Şimdi Ara

1.Basamak: Öneriler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
85
Favori
53.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oraya yazdığım bir detayı okumadınız galiba.
    Bu hesaplama olayı TAMAMEN şu sisteme göre hesaplanmış;
    4 beceriyi aynı ayna geliştiren materyallerle çalışırsan bu sürede öğrenirsin diyor kısaca.
    Benim önerdiğim sistemde Look ahead zaten giriş dersleri zaten 12 saat bir şey.
    Grameri ise özellikle ayrı çalışılması gerektiğini belirtiyorum.3 ay rahatlıkla sürer.
    Yani önerdiğim sistemle en fazla 9-10 ay sürüyor.Cbc dersleri öyle basit değil.
  • Hocam en az 2 saat yazıyordu, niye 3 e çıktı yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    İlerleyen adımları kastediyorum.
    Look Ahead 1.5 saat.Diğerleri 3 saat.
    Bu arada 2 saat değil 2.5 saat yazıyordu.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Buna da şükür, bi ara 4 saatti

• Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    100 saat yazsam yine kimse uygulamıyor zaten.
    Millet dil öğrenmek istemiyor ben bunu bilir bunu söylerim.
    Hiçbir şey bilmeyen biri internet yardımıyla öğrenir ama istek yok.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Vallahi haklısınız hocam, ben sizin konularınızı göreli en az 1-1.5 sene geçti hala da çalışmadım. Ama kararliyim bu sefer başlayacağım kesinlikle. Haziran 1 e kadar tüm konuları, mesajları filan bitirip, 1 inde başlayacağım. KAÇARI YOK yani daha fazla erteleyemem. Başlamak başarmanın yarısı derler

• Hocam merhabalar :) 8.oneride "Buna yönelik kaynakları sitede ana konuda önerdim." Demişsiniz ben bulamadım onu

• Sinan.baskrt S kullanıcısına yanıt
    8 maddde başlangıç yapanlara bir uyarı sadece.Yani başlangıç seviyesindeyken o kaynakları kullanmayacaksınız.
    Önerdiğim kaynaklar 1.sayfanın altında var.Podcast kaynakları;
    https://forum.donanimhaber.com/bes-adimda-ucretsiz-ingilizce-ogren--120127902
    Bunlar artık cbc dersleri bittikten sonra kullanılacak.
  • Hocam seviye tespit sinavini cbc derslerine basladiktan sonra mi her ay yapmaya baslamaliyiz? Cunku 4 becerinin birlikte oldugu yer orasi. O yuzden bi sormak istedim

• Hocam yani 5. adımdan sonra mı linklerini verdiğiniz kaynaklara baslamaliyim ?

• Sinan.baskrt S kullanıcısına yanıt
    1.adımdan başla.Dediğim gibi çalış.
  • eczuzay E kullanıcısına yanıt
    Gramer çalışırken bile yapabilirsiniz.Sonuçları etkileyecektir.En baştan itibaren öneriyorum.
  • Hocam merhaba.Az önce test yaptım ve seviyem b1 çıktı.Seviyesi b1 olan biri için hangi adımdan başlamasını önerirsiniz?
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    b2 seviyesi olsanız da Look ahead derslerinden başlamanız gerek.
    Bilmediğiniz şeyler çıkacak
  • @Rat.planet hocam bi ara denk geldim de ücretsiz İngilizce konularının anlatılacağı bir program yapicaginizi söylemişsiniz çalışmalarıniz devam ediyor mu yoksa hazır mı ?

• Selam hocam. Benim hiç ingilizce bilgim yok, okul yıllarında aldığımız yabancı dil dersi Almanca idi. Ondan da bir halt çakmıyorum açıkçası :) Benim ingilizce öğrenmek , anlamak , yazmak, konuşmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Eylül 2017; 0:8:56 >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    5 adım İngilizce konusundan başlayın.

• ben yeni başladım ve ilk testimin sonucu bu ne yapmam gerek coguna emin değilim dedim...şimdi ne yapmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hage84 -- 25 Eylül 2017; 10:25:29 >
  • hocam bende bu adımlarla başlamak istiyorum aynı zamanda murat kurt um english grammar today ede çalışssam bir karışıklık olur mu çünkü elimde bir kaynak olmayınca yazılı kitap halinde sanki birsey ögrenemiyorum gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hage84

ben yeni başladım ve ilk testimin sonucu bu ne yapmam gerek coguna emin değilim dedim...şimdi ne yapmam gerek

+1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.