Şimdi Ara

1.65 Erkek Barda Nasıl Takılır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler benim boy 1.65, bu sıkıntıyı çeken arkadaşlar vardır mutlaka forumda, bara gittiniz arkadaşlarınızla , muhtemelen arkadaşlarınız size yakın boylardadır kız arkadaşlarınız ise topuklu giydigi icin 1.80 e kadar yolu var, herkes dans ediyor siz de dans ediyorsunuz ama boyunuz kısa oldugu için tam o havaya giremiyorsunuz kendinizi ezik hissediyorsunuz, buna bir çözüm bulan oldu mu şuana kadar ? Varsa başka bi taktik söyleyin biz de bilelim.

• Girer girmez Bar taburesine çık otur, içeri boşalana kadarda inme..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bara gitme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

Evet beyler benim boy 1.65, bu sıkıntıyı çeken arkadaşlar vardır mutlaka forumda, bara gittiniz arkadaşlarınızla , muhtemelen arkadaşlarınız size yakın boylardadır kız arkadaşlarınız ise topuklu giydigi icin 1.80 e kadar yolu var, herkes dans ediyor siz de dans ediyorsunuz ama boyunuz kısa oldugu için tam o havaya giremiyorsunuz kendinizi ezik hissediyorsunuz, buna bir çözüm bulan oldu mu şuana kadar ? Varsa başka bi taktik söyleyin biz de bilelim.

Bara pek gitmem,deniz kenari kafelerde takilmayi tercih ediyorum ama en son gittigim kareoke parti de boyumun bana bir eksisi olmadi
    Gerci kiz arkadaslarimin da boyu fazla uzun degildi
    Neyseki

• zaaa bücür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topukluyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPuma

Girer girmez Bar taburesine çık otur, içeri boşalana kadarda inme..

oraya oturması için de merdiven dayaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Kendine kız arkadaş bul 1.60 boyunda. Topuklu giydimi senin boyuna eşit olur işte. Çok takılma boyuna, boyun 1.90 olsa işin daha kötüydü, kızlar geneli 1.55-1.70 arası olduğu için boyuna göre kız bulman zor olurdu.

Hocam eyvallah sagolasin da bizim 4lu arkadas grubu var 2kiz 2erkek sevgili degiliz hepimiz arkadasiz bara gidince kendimi kotu hissediyorum mesela dun alsancakta tren'deydik herkes ayakta konsept bu sekilde dans ettim ama zevk alamadim ben 1.65im diger erek arkadaş 1.72 kizlar da 1.68 1.69

• Bende senin gibiyim, birde yeni nesil uzun biz niye böyle kaldık ki ?

Çözüm: Bara gitme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

Bende senin gibiyim, birde yeni nesil uzun biz niye böyle kaldık ki ?

Bi defa 3.votkaya geçerken ya da 4.biraya geçerken bütün komplekslerimden sıyrılıp danstan zevk almaya başlıyorum ama onu her bara gittigimizde yapamiyorum birisi ayik olacak ki arabayi kullanacak ya da digerlerini toplayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

Bende senin gibiyim, birde yeni nesil uzun biz niye böyle kaldık ki ?

Bi defa 3.votkaya geçerken ya da 4.biraya geçerken bütün komplekslerimden sıyrılıp danstan zevk almaya başlıyorum ama onu her bara gittigimizde yapamiyorum birisi ayik olacak ki arabayi kullanacak ya da digerlerini toplayacak

İşte anca kafa hoşken, insan kısa boylu olduğunu unutunca zevk alıyor. Ben bir yere gidilecekse daha çok sakin yerlere gidiyorum, cafelerde oyun oynanacak yerler falan.
  • Sıkıntı yapma önemli olan boyunun kızlarla uyumu bulursun 160 kız rahat rahat takılırsın.

Bak aamir khan a 165 boy var dünyada çoğu kız bunun peşinde sen cool takılmaya bak
     1.65 Erkek Barda Nasıl Takılır ?
  • Askıya felan

• Unfaithfull kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.