Şimdi Ara

1. Dönem Ara Sınavlar Nasıl Yapılacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 5 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • robertli_doktor (4 mesaj) YağızMiroğlu (1 mesaj) purple.haze (1 mesaj) Punisher9 (1 mesaj) TAHA_Fe (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> 1. Dönem Ara Sınavlar Nasıl Yapılacak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    düşüncelerimiz neler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertli_doktor -- 29 Ocak 2021; 13:23:40 >

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 3 saat 27 dakika kadarı kaldı.
    Aklımdan geçenlerin hepsini yazmışsın hocam.Ben virüs başladığından beri bir kere bile canlı derse girmedim kendim çalışmamı yürüttüm.Allah'tan hocalar derse iyi katıldığımı bilip beni tanıyorlar o yüzden sözlülerde sıkıntı yaşamam ama Yazılı konusu tam bir muamma beni çok tedirgin ediyor.Sınavları önceden yapan devlet okulları şanslı bizim gibi daha yapmayanlar için sıkıntı büyük konular birikiyor 2 sınavı bir olarak sayacaklar galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    165 Mesaj

okullar açılmayacak gibiyse obp direk sayılmayabilir bu sene bence (geçen seneki gibi yani 9-10-11 belki 12 2.dönem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 9 Aralık 2020; 17:3:47 >
  • Uzaklaştırılmış 17 gün cezanın, 16 gün 20 saat 15 dakika kadarı kaldı.

canlı derse katılımdan not vermesinler de sınavlar bi şekilde hallolur

• Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu benim için de en olası ihtimal geliyor ama Milli Eğitim öğrenciler tamamen salmasınlar diye son dakikayı bekleyecek olan yine bize olacak.

|
    |
    mbayediagne10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bizim okul sınav yapamayacağını anladı ve bu nedenle projeleri verdi. Hepsi iki saat sürüyor en az 15'e yakın proje var. Yapmazsam direkt hepsinden sıfır alacağım. Yabancı okul olduğu için abuk subuk seramik, psikoloji, ekonomi gibi sayısal öğrencisine yaramayacak bir sürü ders var. Devamsızlığım okulun sisteminde 30.5 gün gözüküyor. Sınıfta kalabileceğimi söylediler. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Bakanlığın elinde 2-3 senaryo vardır. Bunları öğrenebilirsem en azından ona göre aksiyon alabilirim ama şu an motivasyonum dibi gördü. Ne performanslara ne üniversite hazırlığımı yapabiliyorum. Günün sonunda bizim lehimize olması olası ama ya olmazsa?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kıyaslamak için Donanımhaber üyeleri kendi okularının aldığı kararları paylaşabilirse çok iyi olur. Bu sayede az da olsa kafamızda bir şeyler oluşur.

• Onbaşı
    34 Mesaj

Canlı derslere girmedik diye sınıfta kalma olmaz dğil mi ben de girmedim çunkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TAHA_Fe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    137 Mesaj

11. sınıfım, bazı öğretmenlerimiz canlı derslere fazla katılım olmadığı için bu dönem not vermeyeceklerini söylediler. Bazıları canlı derse katılanlara sözlü notu verdi, bazıları ise performans ödevi verdiler.

Yani 3 ihtimal var:

1. Canlı derse katılmak
    2. Performans ödevlerini yapmak
    3. Bu dönem not almamak
    |
    |
    robertli_doktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

|
    |
    purple.haze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.