Şimdi Ara

1 Hafta boyunca akşam yemeğinde hamburger yemek ( SS'li )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünde sipariş verirsem tam 1 hafta boyunca akşam yemeğinde hamburger yemiş olacam.

Sanırım ben ANNEMİ ÖZLEDİM.

1 Hafta boyunca akşam yemeğinde hamburger yemek ( SS'li )

• Lokantaya git
  • Çiğ köfte,pizza,kebap,döner ve ev yemeği yapan yerlere de uğra arada.

Ve en iyisi esnaf lokantaları.
  • sipariş vermek istihbaratla konuşmak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

sipariş vermek istihbaratla konuşmak gibi

internetten veriyorum soslarımda beleşe geliyor
  • hepsini yersen 15 kilo alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

hepsini yersen 15 kilo alırsın.

yaş 17 kilo 75

Üç buçuk aydır evde yalnız kalıyorum bazen mecbur oluyor insan , ev yemeği yemiyeli uzun bir zaman oldu..
  • Allah kurtarsın ne diyelim
  • yakında şişmeye başlarsın
  • Annem evde 1,5 haftadır yok ve seni en iyi ben anlıyorum sanırım. günde 2 kere dışardan yiyorum, akşamları artık ellerim kendiliğinden yemeksepetine gidiyor, getiren adamla kanka olduk.
  • allah kurtarsın kaptan inşallah zıcıyorsundur rahat ben sebzeye dayandım 1 hafta tuvalete cıkamamıstım şuan 2 günde bir boşaltıyorum rahatladım sebzeye devam her yemek oncesi 1 kase corba
  • Yemek yapmayı dene arada.
  • Benimkisi fakir usulü.Annem 2 haftalığına Almanya'ya gitti ben de her gün öğle akşam 2 ' şer döner yiyorum
  • Haftaya konu açarsın artık

Kabız oldum acil yardım SSli
  • Bugunde McDonalds'tan söyle değişiklik iyi gelir
  • Fakir işte, boş poşetleri sergiliyor.
  • ben 2 3 haftada bir gidiyorum uzun bi süre yemek istemiyorum açıkçası :D hadi bi iskender, pide, lahmacun falan olsa tamamda :D
  • Öğrenciyim 1.5 yıldır ailemden ayrı yaşıyorum. 3 ev arkadaşım var, onlarda canı sıkıldıklarında hamburger yerler ki ben asla mc donalds veya burger kingden birşey yemem, hep ev yemeği yapar yerim eğer yapamicak durumda isem burger tavuk alıp kızartırım, toplamda 3.5 TL ye 4 kişi doyabiliyor 1'e yakın ekmek yiyerek kişi başı.
    Kişi başı maliyet 1 tl ye geliyor hemen hemen bir de yanına çay koyuyoruz ohh :))

Para mı dayanır yavrum bu kadar burgerking poşetine. Bizim evde de su şişesi koleksyonu var çekip koyacağım bi ara :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.