Şimdi Ara

1 aydan fazla oldu ve toplam 4 kere bulustuk HELP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internetten tanistik. Karakter olarak cok hoslandigim birisi ve ben onu etkilemek istiyorum. Toplam 4 kere bulustuk ve son bulusmamizda gayet opustuk. Kendisinin en son 2 yil once yada daha eski bir sevgilisi olmus. (Lise zamanlarinda)

3.bulusmamizda ona gul verdim. Mektup yazdim ve beni annesine anlatmis. Anlattigina gore cok sevgi gormediginden duygularini gosteris tarzi cok farkliymis. Boyle biraz pislik sorumsuz yada duygusuz gibi oluyor bazen.

Opusurken bana o inanilmaz duyguyu hissetmedigini soyledi ben de ben hissettim senden hoslaniyorum dedim.Sonra aklim cok karisti dedi suan birsey soyleyemiyorum dedi. Anin tadini cikarim dedi ve opusmeye devam ettik.

Soyleki ben istteyim o tekirdagda ve eylul sonuna dek gorusmeyecegiz. Ben turk kizlariyla hatta erkekleriyle iyi gecinen biri olmadim. Cunku bazi goruslerimiz ve sicak kanli bir ortamamiz olmadi. Benim ilk kiz arkadasim 10 yasindayken oldu ve kendisi ingilizdi. Ondan sonra 15,17 de kisa seyler oldu. En son 19 yasinda sevgilim oldu o da belgium da yasiyordu ve kendisini turk hissetmiyordu.
    Benim background im boyle. Simdi ben bu kizla 3 ay gorusmeyecegim neredeyse.. 3 aylik bir fizik degisimi yapacagim kilo verip daha fit olacagim.

Isin ilginci bu kiz da herkesle iyi anlasan biri degil.
    Kendime gelirsem,
    Ben kendi ego mu tatmin etmek istemiyorum. 5 yasindan beri ingilizcenin icindeyim. Ve suan kuzey, guney ve standart ingiliz aksaninda konusabiliyorum.Kendisi bu yonumu harika buluyor ve suan benimle mutlu oldugunu hayatinda yer ettigim icin sevincli oldugunu soyledi.

Ben de bu kizin sadece whatsapp ve snapchat i var ve snapchat te cok takiliyor. Bundan sonra ne yapmam gerekir?
    Tavsiyeniz nedir? Tesekkur ederim

Edit. Kendi ozelliklerim dogrultusunda onu nasil etkilerim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 23 Haziran 2018; 4:36:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belgium'dan sonrasını okumadım

Edit: Teksas aksanı işe yarayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 23 Haziran 2018; 15:13:36 >
  • BRO EAGLE B kullanıcısına yanıt
    Ben daha kesfetmemistim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üzülen sen olacaksın. Zodiac demişti dersin.

• Aynı olay benimde başıma geldi kız öpüştü ve istemiyorum dedi ardından da terketti

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Aynı olay benimde başıma geldi kız öpüştü ve istemiyorum dedi ardından da terketti
    Nasildi biraz acabilirmisin

• Olayı İngilizce bilgine nasıl getirdin ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Üzülen sen olacaksın. Zodiac demişti dersin.
    Gemi macerası devam ediyor mu =)
  • adı yaren mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Alıntıları Göster
    yani kız kısaca senden hoşlanmamış istemiyo cevabı bu
  • senin background unu yerim zeytinburunlu

• Ozenti bir ergen oldugunu soyle kiza ve gidip bir Burcinsu bul kendine.

• quote:

Alıntıları Göster
    Guney aksani kotu diye ayrilmis kiz.

• Hımmm mucuk muck bir dakika o inanılmaz duyguyu hissedemiyorum.

-Ama ben hissettim senden hoşlanıyorum.

Tmm anın tadını çıkarayım mmm hımmm muck muck

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • &cema06
    Dostum kendim hakkinda bilgi vermek istedim nasil biri oldugumu yansitmaya calistim size :) Dedigim gibi ego tatmini yada ustunluk mucadelesinde degilim. Benim turk kizlariyla aram iyi olmadi :) mesela soyle bir hikayem var.

Yazin sahile gittigimde yabanci touristlerin yanina gidip how u doin ile sohbete basliyorum ve gerisi whatsapp a gecelim neden olmasin diye bitiyor. Turk kizlarinda aynisini denerim” ne diyorsun be salak cevabini “ almistim :)

Buradaki arkadaslar eminim turkler konusunda benden daha iyi ve deneyimi vardir diye dusunuyorum. Bunun icin burdayim ve sizinle paylasmak istedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 23 Haziran 2018; 17:36:46 >
  • Tesekkur ederim :) “ seninle mutluyum” diyen bir kiz bunu soylememesi ilginc degil mi. Kiz mentalitesini anlatmak isteyen var mi? :) dedigim gibi benimle vakit gecirmekten hoslaniyor ve bunun karsisinda ya naza cekiyor kendisini yada soylemekten mi korkuyor? Bunlar ilk aklima gelenler

• quote:

Tesekkur ederim :) “ seninle mutluyum” diyen bir kiz bunu soylememesi ilginc degil mi. Kiz mentalitesini anlatmak isteyen var mi? :) dedigim gibi benimle vakit gecirmekten hoslaniyor ve bunun karsisinda ya naza cekiyor kendisini yada soylemekten mi korkuyor? Bunlar ilk aklima gelenler
    seninle mutluyum demek şu şuan elimdeki en iyisi sensin ama daha iyi birini bulunca bırakacağım sana bişey hissetmiyorum sadece şimdilik takılmalık
  • bak dayak yersin
  • Kız ilk defa öpüşmüşse veya amatörse doğal olarak garip hissetmiştir endişelenicek bir şey yok bunda.

Snapchat meselesine gelirsek sosyal medyayı çok kullanan insanları hayatıma dahil etmiyorum, önyargımdan dolayı yorum yapmamam daha iyi.

Sevgi görmemişse sevgisini gösterememesi de normal. Çocukluğunda nasıl seveceğini ailesinden ve çevreden görmeyen insanlar bu durumu yaşıyorlar zaten. Ona bu konuda yol göstermen daha iyi olur. Ona nasıl sevebileceğini öğret. Seni seviyorsa bunu nasıl göstereceğini anlat.

Genel görüşe geçersek, anlattığın kadarıyla sen donanımlı kültürlü vs. birisin. Kız da öyleyse, kendini geliştiren, öğrenmeye açık vs. ve gold digger değilse zamanını ayırırsın. Ama her şeyden önce senin hayatın, ben dahil kimsenin dediğine pek kulak asma, yaşadıklarının hepsi ilerde torunlarına anlatacağın bir hikaye, fazlası değil.

• En önemli konuyu eklememişim; nasıl etkileyebileceğini.

Kız seninle buluşmayı kabul etmişse en başında görünüşüne pozitif bakmış. Sonrasında da devam ettiğine göre karakterinin yüzeysel kısmını da sevmiş. Etkilemişsin zaten kızı bu kadar buluştuğunuza göre.

Zor kısmı atlatmışsın yani. Buluşacağınız zaman saç, sakal, kıl, bakımına dikkat edersen, güzel kokarsan (parfüm çok önemli) yapacak başka da bir şey kalmıyor.

Birbirinizin karakterinin derinlerine indikçe ilişkinin ilerleyip ilerlemeyeceğine birlikte karar vereceksiniz muhtemelen. O yüzden zamana bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regnabunt -- 23 Haziran 2018; 21:7:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.