Şimdi Ara

1 Ekim Türk Telekom Zam İddiası Zam Geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
10.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    50mbps gibi hızlara ihtiyacımız yok önceki internet superonline adsl 8mbps di onu iptal ettirdik 2 sene içinde bu fiyata alamayacağımızı bildiğim için telekom dedik iyi ki de demişim yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Iyiki hisseler varlık fonuna geçti! Ya bankalarda kalsaydı ne yapardık? Seneye 250 liraya giriş seviyesi interneti anca alabiliyor oluruz. Vatana millete hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ecevit, Bahçeli, Anap koalisyonu zamanında deprem yaralarını sarmak için geçici olarak iletişimden vergi alınması kararlaştırıldı. AKP iktidarı bu vergiyi kalıcı hale getirdi ve halen alıyor. Birileri "Ecevit, memur maaşını deprem yardımlarıyla ödedi" mi diyordu?

• 1 Ekim Türk Telekom Zam İddiası Zam Geldi
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

Benim iki ayım kaldı taahhüt bitimine. Twitter neyim bilmem tek dh üyeliğim var dinazorum. İlla twitter mi lazım yahut başka yollar da var mı? 40 lira için 40 km yürürüm artık kan emicilerden bıktım.

• Mylevi M kullanıcısına yanıt

Başka yöntemi bilmiyorum. Çocuğunuz veya eşinizin varsa oda olur sıkıntı değil. Net sizin adınıza ise sizin tel noyu atar. Pm den telefon no atıp tahhut bitecek arayan olmadı teklif istiyorum deyin. Sonra tweet atıp PM attım yardımcı olur musunuz yazın. Gün içinde ararlar.

Twitter hesabi açmak da 5dk ya sürer ya sürmez.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler.

• 100 mbps 200 gb kotalı internetimi limitsiz yapacağım ama 200 mbps yi seçsem nasıl olur?
    Telekom da 100 mbps çıkarken, altyapı sorgulama bazı firmalarda 1000 mbps çıkıyor.
    200 alınca 100 ü geçmezse diye de düşünüyorum. Zamlar gelmeden tarifemi yenilemek istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • benzersiz ikna 3 kampanyası 31 aralığa kadar geçerliymiş temsilcinin demesine göre verdiği teklifler: 24 mb 129 tl 35 mb 139 tl 50 mb 149 tl bana söylemesi benim taahhüt şubatta bitiyor kararsız kaldım arkadaşlar DH ahalisi

• hsnzby H kullanıcısına yanıt

benimde şubat ayında bitiyor. zam gelecek diye benzersiz ikna 3 kampanyası için twitter'dan mesaj attım. 35mbps 144lira kabul ettim

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Merhaba 35MB taahhüt yenilemeden önce ne kadar ödüyordunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

110

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim geri dönüş için

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

rica ederim

tarifelere Ekim'de büyük zam geleceği söyleniyor bende erken davrandım

bekleyip göreceğiz

• TurkNetten ayrılma vakti geldi. Bu zammın peşine TurkNette zam yapar gibi duruyor…
    Hattımız eve kadar fiber hangi tarifeyi alsak bilemiyoruz.
    200 ile 500 arasında kaldım

• Tanıdıklarımdan aldığım kadarıyla zam geliyor.

Bilginiz olsun mümkünse taahhüt veya 1 yıllık peşin ödeme yapmanız bütçenizi koruyabilir.

Zammın en büyük sebebi asgari ücret zammı ve dövizin artması.

1 Ekim Türk Telekom Zam İddiası Zam Geldi

• Bu zam türk telekom altyapısını kullanan diğer internet sağlayıcıları nasıl etkiler acaba? Sözde port kira ücretleri en az 1 sene sabit diyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 15 Eylül 2022; 22:13:5 >
  • Hükümran kullanıcısına yanıt

İllaki tetikler. Maliyetler git gide yükseliyor zaten en basitinden bu boyle ayrı bir etken. Döviz artışı elektrik zammı vs...

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Zammın en büyük sebebi bunlar olsaydı telekom rekor kâr açıklamazdı.

Zammın en büyük sebepleri tüm şirketlerin hükümet kontrolüne geçmesi, ne olduğu belirsiz telekomu soyup soğana çeviren hariri ailesinin bankalara attığı 6 milyar dolarlık kazığın acısının vatandaştan çıkartılması.

• ben de turksata kızıyordum 66,50 lira olan paketi 133 lira yaptı diye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.