DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
1 Adet Pasaport Kayıt Hakkı Satılık Bol Referans Sorunsuz işlem
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Aksesuar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> 1 Adet Pasaport Kayıt Hakkı Satılık Bol Referans Sorunsuz işlem
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      142 Mesaj
      Referanslar: 134

Katılım Zamanı
      26 Haziran 2009

Durum
      Forumda değil

3 Not

iOS Beta Tester
      21 Ekim 2013 14:24:32 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      KONU SÜREKLİ GÜNCELDİR. 0506 289 42 86 numaralı telefondan ulaşarak kesin bilgi alabilirsiniz.Hafta Sonlarıda kayıt sistemi açıktır.E-devlet üzerinden yapıldığı için 7 gün 24 saat işlem gerçekleştirilebilir.
      İLETİŞİME GEÇMEDEN ÖNCE PROFİLİME TIKLAYIP DİĞER KONULARIMI,REFERANSLARIMI VE ÜYELERİN YORUMLARINI MUHAKKAK İNCELEYİN. AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN..

DH Profil :http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=753610

R10.net Profil :http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1108713-1-adet-pasaport-kayit-hakki-satilik.html

DH Diğer Konularım : 1.KONU 2.KONU

Öncelikle herkese merhabalar.

Yurt dışından getirilen cihazların kaydedilmesi hakkında hepimiz çok sorun yaşadık.Hele ki geçici kayıtlar yüzünden bir çok kişi mağdur oldu.(bende dahil).Ama artık içiniz rahat olsun geçici kayıt kaldırıldı. Hiç bir şekilde geçici kayıt yapılamıyor.
      0312 294 94 94 Bilgi Teknolojileri Kurumunu arayarak teyit alabilirsiniz içinizin rahat etmesi için.
      Elimizde genel olarak sürekli kayıt hakkı oluyor.Tur firmalarının yoğunluğuna bağlı olarak istisna durumlarda olabiliyor tabii ki.

Şimdi soracaksınız nereden geliyor bu kayıt hakları? Sormakta haklısınız.. Şöyle açıklayayım ; 2 Tane tur firması ile anlaşmalı çalışıyoruz.Firmalar bize yurt dışından gelen (hac,tatil,gezi vs.) müşterileri
      ile yüz yüze görüşme imkanı sağlıyor.Yurt dışından yeni gelmiş kafileler ile görüşüyoruz. Kendisine cihaz getirmeyen ve kayıt hakkını kullanmayacak vatandaşlarımızdan kayıt haklarını belirli bi komisyon
      karşılığında satın alıyoruz. Tabii alırken yazılı ve imzalı bir dilekçe doldurtuyoruz.(Her ihtimale karşı) Ama şunu unutmayın ki e-devlet üzerinden yapılan kayıtlar asla iptal olmaz ve düşürülemez. Yine BTK'yı arayıp
      sorabilirsiniz.

İşlemler şu şekilde gerçekleşiyor ;

1. Ödemeyi alıyoruz.
      2. Sizden cihazınızın imei numarasını ve bir adet cep telefonu numarası talep ediyoruz.(cep telefonu formalite icabı)
      3. Sizin imei numaranız ve pasaport sahibinin tc kimlik numarasıyla 115 TL'lik vergisini ödüyoruz.
      4. Pasaport sahibi e-devlet sistemine giriş yaparak kaydınızı tamamlıyor.
      5. Kayıt sonrası vergi dekontu,e-devlet kayıt görüntüleri ve başvuru onay numarası size ister kargo ister mail olarak gönderiliyor.(AŞAĞIDA ÖRNEKLERİNİ YAYINLADIK)
      6. Ve cihazınız ömür boyu kayıt altına alınıyor.Kayıt sonrası İmei sorgulamada : İMEİ NUMARASI KAYITLI - YOLCU İLE BERABERİNDE GETİRİLEN CİHAZ olarak gözükür.

Fiyatımız her şey dahil 325 TL'dir.(115 TL vergi + tur firmasının komisyonu + pasaport sahibinin komisyonu + bize kalan kısım)

Tekrar belirtmek isterim ki tamamen yasaldır. Ve asla kayıtlarınız iptal olmaz. Yine de aklınıza takılıyorsa 0312 294 94 94 Bilgi Teknoloji Kurumunu arayarakta bilgi alabilirsiniz.En azından içiniz tamamen rahat eder.

