Şimdi Ara

1 Gece Antalya Havalimanında Konaklama ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. 7 Haziran için Antalya'da bir otelde ben eşim ve kızım ile otel rezervasyonu yaptırdım. İskenderun'dan geleceğiz ve buradan uygun uçak bulmak çok kolay değil. Sunexpressin Ramazan kampanyasından 6 Haziran akşam 19:30 için Adana Antalya arası uçak buldum. Fakat Otel rezervasyonu 7'si. Otel 7'sinde bizi havalimanından alacak. Asıl sorun şu ki.

Sizce o geceyi havalimanında geçirsek bir problem olurmu? Yasak falan var mı ? Antalya'da tanıdık vb kalacak yer yok.

• Bende antalyaya otele tatile gittiğimde hep bir gün öbce giderim o gün ucuz bir otelde-pansiyonda kalır ertesi günde rahat rahat kalkar yol yorgunluğu vs olmadan otele geçerim..30-40 tl ye kalacak yer rahat bulunuyor.
    ..havaalanı köşelerinde üstelik eşiniz ve kızınızla sabahlamak ertesi gün o yorgunlukla vs ile otele gitmek pek akıllıca değil otele girdiğiniz gündende yorgunluktan birşey anlamazsınız.
    Akşam inin havaalanına otelin oldugu bölgeye gidin en ucuzudan bir yer ayarlayın güzel bir akşam yemeği yiyin ertesi günde rahat rahat otelinize geçin.tatile gidiyorsunuz zaten ne gerek var stres vs yaşamaya 3-4 fazla harcayın tatiliniz iyi başlasın iyi gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Bende antalyaya otele tatile gittiğimde hep bir gün öbce giderim o gün ucuz bir otelde-pansiyonda kalır ertesi günde rahat rahat kalkar yol yorgunluğu vs olmadan otele geçerim..30-40 tl ye kalacak yer rahat bulunuyor.
    ..havaalanı köşelerinde üstelik eşiniz ve kızınızla sabahlamak ertesi gün o yorgunlukla vs ile otele gitmek pek akıllıca değil otele girdiğiniz gündende yorgunluktan birşey anlamazsınız.
    Akşam inin havaalanına otelin oldugu bölgeye gidin en ucuzudan bir yer ayarlayın güzel bir akşam yemeği yiyin ertesi günde rahat rahat otelinize geçin.tatile gidiyorsunuz zaten ne gerek var stres vs yaşamaya 3-4 fazla harcayın tatiliniz iyi başlasın iyi gitsin

Çok teşekkür ederim açıklama için. Aslında aklımda ki şey o ama akşam o saatte pansiyon yada küçük otel bulabilir miyim ya da nasıl gideriz hiç bilmiyorum. Gideceğimiz otel Aska Lara acaba oralarda dediğiniz gibi bir yer varmı bildiğiniz ? Şimdi bende biraz araştırırım. Söylediğiniz şey çok mantıklı ama işte o saatte neyle nasıl nereye gideriz bilmediğimiz için aklımıza böyle birşey geldi. Ertesi gün otel direk havalimanından alıyor.

• İşin kötüsü o bölgede hiç pansiyon vb yok sanırım.
  • Kalın alanda birşey olmaz yasak falanda değildir. 2002 de seul de hava alanında 2 gün kalmıştım.

Bu arada uçakla değilde otobüsle gitseniz zaten sabah orda olursunuz. Kaliteli bşr şirket ile sorun olmaz diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 15 Mayıs 2017; 13:59:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Kalın alanda birşey olmaz yasak falanda değildir. 2002 de seul de hava alanında 2 gün kalmıştım.

Bu arada uçakla değilde otobüsle gitseniz zaten sabah orda olursunuz. Kaliteli bşr şirket ile sorun olmaz diye düşünüyorum

Çok teşekkür ederim olmadı mecbur kalacağız :) Ya otobüsle yol inanın çok kötü sürekli viraj havaalanında uyumak bile otobüsten daha rahattır. Birde gidiş dönüş 3 kişi uçak biletini 170 TL ye aldım kampanyadan. Otobüsle gitsek gelsek 280 Tl yapıyor :)
  • akon kullanıcısına yanıt
    Lara havaalanı arası çok yakın netten baktım 15km kadar.kesinlikle çok ucuz küçüğk otel pansiyon tarzı yerler vardır ben belekte geçen sene 30tlye havuzu bile olan küçük bir otelde kalmıştım 1 gece.
    Onuda geçtim havaalanında kalacagınıza otelinize gidin lobide kalın durumu söyleyip o tarz uhd otellerde böyle şeyleri pek takmazlar otelin lobisi herdurumda havaalanından iyidir.
  • Merhaba,
    lara bölgesinde havaalanına ve sizin otele yakın olabilecek otellere baktım.
    6 haziran giriş 7 haziran çıkış 2 yetişkin bir çocuk olmak üzere;
    -Teos Hotel
    -Nebilux Hotel
    -Lara World Otel
    -Lygos Hotel
    -Nazar Beach Otel
    gibi oteller bulabiliyorum fiyatları 3 kişi için toplam 100-150 tl civarında. Otellerin internetten fotoğraflarına bakarak karar verebilirsiniz. Telefon numaralarını arayıp otelden de fiyat almayı unutmayın.
    İyi tatiller.
  • quote:

