Şimdi Ara

1 Adet Alana 1 Adet Bedava / Hagen Vision S01 Muhabbet Kuşu Kafesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
7.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk çıktığında 139 TL idi.1 saat sonra 150 oldu simdi de 160 TL yapmıs hepsiburada.Bu kadar fırsatcı bir site olamaz.
    Ama ikiye bölününce diğer sitelere göre fiyat yine de çok uygun.Birlikte alabiliriz düşünürseniz...
  • Muhabbet kuşu kafesi fırsatları diye bir başlık altında tartışılması daha iyi olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

@twomen

İlk çıktığında 139 TL idi.1 saat sonra 150 oldu simdi de 160 TL yapmıs hepsiburada.Bu kadar fırsatcı bir site olamaz.
    Ama ikiye bölününce diğer sitelere göre fiyat yine de çok uygun.Birlikte alabiliriz düşünürseniz...

Çok çakal bir firma bu hepsiburada.com hocam. Bundan 2 gün önce Kdv Dahil 139,90 TL'den satışa sundular. Ardından 1 gün sonra Kdv Dahil 198 TL'den satışa sundular. MH'ni aradım verdim veriştirdim 5 dk geçmeden 160 TL'ye düşürdüler. Şimdi yine üstlerine baskı kurdum 139,90 TL olana kadar savaşcam
  • İzmir'den alacak var ise ortak alabilirim.
  • 1 hafta once sultan papaganim icin bu kafesi aldim su an pismanim cunku 125 tl para odedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benimde yeni kafes almam lazım ama çok pahalı geldi bu yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sultanlar için kafes küçük değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Valla benimde yeni kafes almam lazım ama çok pahalı geldi bu yahu

Hocam 2 tanesini 160 TL'ye almış oluyorsunuz neresi pahalı ? Şuan piyasada tanesini bu fiyattan satıyorlar Ayrıca her 1 kafesin yanında 1 kg'lık yem hediye + 50 TL hediye çekide veriyorlar.
  • Bu fiyata ve yaninda ki hediyelerle bedava bu urun diyorum ya ben sadece demonte kafese 125 tl verdim

Sultan icin ideal bence kucuk degil kucuk gelirse sikilirsa değiştirecegiz artik napalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Valla benimde yeni kafes almam lazım ama çok pahalı geldi bu yahu

Hocam 2 tanesini 160 TL'ye almış oluyorsunuz neresi pahalı ? Şuan piyasada tanesini bu fiyattan satıyorlar Ayrıca her 1 kafesin yanında 1 kg'lık yem hediye + 50 TL hediye çekide veriyorlar.

Öğrenciyim ben Benim alabileceğim 50 60 liralık falan olabilir anca. Zaten derse gittiğimde kafes kapağını açık tutarım. Kuş evde istediği gibi takılır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• @A N K A R A

Aynen öyle hocam baktılar satılıyor ne kadar fazla kazanırsak kardır mantığı...
  • quote:

Arkadaşlar ben sipariş veriyorum 1 tane fazla geleceğinden Ankara içi elden gelip teslim almak isteyen olursa 100 TL'den veririm

Hocam sen de az değilsin yani. Yukarda 65TL ye alırım diyordun şimdi 100TL den veririm diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

quote:

Arkadaşlar ben sipariş veriyorum 1 tane fazla geleceğinden Ankara içi elden gelip teslim almak isteyen olursa 100 TL'den veririm

Hocam sen de az değilsin yani. Yukarda 65TL ye alırım diyordun şimdi 100TL den veririm diyorsun

Malesef o zamanlar fiyat 139,90 TL idi

Şimdi oldu 160 TL + 20 TL'ye yakın kargo ücreti var ettimi 180 TL. Bende tanesini 100 TL'den vercem daha nolsun

• Evet HB dehşet bir kargo ücreti koymus.Bana da 18 TL kargo gösteriyor.Heralde 4-5 TL sini yurtiçi kargoya verip kalanını da cebe atıyorlardır.
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi oldu 160 TL + 20 TL'ye yakın kargo ücreti var ettimi 180 TL. Bende tanesini 100 TL'den vercem daha nolsun

Kelepir jumbo yavru ya da çift bulsam alırdım bende bu kafesten. Ama senden almazdım hocam 50TL lik çeke de yem alırdım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kelepir jumbo yavru ya da çift bulsam alırdım bende bu kafesten. Ama senden almazdım hocam 50TL lik çeke de yem alırdım.

50 TL'lik çeki kullanabilmek için en az 100 TL'lik alışveriş yapman gerekecek

Bu arada sipariş verdim 1 adet fazla Hagen Vision S01 olacak elimde. 100 TL'den satmaktayım sadece Ankara içi elden teslim şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 18 Şubat 2014; 10:33:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

50 TL'lik çeki kullanabilmek için en az 100 TL'lik alışveriş yapman gerekecek

Bence herşeyiyle tam yarı yarıya bu işe girebilirsin hocam. Daha adil olur bence. 100TL lik yem sipariş edilir 25TL kişi başı ona ödenir 105TL ye iki tarafta kafes ve dünya kadar yem ya da malzemeye sahip olur. Tabi sen bilirsin yinede serbest piyasa

• Bunu aldığımızda tek kafes mi yoksa 2 kafes mi gelecek? Anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bunu aldığımızda tek kafes mi yoksa 2 kafes mi gelecek? Anlayamadım

2 adet kafes gelecek + 2 adet 1kg'lık yem + 100 tl alt limitli 50 tl'lik hediye çeki.

160 TL kafes ücreti + 20 TL civarı kargo ücreti var toplamda size maliyeti 180 TL civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 18 Şubat 2014; 10:35:52 >
  • @A N K A R A

Hocam fırsat için teşekkür tekrardan,gerçekten çok işime yaradı.Arkadaş bir yerden de hediye çeki buldu ve piyasanın en kaliteli
    kafeslerinden birini(ki fahiş kargo ödememize rağmen) 45 TL civarına aldık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.