Şimdi Ara

1 Alman Asgari ücretle 7 adet Telefon Alabilirken,1 Türk 1 telefon alabiliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazık ki Almanya'nın imkanlarını telefon baktığım şu süreçte bile gözlemliyorum.Elimde hala s4 var ve telefon bakarken yabanci sitelere de baktım.

Buyrun Almanya fiyatı ve Türkiye fiyatı.Alım gücü karşılaştırması:

Almanya

Asgari Ücret 1800 Euro

Oppo A9 2020 256.89 Euro

1800/256.89:1 Asgari ücret ile çalışan kişi,7 adet akıllı telefon alınabiliyor.

Türkiye

Asgari Ücret 2374 Lira

Oppo A9 2020 2296 Lira

2374-2296:78 lira > Asgari ücret ile çalışan kişi,1 adet akıllı telefon alabiliyor.

Bu şartlar ve vergiler altında hala Almanya bizi kıskanıyor diyen varsa kendisini tebrik ediyorum.

1 Alman Asgari ücretle 7 adet Telefon Alabilirken,1 Türk 1 telefon alabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 27 Mayıs 2020; 17:43:6 >

• malumlar gelmeden yapıştıralım da ağızlarını açmasınlar :

yaw gardaşım neden almanya ile garşılaştırıyonuz? iranla suriye ile karşılaştırsanıza. halinize şükredin, ya afrikada kabilede doğsaydınız, şükürX2 amin
  • Bir zamanlar asgari ücretliler son model iphone alabiliyordu.Şimdi paraları 'çin malı' telefonlara zor yetiyor.Yakında tuşlu telefona kadar düşecekler.Belki o zaman ekonominin kötü olduğunu anlar bu millet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.