Şimdi Ara

1 Aylık Game Pass 1 TL - 1 Aylık Xbox Live Gold da 1 TL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pc'de oynamak için gold aldım 1 tl'ye. Bf1 ücretsiz veriliyor.

Peki ben 1 ay sonra üyeliği iptal edince. Single bile olsa bf1 duracak mı acaba pc'den oynamak için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 19 Kasım 2018; 0:7:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

6 aylık üyelik de 87 TL. Gayet uyguna geliyor.
    Direk olarak aldım. Daha önce 1 ay aldığımda State of Decay 2'yi bitirmiştim.

Şu an Quantum Break, Deadrising 3 gibi oyunları indirdim. Crackdown 3 ve diğer yeni oyunları da çıktığında indirip 87TL'yi rahatla çıkarırım diye düşünüyorum.
    Finansal olarak rahat olsam, hiç düşünmem bir 6 ay daha alırdım.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    1 TL ye 1 ay alınca hemen iptal edin 1 ayın bitmesini beklemeyin. Oyun kütüphanenize eklenir ama xboxta oynamak için gold gerekiyor. Pc de durum nasıl bilmiyorım ama büyük ihtimal oynayamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 Günlük deneme hesabı aldım, 1 tl teklifi gitmiş gözüküyor. Nasıl faydalanacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunusPhp -- 25 Kasım 2018; 11:34:10 >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    14 günün bitmesini beklemen lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba peki 14 günlük deneme sonrası 56tl olarak gözükmekte, 1 ay 1 tl den faydalanabilecek miyim? yoksa direkt karttan 56tl çekilecek mi?
  • Hediye olarak satın alıp sonra kendimize yollayamaz mıyız ? 6 aylık gamepass 87 tl doğrumu ? Uygun mudur ?

Birde iki ayda bir 1 tl oluyormuş doğrumu ?
  • arkadaşlar 14 günlük free başlatıp sonrada 1 tl ye yenileyebilir miyim yeni aldım xbox one s imi?
  • hocam bende fifa 19 var ancak gold live yok . gold live olmadan ben nasıl oluyorda fifa19 ultimate i oynayabiliyorum biliyor musun ? fortnite ve pubg yide oynayabiliyorum.
  • Quaresma2016 Q kullanıcısına yanıt
    hocam bende gold live yok ancak ben fifa , fortnite , pubg gibi oyunları multiplayer olarak oyanabiliyorum. bu nasıl oluyor ???
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    hocam eğer kesinse iyi yoksa ayvayı yerim daha yeni forza 4 oynamaya başladım
  • Merhaba. Game pass 87 tl 6 aylık palet çıköıyor. Otomatik yenilemeyi iptal etmeme rağmen çıkmıyor 4 gün geçti üstünden

• Arkadaçlar gold üyelik aylık ne kadar xbox alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 10 Ocak 2019; 18:19:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.