuna otobüsle geççem artık.

Benim gibi izmirden aynı uçakta gelenler ile haberleşilm. Havaalnında buluşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajan83

İzmirden Adanaya Anadolu jet 12 cumartesi 07:20 de gidiyorum.
    Adandan iskenderuna otobüsle geççem artık.

Benim gibi izmirden aynı uçakta gelenler ile haberleşilm. Havaalnında buluşuruz.

Anadolu Jetn açılsa sayfası bende bakıcam alıcam.

kaça aldınız bileti
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.