Lara havaalanı arası çok yakın netten baktım 15km kadar.kesinlikle çok ucuz küçüğk otel pansiyon tarzı yerler vardır ben belekte geçen sene 30tlye havuzu bile olan küçük bir otelde kalmıştım 1 gece.
    Onuda geçtim havaalanında kalacagınıza otelinize gidin lobide kalın durumu söyleyip o tarz uhd otellerde böyle şeyleri pek takmazlar otelin lobisi herdurumda havaalanından iyidir.

Çok teşekkür ederim ilginize ve uğraşınıza. Otel ile görüştüm bende kabul ederler diye düşündüm fakat lobiye girmemizi bile kabul etmediler sağolsunlar. Bakayım ben otel pansiyon falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Merhaba,
    lara bölgesinde havaalanına ve sizin otele yakın olabilecek otellere baktım.
    6 haziran giriş 7 haziran çıkış 2 yetişkin bir çocuk olmak üzere;
    -Teos Hotel
    -Nebilux Hotel
    -Lara World Otel
    -Lygos Hotel
    -Nazar Beach Otel
    gibi oteller bulabiliyorum fiyatları 3 kişi için toplam 100-150 tl civarında. Otellerin internetten fotoğraflarına bakarak karar verebilirsiniz. Telefon numaralarını arayıp otelden de fiyat almayı unutmayın.
    İyi tatiller.

Gerçekten çok teşekkürler elinize sağlık :) Hemen araştırıyorum otelleri süper oldu bu liste .

• akon kullanıcısına yanıt
    Şaşırdım hangi otelmiş bu böyle yaklaşımda bulunan.Bilelimde bizde uzak duralım bu otelden bari..
    ..Bu arada internette tatil sitelerinde vs olmayan bir sürü küçük otel-pansiyon oluyor oralarda o konuda endişeniz olmasın gidin otele yakın bölgeye girin birkaç yere sorun fiyat önceden rezervasyon yaptırmanıza inanın hiç gerek yok.Akşamın 7-8 inde gelip 1 gece kalacak müşteriyi hiçbiri kaçırmak istemez o ölü saatte.
  • quote:

Şaşırdım hangi otelmiş bu böyle yaklaşımda bulunan.Bilelimde bizde uzak duralım bu otelden bari..
    ..Bu arada internette tatil sitelerinde vs olmayan bir sürü küçük otel-pansiyon oluyor oralarda o konuda endişeniz olmasın gidin otele yakın bölgeye girin birkaç yere sorun fiyat önceden rezervasyon yaptırmanıza inanın hiç gerek yok.Akşamın 7-8 inde gelip 1 gece kalacak müşteriyi hiçbiri kaçırmak istemez o ölü saatte.

Otelin adı Aska Lara . Yani benimde çok garibime gitti. ÖZellikle belirttim otelin hiçbir imkanından faydalanmayacağız sadece lobide beklememize izin verin dedim. Oda bir üst departman ile görüştüm malesef yardımcı olamıyoruz dedi. Aska Lara ya yakın baktım ama haritada bile oralarda hiç küçük otel pansiyon görünmüyordu. Artık diğerlerini inceliyorum biraz uzak olanları.

• arkadaşım kendini zorlama.. bırak uçak kalsın.. konya-seydişehir-akseki üzeri antalya'ya inen firma kesin vardır...

binin otobüse valizleriniz çok değilse otele bir şekilde ulaşırsınız.. ya da dediğiniz gibi otel ile iletişime geçersiniz sizi havaalanı kavşaktan falan alırlar...

sırf uçağa binmek için falan ayarladıysanız bu tatili, başka bir zaman da alırsınız yine ucuz bilet..

çocuk olmasa ve kendi aracınız ile yolculuk olsa hadi bir geceden bir şey olmaz, otelin önünde aracınızda geceleyin diyeceğim ama hem çocuk var hem aracınız yok...

aracınız var ise, oralarda kötü bir yerde 150 tlye uyumaya çalışıp pis klozet stresi yaşamaktansa, uçak parasını da ekleyince benzin parası çıkar zaten..

otele giriş günü orada olmak en mantıklısı...

ya da son aklıma gelen otele 1 gün önce girip ekstra ödemek.. oda konusunda sıkıştırın oteli, belki bir rezervasyon iptali falan olur.. 50-100 fazla verin, otele 1 gün önce girmeye bakın derim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.