Şimdi Ara

1 e neden her seferinde geçmez (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • trafikte falan geçiyor sıkıntı yaşamadım da genelde kaldırırken olmuyor bide trafikte geçmezse diye bu soruna kesin önlem almak istiyorum eğer 2-1 olursa çözüm bulana kadar böyle yapmak istiyorum trafikte ortada durmaktan iyidir en fazla 1-2 saniye daha zaman alır rahat gitsin yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

trafikte falan geçiyor sıkıntı yaşamadım da genelde kaldırırken olmuyor bide trafikte geçmezse diye bu soruna kesin önlem almak istiyorum eğer 2-1 olursa çözüm bulana kadar böyle yapmak istiyorum trafikte ortada durmaktan iyidir en fazla 1-2 saniye daha zaman alır rahat gitsin yeter

O zaman hocam deneyin 2-1 şeklinde sorun çıkarmazsa çözüm bulana kadar öyle kullanırsınız. Servise de bir uğrayın kesin sonucu söylerler. Masraflı bir şey çıkarırlarsa sorun belli olduğundan sanayide arabayı kurcalatmadan nokta atışı tamir ettirebilirsiniz.

Servis bir problem bulursa tavsiyem yetkili serviste yaptırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolun hocam ben deneyeyim 2-1 her seferinde zorluk çıkarmazsa böyle gider diye düşünüyorum bi baktırırım ne var ne yok
  • hocam bu arada aklıma geldi internette böyle video bulabilir miyim yani kullanırken 2 den 1 e yapıp öyle kaldırmak için bi görmek istiyorum
  • quote:

hocam bu arada aklıma geldi internette böyle video bulabilir miyim yani kullanırken 2 den 1 e yapıp öyle kaldırmak için bi görmek istiyorum

Bilmiyorum onu hocam. Belki başka reno kullanıcıları çekmiş olabilir. Reno ile ilgili forumlara da sorun hocam. spesifik bir problem olduğundan daha rahat çözüm bulabilirsiniz.

Mesela ben hem Marea, hem Doblo forumlarına üyeyim, 2 forum anca arabaya yetiyor

Edit: yinede servise gidin bi hocam. Bazen 30-40 liralık parçalar bile sorun yaratabiliyor. Benim dobloya çift tırnak buji takınca araba kağnıya dönerken neredeyse yarı fiyatındaki tek tırnaklı buji ile yerinde duramıyor. Sizde de böyle ufak bir problem olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 21 Mayıs 2017; 0:41:32 >

• peki tekrardan teşekkür ediyorum rahatsız ettiysem kusura bakmayın
  • quote:

peki tekrardan teşekkür ediyorum rahatsız ettiysem kusura bakmayın

Estağfurullah hocam. Forum bunun için var. Yardımcı olabildiysek ne mutlu.

• bende de clio vardı 2006 model oda geçmiyodu yada zorluyodu. 1 kere geçirdin mi debrajı bırakmadan istediğin vitese atıp veya boşa alıp tekrar 1e rahatlıkla geçiyodu, zaman zaman geçmemezlik yapıyodu bende daha sert ittirip geçiriyodum.

geçmediği zaman zorlayarak geçiyodu benim araç

• Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    aynen çok zorlamam gerekiyor öyle geçiyor onu da anlayamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.