Şimdi Ara

1. Dönem Ara Sınavlar Nasıl Yapılacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertli_doktor -- 29 Ocak 2021; 13:23:40 >

• Aklımdan geçenlerin hepsini yazmışsın hocam.Ben virüs başladığından beri bir kere bile canlı derse girmedim kendim çalışmamı yürüttüm.Allah'tan hocalar derse iyi katıldığımı bilip beni tanıyorlar o yüzden sözlülerde sıkıntı yaşamam ama Yazılı konusu tam bir muamma beni çok tedirgin ediyor.Sınavları önceden yapan devlet okulları şanslı bizim gibi daha yapmayanlar için sıkıntı büyük konular birikiyor 2 sınavı bir olarak sayacaklar galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okullar açılmayacak gibiyse obp direk sayılmayabilir bu sene bence (geçen seneki gibi yani 9-10-11 belki 12 2.dönem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 9 Aralık 2020; 17:3:47 >
  • mbayediagne10 kullanıcısına yanıt

Bu benim için de en olası ihtimal geliyor ama Milli Eğitim öğrenciler tamamen salmasınlar diye son dakikayı bekleyecek olan yine bize olacak.

• Bizim okul sınav yapamayacağını anladı ve bu nedenle projeleri verdi. Hepsi iki saat sürüyor en az 15'e yakın proje var. Yapmazsam direkt hepsinden sıfır alacağım. Yabancı okul olduğu için abuk subuk seramik, psikoloji, ekonomi gibi sayısal öğrencisine yaramayacak bir sürü ders var. Devamsızlığım okulun sisteminde 30.5 gün gözüküyor. Sınıfta kalabileceğimi söylediler. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Bakanlığın elinde 2-3 senaryo vardır. Bunları öğrenebilirsem en azından ona göre aksiyon alabilirim ama şu an motivasyonum dibi gördü. Ne performanslara ne üniversite hazırlığımı yapabiliyorum. Günün sonunda bizim lehimize olması olası ama ya olmazsa?

• Kıyaslamak için Donanımhaber üyeleri kendi okularının aldığı kararları paylaşabilirse çok iyi olur. Bu sayede az da olsa kafamızda bir şeyler oluşur.

• TAHA_Fe kullanıcısına yanıt

Canlı derslere girmedik diye sınıfta kalma olmaz dğil mi ben de girmedim çunkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robertli_doktor R kullanıcısına yanıt

11. sınıfım, bazı öğretmenlerimiz canlı derslere fazla katılım olmadığı için bu dönem not vermeyeceklerini söylediler. Bazıları canlı derse katılanlara sözlü notu verdi, bazıları ise performans ödevi verdiler.

Yani 3 ihtimal var:

1. Canlı derse katılmak
    2. Performans ödevlerini yapmak
    3. Bu dönem not almamak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.