Şimdi Ara

1,97 tl lpg olur mu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bada38

Gebze shell 1,97

30 litre ile 380 km gidiyorum :)

aynı yerden alıp, ben nasıl 29lt ile 290-300km gidiyorum.. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

quote:

Gebze shell 1,97

1.2 motor olması etkiliyse ondan dir, birde ordaki değer uzun yol için, şehir içinde benimde 290 falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

quote:

Gebze shell 1,97

1.2 motor olması etkiliyse ondan dir, birde ordaki değer uzun yol için, şehir içinde benimde 290 falan

içim rahatladı :) eyv hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deodorant basıyorlardır belki dicem ama sorun olmaz gaz olayında fazla bence. Gaz her yerden alınabilir. Ucuz diye kötü damgası vurulamayan tek petrol ürünü.
  • Cumartesi-Pazar Dudullu opette 1.99 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.03 ten LPG yi fulledim. Çok fazla rampanın da olduğu bir yolda 350 km gittim. Depoyu 2.20 tl olan bir yerden yeniden fulledim 64 tl. Yani araç 2.03 lük lpg ile 350 km de 29 litre yakmış.

Ucuz LPG den korkmayın.
  • sakarya 1.85
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Güya daha ekonomik diye dizel araç aldık.Şu fiyatları görünce hala bu millet niye deli gibi dizel araca saldırıyor anlamış değilim.

Uzun yolda dizel harbiden ekonomik. Ama uygun fiyatlı araca denk düşerseniz.
  • konu tekrar canlanmis.

bu fiyata gordugum yerden gazi aldim. hic memnun kalmadim. km hesabi yapmadim ama yamalarda arabanin performansi dustu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petrol ofisinin gazı çok iyi gibi. 1.95e aldım Kayseride. Keşke biraz daha düşse
  • adanada ş.içinde 1.97 ila 2.13 arasında deşiyor. mersin yolunda 1.85lere kadar lpg bulmak mümkün. ucuz lpgden korkmayın kar payını artıran istasyondan korkun.
  • Ucuz lpg gördüğünüz yere dalın doldurun. Ben yıllardır öyle yapıyorum 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Ne menzil ne çekiş hiç bir şeyde.

Şuan bulunduğum memlekette 2,40 dan yaslıyor millete lpg yi fırsatçı benzinciler.. Sırf o fırsatçılara para yedirmemek için uzun yoldan gelmeden dolduruyorum depoyu ama ara sıra da mecbur alıyoruz..
  • mukeya M kullanıcısına yanıt
    Sakarya - sapanca 1,90

• Ankarada İstanbul Yolundaki Opet Aygaz dan 1.99 a aldım daha 1 hafta olmadı.
  • Az önce şehir içindeki opetten litresi 2.17 tl den aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Güya daha ekonomik diye dizel araç aldık.Şu fiyatları görünce hala bu millet niye deli gibi dizel araca saldırıyor anlamış değilim.

Cunku dizellim 100 km de 4-5 lt arasi yakiyor kafamiz rahat oluyor.

• Ankara çinçinin girişinde milangaz otogaz 1.88 civarlarında.
  • bilinmedik markaların ucuzlarına kaçmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Ucuz lpg gördüğünüz yere dalın doldurun. Ben yıllardır öyle yapıyorum 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Ne menzil ne çekiş hiç bir şeyde.

Şuan bulunduğum memlekette 2,40 dan yaslıyor millete lpg yi fırsatçı benzinciler.. Sırf o fırsatçılara para yedirmemek için uzun yoldan gelmeden dolduruyorum depoyu ama ara sıra da mecbur alıyoruz..

+1

Şimdiye kadar ucuza bulduğum Yurtgaz, Meramgaz, Güvenal Gaz, turna gaz, exen gaz, bizim gaz, pamukkale gaz, yücel gaz, vs. vs. bir çok marka gaz aldım. Hiçbir sorun falan yaşamadım.

Ucuza nerde gaz bulursam affetmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Ucuz lpg gördüğünüz yere dalın doldurun. Ben yıllardır öyle yapıyorum 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Ne menzil ne çekiş hiç bir şeyde.

+1

Şimdiye kadar ucuza bulduğum Yurtgaz, Meramgaz, Güvenal Gaz, turna gaz, exen gaz, bizim gaz, pamukkale gaz, yücel gaz, vs. vs. bir çok marka gaz aldım. Hiçbir sorun falan yaşamadım.

Ucuza nerde gaz bulursam affetmem.

+1

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.