Şimdi Ara

1 ay ücretsiz online ingilizce eğitim (tüm Türkiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, instagramda denk geldi. Bir dil okulu koronavirüs ile girilen süreçten dolayı tüm Türkiye'de 23 mart itibariyle interaktif ingilizce eğitim başlatıyormuş. 30 gün boyunca Türkiye'de herkese ücretsiz. Sonrası için bilgi yok bu 30 günlük program sadece eğitime destek amaçlı hazırlanmış.

Okul ismini burada paylaşamadım. İlgili instagram postu;https://www.instagram.com/p/B91vhQIqjei/

Sıcak fırsat olduğunu düşünüyorum. Eğitimler yabancı öğretmen ile canlı yayında verilecekmiş.

Bu tarz çalışmaları görmek sevindirici.

Instagram göremeyenler olmuş
    Eğitim detayına buradan ulaşabilirsiniz:https://englishtime.com/online-egitim

Edit:
    Selam, ben bugün eğitimlere katıldım ve yine instagram üzerinden bazı detayları öğrendim.
    İşin ticari kısmı bilemiyorum ama eğitim oldukça faydalıydı.
    Belli bir müfredat yok yani seçtiğim seviyede yer alan bir konuda eğitim yapıldı. Hatta yabancı öğretmen ile bire bir dialog kurabildim.
    Benim katıldığım sınıfta yaklaşık 25 öğrenci vardı. Her gün düzenli katılmayı düşünüyorum.

Diğer öğrendiğim detaylar şu şekilde;

Normalde örgün eğitim veriyorlar yani online eğitim satışları veya online eğitime yönelik faaliyetleri bulunmuyor.
    Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Go To Meeting uygulaması eşliğinde böyle bir hizmet sunuyorlar.
    Go To Meeting hem toplantı yapabildiğiniz hemde bu tarz sınıf ortamı eğitim verebildğiniz bir uygulama.
    Eğitimler herkes için aynı anda sonlanacakmış. Yani sonradan üyelik satış vs gibi bir durum yok. Tabi form doldururken eposta ve sms veriyoruz sonradan mail yada sms atarlar mı bilemiyorum.

Nasıl katıldım?
    Formu ben 19 martta doldurmuştum. Bana cumartesi günü sms geldi. Gelen sms'te link bulunuyor. Buna tıkladığımda Go To Meeting uygulamasını yükledim. Daha sonra canlı yayın saatimi bekledim. O saatte sms ile gelen oda id numarası ile yayına katıldı.

Yine Go To Meeting uygulamasını ayrıyetten araştırdım, bu okul ile bir bağlantıları bulunmuyor.

Çok fazla didikliyoruz ama güzel iş çıkarmışlar. Sitelerindeki iddaya göre 60 bin civarı kişi başvuru yapmış.

Site herhalde bu yüzden yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byc -- 23 Mart 2020; 18:14:16 >

• Mobilden detaylı inceleyemedim ders içeriği nerede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • YUTUBDA ZİBİLYON TANE VİDEO VAR. 30 GÜNDEN SONRA PARA VER DİYECEKLER. DEVAM EDEYİM BARİ DİYENLERDEN NE CUKKALARLARSA.
  • Telefon istediğinde ticari olduğunu anladım vazgeçtim. Yeterince reklam geliyor zaten bi de buna gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Arteona

Mobilden detaylı inceleyemedim ders içeriği nerede
    Hocam ders içeriğini bende göremedim sadece başvuru yaparken seviye seçebiliyorsunuz a1 a2 vs. belli bir müfredat var mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill or Be Killed

YUTUBDA ZİBİLYON TANE VİDEO VAR. 30 GÜNDEN SONRA PARA VER DİYECEKLER. DEVAM EDEYİM BARİ DİYENLERDEN NE CUKKALARLARSA.
    Hocam ben inceledim öyle bir durum var mı diye. Normalde örgün eğitim veren bir kurummuş. Yani online eğitim sistemleri yok kendi sitelerinde bununla alakalı bir satış vs bilgisi de yok.

Bu yüzden 30 günlük böyle bir şey yapmaları hoşuma gitti. Tabi nasıl işler onu bilemiyorum.
  • Öğrenmek isteyene youtubede videolae yeterlidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paylaşılabilecek youtube linki var mı? Faydalı/iyi olduğu düşünülen?

• Engvid,6 minutes English aklima gelenler şuan
    Muhammed özgür Yaşar var o grammer öğretiyordu. Akademisyendir o da olabilir. Onun dışında mr duncan , english anyone Var. Bence en güzeli engvid küçük farklari anlatıyor. Gramer'i her tarafta bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa510626 -- 20 Mart 2020; 3:26:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa510626

Engvid,6 minutes English aklima gelenler şuan
    Muhammed özgür Yaşar var o grammer öğretiyordu. Akademisyendir o da olabilir. Onun dışında mr duncan , english anyone Var. Bence en güzeli engvid küçük farklari anlatıyor. Gramer'i her tarafta bulursun.
    teşekkürler bunlarda çok verimli. Udemy üzerinde de yine bu süreçle alakalı bir çok kurs ücretsize düşmüş. Ben genelde discudemy den takip ediyorum ingilizce eğitimler için kontrol edilebilir
  • İlla ki ticari bir amaç güdüyorlardır. Telefon bilgilerimizi de kullanacaklar ama çok da mantıksız bir şey değil. Canlı yayın olmasının bağlayıcılığı olur en azından. Youtube'da takibi kolay yapamayanlar için bir altyapı olur.
  • Siteye sadece ben mi giremiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, ben bugün eğitimlere katıldım ve yine instagram üzerinden bazı detayları öğrendim.
    İşin ticari kısmı bilemiyorum ama eğitim oldukça faydalıydı.
    Belli bir müfredat yok yani seçtiğim seviyede yer alan bir konuda eğitim yapıldı. Hatta yabancı öğretmen ile bire bir dialog kurabildim.
    Benim katıldığım sınıfta yaklaşık 25 öğrenci vardı. Her gün düzenli katılmayı düşünüyorum.

Diğer öğrendiğim detaylar şu şekilde;

Normalde örgün eğitim veriyorlar yani online eğitim satışları veya online eğitime yönelik faaliyetleri bulunmuyor.
    Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Go To Meeting uygulaması eşliğinde böyle bir hizmet sunuyorlar.
    Go To Meeting hem toplantı yapabildiğiniz hemde bu tarz sınıf ortamı eğitim verebildğiniz bir uygulama.
    Eğitimler herkes için aynı anda sonlanacakmış. Yani sonradan üyelik satış vs gibi bir durum yok. Tabi form doldururken eposta ve sms veriyoruz sonradan mail yada sms atarlar mı bilemiyorum.

Nasıl katıldım?
    Formu ben 19 martta doldurmuştum. Bana cumartesi günü sms geldi. Gelen sms'te link bulunuyor. Buna tıkladığımda Go To Meeting uygulamasını yükledim. Daha sonra canlı yayın saatimi bekledim. O saatte sms ile gelen oda id numarası ile yayına katıldı.

Yine Go To Meeting uygulamasını ayrıyetten araştırdım, bu okul ile bir bağlantıları bulunmuyor.

Çok fazla didikliyoruz ama güzel iş çıkarmışlar. Sitelerindeki iddaya göre 60 bin civarı kişi başvuru yapmış.

Site herhalde bu yüzden yavaş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.