Şimdi Ara

1.6T ama hangisini tercih etmeliyim ? cosmo-edition-sunroof

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelıkle suankı aracımın turbosunda cok sıkıntı yasadıgımdan turbo dizel düşünmüyorum pek fazla.

1.6 lar arasında cosmo-edition-sport gordum. ıstıyorum kı en donanımlısını seceyım aracın alırken. sunroof navıgasyon vs. gördüğüm kadarıyla cosmo en donanımlısı ancak aractan pek anlamam ve cok arastıramadım da o yuzden fıkırlerını almak ıstedım, sızce hangisi ?

• zagadra Z kullanıcısına yanıt
    eğer sıfır alacaksanız malesef dizel ünite var en dolularında artık benzinli 1.6 sadece alt donanımlılarında var,dizelde en dolu cosmo nun üstüne ek özellikli olarak sport ve elit donanımı ,sport ta opc line marşpiyel ve dış donanım, 19´´ spor jant,sunroof ,baldır destekli kumaş spor koltuklar,metal pedallar standart, elit donanımda ise bose ses sistemi ve sunroof standart.ama ikinci el alacaksanız en dolusu eski 1.6 180hp liklerde cosmo ve yeni nesilliede 1.6 170hp sidi lardada cosmo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk79 -- 14 Nisan 2016; 11:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk79

eğer sıfır alacaksanız malesef dizel ünite var en dolularında artık benzinli 1.6 sadece alt donanımlılarında var,dizelde en dolu cosmo nun üstüne ek özellikli olarak sport ve elit donanımı ,sport ta opc line marşpiyel ve dış donanım, 19´´ spor jant,sunroof ,baldır destekli kumaş spor koltuklar,metal pedallar standart, elit donanımda ise bose ses sistemi ve sunroof standart.ama ikinci el alacaksanız en dolusu eski 1.6 180hp liklerde cosmo ve yeni nesilliede 1.6 170hp sidi lardada cosmo.

onu belırtmeyı unutmusum kusura bakmayın.

1.6T dememın sebebı 2.el almam. yanı suan 55bın cıvarında bi bütcem var. o yuzden daha yuksegıne bakmıyorum. bu fıyata da 2009-2010 1.6t cosmo 180 hp olur herhalde en ıyısı
  • zagadra Z kullanıcısına yanıt
    Aynen ikinci elde en dolusu cosmo olur birde özellikleri içinde flexride şasi yazıyorsa sizin için çok daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok tesekkurler cevaplarınız ıcın :)
  • bu 1.6 t 2015 modellern donanoımı nasıl acaba ? piyasa fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz ?
  • 1.6 t 2015 ler 80-90 bin arası bence bunlar arasında benimde aklımda olan 2013 1.6 t otomatik bunlarda 60 bin civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.