Genellikle kayıtlar ödeme sonrasında aynı gün içinde yapılır.Bazı müşterilerimizin 10 dakika sonra kaydını yaptığımız bile oldu.(7x24 E-devlet sisteminde bi yenileme çalışması yok ise)

Cihazınız 18-48 saat arasında açılıyor. BTK'nın yoğunluğuna bağlı olarak. Ama genellikle müşterilerimizden duyduğumuza göre 12-24 saat içinde açıldığı söyleniyor. Benim kendi cihazım 26 saatte açıldı.

Güven konusuna gelirsek 150'ye yakın kayıt yaptık.(Aşağıda bir kısmı paylaşıldı).Belirli forumlardaki (r10.net & donanımhaber) referanslarımızı,profilimizi ve ticaretlerimizi incelerseniz anlayacaksınız.

İstediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.(Whatsapp , sms, çağrı)

İletişim : 0506 289 42 86

REFERANSLAR :

Kayıt sonrası gönderilecek belgeler : ( Güvenlik nedeniyle editlenmiştir)

1.Vergi dekontu

2.E-devlet kayıt görüntüsü

3.Başvuru onay numarası

Kayıt sonrası imei sorgulama :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KHeto -- 18 Aralık 2013; 16:04:51 >

|
      |

DennyArcher
    • Teğmen
      132 Mesaj
      Katılım Zamanı
      01 Haziran 2009

Durum
      Forumda değil

Android Beta Tester
      29 Ekim 2013 11:40:12
      quote:

Orijinalden alıntı: KHeto

Merhabalar.

21 Ekim 2013 Güncel.
      Şuanda 1 adet kayıt hakkı daha geçmiştir. Anında imei numarası kayıtlı olarak gözükür. E-devlet üzerinden yapılacaktır.
      Vergiside dahil olmak üzere tüm kayıt işlemleri için istenen ücret 300 TL'dir. Kayıt aynı gün yapılır telefon 12 saat içinde açılmış olur. Sanalpazara get açılır.Kayıtlar hiç bir şekilde düşmez.İptal edilemez.Araştırabilirsniz. Ömürlük kayıttır.

Güven konusunda diğer konularımı ve referanslarımı inceleyebilirsiniz.

İşlem sonrasında vergi dekontu ve e-devlet kayıt görüntüsü başvuru numarası mail olarak gönderilecektir.

İletişim : 0506 289 42 86

R10.NET SATIŞ KONUM
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Hocam yannış anlamada bol referans nerde ve niye iki kullanıcı adıyla satış yapıyorsunuz bir tane referans gördüm oda kullanıcı kaydı silinmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      142 Mesaj
      Referanslar: 134

Katılım Zamanı
      26 Haziran 2009

Durum
      Forumda değil

3 Not

iOS Beta Tester
      29 Ekim 2013 11:48:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_glryz

Alıntıları Göster

Hocam yannış anlamada bol referans nerde ve niye iki kullanıcı adıyla satış yapıyorsunuz bir tane referans gördüm oda kullanıcı kaydı silinmiş

Hocam profilime tıkladığında referanslar bölümü var. Oradan referansları inceleyebilirsin. R10.net üyeliğimi 2007 yılında o nickle açtım. Bu forumda da 2007'deki nickim oydu fakat şifremi unuttum.

DennyArcher
    • Teğmen
      132 Mesaj
      Katılım Zamanı
      01 Haziran 2009

Durum
      Forumda değil

Android Beta Tester
      29 Ekim 2013 12:04:33
      quote:

Orijinalden alıntı: KHeto

Alıntıları Göster

Hocam profilime tıkladığında referanslar bölümü var. Oradan referansları inceleyebilirsin. R10.net üyeliğimi 2007 yılında o nickle açtım. Bu forumda da 2007'deki nickim oydu fakat şifremi unuttum.

Tamam hocam inceliyorum kusura bakma o kadar yordum 300 tl büyük para

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      16 Aralık 2007

Durum
      Forumda değil

24 Kasım 2013 00:41:29
      Arkadaşın ilanını gece 22.00'de gördüm.Mesaj attım.Banka bilgilerini aldım.Geceden EFT yaptım.Sabahtan arkadaş aldığını onayladı.IMEI numarasını ve kaydedilecek telefonun marka modelini tekrar mesajla ilettim.24 saat olmadan telefonu IMEI kaydı yapılmış şekilde kullanmaya başladım.Temiz bir ticaret,güvenilir işlem.Herkese tavsiye ederim.

|
      |
Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.