Şimdi Ara

1 günde 165 TL KAZANMAK Yatırımsız Masrafsız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk yapmanız gereken vereceğim referans kodu ile üye olmak 

Not: Refim ile üye olduğunuzda sizden bir gelir sağlamıyorum VIP1 olmanız gerekiyor aynı şekilde benimde (100 Euro VIP bedeli gereksiz.)

referanslı :

refsiz (üye olursanız bonus alamıyorsunuz) : elife77.net

Bu linkten telefon numaranız ile üye olun daha sonrasında alt kısımda Para Kazanmak seçeneğine basın ve 3 adet görev alın görevlerin tanesi 0.5 Euro

Yeni üyelere 7 Euro bonus veriyorlar günlük 3 görev yapabiliyorsunuz 8.5 euro yapar yani ilk günden kazancınız.

(Not bonusu almak için telegram gruplarına girip sitede Benim kısmının ss alıp telegram grubuna atmanız gerekiyor)

-Ertesi gün (gece 2-3 gibi sıfırlanıyor görevler) sisteme giriş yapın ve 3 görev daha alıp teslim edin toplam bakiyeniz 10 Euroyu geçmiş olacak minimum çekim miktarı 10 Euro

Parayı USDT hesabınıza çekiyorsunuz ben 11 de çekmek istedim akşam 5-6 gibi geldi hesabıma para

NOT : İÇERİ PARA YATIRMAYIN 2 GÜNDE 10 EURONUZU (10,50 $ ) INIZI ALIP CIKIN SISTEM PONZIDIR.

• Bu sisteme ben de ilk günlerinde giriş yaptım ve ilk çekimimi yaptım patlayana kadar çekmeye devam ederim bakalım ne zamana kadar devam edecek. Arkadaşın yaptığı uyarıyı ben de yapayım bu ponzi sistemdir ve hiçbir şekilde sisteme para yatırmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.