Şimdi Ara

1 GHz işlemcili ve Symbian Belle destekli Nokia 500 Fate'in görselleri yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

5 MB kamera ne la ? Çığır açacaklar sanırım.

bende ona takıldım
  • benim tlf la bu

nokia 5250
  • Arkadaşlar -1 vermişler yoruma heralde benim gibi Nokia Müşteri Hizmetlerinde calışıyorlar ilginç...
  • nasıl iş anlamadım biz iphone ile ilgiili bir yorumda a ve q harflerini arada nokta varken kullandık diye ban yedik ama maaşallah her nokia haberinde anna sını belle esprileri + larla cosuyor hiçbirşey olduğu yok
    şimdi biri cıkar direk küfretmişin der ben acıklıyım tam hatırlamıyorum ama 2020 de cıkacak nokia larda 1ghz işlemci olacak diyen birine cevap olarak bende 2020 deki iphone 134 (bahsi gecen a ve q harfi) de flash desteği olacakmıs dedim ban sebebi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2O98

nasıl iş anlamadım biz iphone ile ilgiili bir yorumda a ve q harflerini arada nokta varken kullandık diye ban yedik ama maaşallah her nokia haberinde anna sını belle esprileri + larla cosuyor hiçbirşey olduğu yok
    şimdi biri cıkar direk küfretmişin der ben acıklıyım tam hatırlamıyorum ama 2020 de cıkacak nokia larda 1ghz işlemci olacak diyen birine cevap olarak bende 2020 deki iphone 134 (bahsi gecen a ve q harfi) de flash desteği olacakmıs dedim ban sebebi bu

ANNA:Güncellemenin adı.
    BELLE:Güncellemenin adı.

Problem var mı ?
  • Nokia nın halinemi güleyim yorumlara mı güleyim
  • tasarım alanında biraz daha gelişmesi lazım artık takoz u örnek alıp telefon üretmekten vaz geçmeli bir an önce..
  • su an Turkiye'deki sayili anna kullanicilarindan biri ve bir iphone 4 sahibi olarak soyluyorum, denemeden yorum yapiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlighTAiR -- 19 Temmuz 2011; 18:37:20 >
  • Telefon Nokia x6'ya çok benziyor.(dış görünüş olarak)
  • Bana katilmiyorum diyen arkadas neden katilmadigini da belirtseydi keske. Kullanmadan sadece adindan dolayi Symbian'i kotuleyen arkadaslarin yorumlari, zamaninda windows 3.1 kullanip, hic kullanmadan Windows 7'yi kotulemelerine benziyor.
  • bence nokia gümbür gümbür geliyor çok konuşanlara cevap niteliğinde
  • paranın ANA'SINI BELLE'YİP bi iphone alacam sonunda.Symbian görmekten bıktım
  • Şu symbianı kötüleyen bi işe yaramaz dediğiniz yorumlarınızı lütfen kaydedin çünkü nokia köşeyi döndüğünde pişman olcaksınız ve hatırlayıp şu yorumlara bakarsınız.Nokia dünkü çocuk değil şu başarılarını ne badireler atlatarak yaptı geldiği nokta hala 10 kişiden 5 inde nokia olması.Hangi marka yapabildi bunu.
  • otofocus yine yoktur
    iphoneden gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

5 MB kamera ne la ? Çığır açacaklar sanırım.

fotoğraflar 5 mb boyutunda oluyormuş

yalnız buna x6 çakmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 19 Temmuz 2011; 20:04:13 >
  • Bırak Anna'yı da Java isterük !
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

otofocus yine yoktur
    iphoneden gerisi yalan

he tamam iphone gral bırakın şu fanlığı o fiyata o telefon çok saçma touch gibi bir fiyat performansı olsa neyse de onu alacağıma galaxy s2 felan alırım ki katkat iyi ama sen graldan al iphone graldan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

quote:

otofocus yine yoktur
    iphoneden gerisi yalan

he tamam iphone gral bırakın şu fanlığı o fiyata o telefon çok saçma touch gibi bir fiyat performansı olsa neyse de onu alacağıma galaxy s2 felan alırım ki katkat iyi ama sen graldan al iphone graldan

N97 imde mevcut ne bu fanlıgınki dogruya dogru hangisi iyiyse onu savunurum app store yeter ben şahsen üniverste ogrencısıyım sınavlarda kopya çekmek ıcın iphone birebir aşırı hızlı exel slayt türü şeyler açıyor tabı sen telefonu alo diye kullanırsan bilemem

• quote:

quote:

quote:

otofocus yine yoktur
    iphoneden gerisi yalan

N97 imde mevcut ne bu fanlıgınki dogruya dogru hangisi iyiyse onu savunurum app store yeter ben şahsen üniverste ogrencısıyım sınavlarda kopya çekmek ıcın iphone birebir aşırı hızlı exel slayt türü şeyler açıyor tabı sen telefonu alo diye kullanırsan bilemem

benim sana önerdğim telefon alo için zaten galaxy s2 iphonedan yavaş zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

otofocus yine yoktur
    iphoneden gerisi yalan

benim sana önerdğim telefon alo için zaten galaxy s2 iphonedan yavaş zaten

ben ip4 aldıgımda malesef öle bişey yoktu arkadasım ilk çıktıgında alırım bi aleti
    galaxy s2 hızlı olsa ne olur ya ios yok hala konusuyorsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.