Şimdi Ara

1 ayda Youtube'den kazandığım para ss'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzikler güzel başarılarının devamını dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Yok eksik aramadım bir kanala bakındım gözüme çarptı o kadar.İngilizcede i yi büyük yazmayı dahil bilmeyen bir adamın birsürü eksiği vardır zaten bakmaya gerek yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

daha kaliteli müzikler paylaşırsan uzar gider.

bu iş yaşınla alakalı eğer 18 altındaysan bu işi çok iyi büyütürsün

25 e yakınsan biraz gecikmişindir pek sallayamazsın.

30 a doğruysan yada ilersiysen hobi olarak yaparsın bir audience edinirsin belki.

takip ve devamlılıkla alakalı

yaş ile ne alakası var allasen

ayırabildiğin zaman, enerjin ve yansıttığın ışıktır youtube.

25 yaşında dertlerin artar endişelerin çoğalır vs vs gençken ki gibi olmaz anlayacağın

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler güzel taktik bravo

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Hocam videolardaki sesinizi neden degistirdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

Cahil herif beni tanıyor musun ki böyle konuşabiliyorsun ? 3-5 Müzik yayınlayıp ciddi ciddi bir katkın olduğunu düşünerek ne kadar çapsız biri olduğunu belli ediyorsun zaten

Görmemiş herifin tekisin zaten.Anca gelip dh de fotoğraf paylaş.Hem ne demiş adamın biri ? "Millet hayatını yaşıyor sen dhye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun .. Çok imrendim gerçekten."

2018 Yılında tek kelime ingilizce bilmeyip,üstüne tanımadığın insan hakkında tanıyormuş gibi yorum yapıyorsun.
    Ayrıca bana peçete tüketiyorsun diyorsun da avatarından belli oluyor kimin tükettiği.Kişi kendinden bilirmiş :D Kaç yaşına gelmiş adamsın utanmıyorsun da :D

Bu kafayla sana başarılar :)

ben seni bu kadar uzun yazacak kadar ciddiye almazdım o yüzden okumadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler güzel taktik bravo

konu açıldığından beri 3 abone kazandım ve bunların forumdan olduğu bile belli değil. ne reklamı?
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Yok canım kendini bilmeze ağzının payını vermek benim için büyük bir zevk.Yazsam destan yazarım da bu kadarı sana fazla bile.Hadi bakalım hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCrusader9

Hocam videolardaki sesinizi neden degistirdiniz?

orjinal sesimi beğenmiyorum da ondan. gerçi değiştirişmiş halini de beğenmiyorum.
    Acaba ses değişikliği ameliyatı falan var mıdır? doktorlar sesimi akort etse fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Güzel ek gelir ama baktığında. Ev geçindirecek seviye için asıl iş olması lazım.

Tamamen abone ve izlenme sürene göredir bu. Abonen ve izlenme süren artarsa güzel de partnerlik bulursan youtubede senin bir yılda kazandığın parayı adam 2 videoda kazanmaya başlar. Örnekleri de şuan baya baya türk youtuberlerinde mevcut

Youtube "de" değilde Youtube "da" ekler sesli okunuşuna göre eklenir. Ukalalık değil de belki işine yarar diye söyledim dostum
  • 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bi yazdıklarını okusana rasyonalist yerine ben sinir oldum sana bir şey yazarken beyninizi kullanmanızı tavsiye ederim.

• Viral beyler açmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Dediğin ameliyat var bildiğin boğazında küçük bir delik açıp değiştiriyorlar , hatta ameliyat sırasında konuşturuyorlar izle istersen youtube'dan :D

gece gece ne güldüm ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Dediğin ameliyat var bildiğin boğazında küçük bir delik açıp değiştiriyorlar , hatta ameliyat sırasında konuşturuyorlar izle istersen youtube'dan :D

gece gece ne güldüm ya

gülmene gerek yok. bu videodaki ses benim değil. google translete çeviri sesi ordaki bayanın sesi. çok yavaş konuştuğu için sesi tiz yapıp hızlandırdım. benim sesim videonun en sonunda.

• Akepe youtube dan çok fazla vergi alıyor o yüzden Türkiye'de kazanç çok düşük diğer ülkelere göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 20 Mart 2018; 2:42:18 >
  • Oha 30 dolar yutubır olmaya karar verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

Yok eksik aramadım bir kanala bakındım gözüme çarptı o kadar.İngilizcede i yi büyük yazmayı dahil bilmeyen bir adamın birsürü eksiği vardır zaten bakmaya gerek yok :)

Cok iyidi

• İyi, gayet güzel.
    Azmedersen ona fazladan sıfır eklemek için önünde bi engel olmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Muzikleri sen mi yapiyorsun? Orijinal paylasimlar mi?

Ney bu kim nerden giriyor? Youtube ozel.olarak aratipta mi buluyorlar?

Kanali ne zaman actin?

Kac izlenmeye bu kadar para aldin?

müzikleri ben üretiyorum. öncesinde para kazanmayı açmamıştım uzun süre verim alamadım kanaldan hobi olarak işlerimi yayınlar geçerim parada gözüm yok diye düşünmüştüm. bir ay önce açtım para kazanmayı durum bu. bu arada kanal 1 yıllık.

Peki bu muzikler youtubenin telifsiz kullanilabilir muzikleri arasinda var mi? Eger yoksa arastir oraya eklet, insanlar ordan kullanirsa aciklama kisminda @kanalin ismi olarak gozukur senin icin daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdiye kadar ortalama 550 lira kazanmışsın. Allah bereket versin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.