Şimdi Ara

1.66 ghz ile donma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 1 hafta once acer aspire one model bir notebook aldım.
    ram 2gb
    işlemci atom 1.66 ghz (epeyi düşük)

youtubeden bi video acsam 720p bile olsapc cok kotu kasıyo internet hizim gayet iyi ama pc kendinden kasıyo videoyu. herhangi bi film sitesinden film izlerken bile kasıyo. Biliyorum çok şey beklenmez bu ufakliktan ama yapabilecegim önerebileceginiz bişey varsa memnun olurum :)

birde acaba xpye cevirsem hızında kasmasında bi değişiklik olurmu

saygılar

• bnm test bilgisayarim eski win7 kurunca videolarda biraz kasiyor xp.ye gectim kafam cok rahat

format atmadan once acronis true image ile c nin imagesini almayi unutma eer begenmez isen geri yuklersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

bnm test bilgisayarim eski win7 kurunca videolarda biraz kasiyor xp.ye gectim kafam cok rahat

format atmadan once acronis true image ile c nin imagesini almayi unutma eer begenmez isen geri yuklersin

deniyecem inş olur :)
  • o sistem her türlü işlemde kasar o.c de yapamazsın laptop çünkü senin tek yapman gereken xp kurmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık xpye geçtim az biraz farketti donma filan olmuyo sitelerde youtubede gayet saglikli bi çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: So Random

Arkadaşlar ben 1 hafta once acer aspire one model bir notebook aldım.
    ram 2gb
    işlemci atom 1.66 ghz (epeyi düşük)

youtubeden bi video acsam 720p bile olsapc cok kotu kasıyo internet hizim gayet iyi ama pc kendinden kasıyo videoyu. herhangi bi film sitesinden film izlerken bile kasıyo. Biliyorum çok şey beklenmez bu ufakliktan ama yapabilecegim önerebileceginiz bişey varsa memnun olurum :)

birde acaba xpye cevirsem hızında kasmasında bi değişiklik olurmu

saygılar

xp de o kadar kasacagını zannetmem ama driver bulmak sorun galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.