Şimdi Ara

1 Aydır Turknet Kullanıcısıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TurkNetDestek (2 mesaj) Bey V (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ve umumi olarak memnunum. Fiyatı ve sunduğu hız olarak da şu an piyasanın en uygunu, ek olarak modem ücreti yok, kurulum ücreti de diğer isslere göre düşük, otomatik ödeme talimatı yaparsanız 66 TL yapmassanız 99TL. Diğer isslerden sözleşmeyi bitirmeden çıkarsanız cezaları da 120TL'ye kadar karşılıyor. Velhasıl "İss arıyorum öneriniz var mı?" diyorsanız tavsiye ederim. Ha unutmadan, bir de üstüne şöyle bir güzellikleri var ki, "Arkadaşını getirene 1 ay bedava" hizmeti sunuyor, şu bağlantı adresinden https://turk.net/p/jeg83kn83mhs/ abone olursanız hem size hem bana 1 ay ücretsiz kullanım hakkı tanınıyor.

Ekleme: Belirteyim, "Arkadaşını getir" kampanyasından yararlanabilmek için şöyle bir maddeleri var, hem sizin ben benim ilk ay faturası zamanında yatmış olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey V -- 2 Aralık 2020; 18:22:45 >

|
    |

• Merhaba, olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Sunduğunuz hizmet ve alaka için de ben teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim.

• Bey V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.