Şimdi Ara

1.64 vs 1.92 vucut farki VIDEOLU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
21.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-6D5F6704F

Örnek verdiğin insanları yüz yüze, karşılıklı olarak kaç kere gördün? Karşısına geçip kaç kere muhabbet ettin? Ünlü olduğu için ve TV'lerden videolardan gördüğün kadarıyla konuşuyorsun. Ünlü olmasa canlı görsen böyle demezsin. Geçiniz bu işleri.

Alıntıları Göster

Yüz yüze görünce veya muhabbet edince boyu mu kısalacak? Konumuz boyları ve boyları çekiciliklerine engel değil diyorum, bu kadar basit. Sadece ünlüler için değil bu söylediğim ayrıca. Bizzat gördüğüm kişilerin de boyunu önemsemiyorum hastalık derecesinde kısa olmadıkları sürece. Ve 1.90 boyundaki birindense 1.70 boyundaki biri bana daha çekici geliyor. Bana geçiniz meçiniz deme, zevk meselesi Allah Allaaaah. Bayılıyorsunuz genellemeye. Milletin özgüvenini boş yere yok ediyorsunuz.

• Tuyuh kullanıcısına yanıt

Herkes kullanıyor resmen. Bunların amacını da anlamıyorum. Baran Kalaycı bile doğalım diyor. Yarışmaya 3 hafta kala karaciğeri zortladı sırtına vurdu. Bizim türkler komedi  

• Estetik değil ama bu adamlar bunu estetik görünmek için yapmıyorlar. Ayrıca büyük saygı duyuyorum bu insanlara. Spora gidenler yağsız kas kütlesi kazanmanın ne kadar zor ve zaman aldığını çok iyi bilir. O yüzden saygı duyun herkes böyle vücut yapamaz, kolay olsa herkes yapardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 14 Mart 2021; 17:33:26 >
  • herifin.boyu cok kisa strero bassa nolur
  • Furkan da ki genetik tamamen Allah vergisi, muazzam bir genetiği var daracık beli patlak omuzları inanılmaz duruyor. İFBB PRO kartı da aldı adamın dibi üstelik çok mütevazi bir adam. Bu arada boyu 1.64 değil 1.68 diye biliyorum. Gerçi pek fark yok ama olsun yanlışı düzeltelim

• Dezert kullanıcısına yanıt

Aslinda simdi IFBB' nin 2019 yilinda Macedonia' da yapilan yarismanin sonuclarina bakiyorum. Orada da 1.64 yaziyor. Gerci evet pek bir fark yok.

• Boyum kısa ama başka yerlerden telafi ediyorum
  • MehmetKarahanlı12 kullanıcısına yanıt
    Hocam 72 civarı kötümu. Fiziki olarak üçgen formu var. Bacaklar uzun biraz. Uzun gösteriyor beni. Sizce çok kısa mıyım.
  • Uzun boy, sağlam genetikle tam yunan tanrısı oluyor.

Bende 190 boyundayım 93 kiloyum genetik kötü benim vücuttan pek bir şey olmuyor, çok denedim  

• MehmetKarahanlı12 kullanıcısına yanıt

tüh ben kız değilim o zaman  nalaka olm? bence o tipler gayet de tipli olabiliyor ve kotarıyorlar zaten hayli hayli diğer özellikleriyle. 180+ olan insan nasıl yakışıklı olabiliyor... bazen öyle insanlar görüyorum ki dev gibi olmak onlara hiç yaramamış. estetik durmuyor yüzleri. dediğin boylar

arasının ben 180'im ben 200'im hehehe diyen tipten daha fazla artı özellikleri var üstlerine koyabilecekleri çünkü doğal olarak toplum baskısı yüzünden

daha yetenekli ve daha gelişken olmak için evrimleşmişler. bir şeyleri üstün ve çekici geliyor işte. sivriliyorlar. senin gibi insanlar böyle yargıya vardığı

için muhtemelen hahaha.

üstelik o tipler hantal ve kibirliler. bir de 180 200 falan sürekli aptal boy şakaları yapıyor kısa boya dair. adam 2 metre lan! o anormal değil ama ben

anormal oluyorum. böyle insanlarla bir arada bulunmak aptalca bence. benim gibi düşünen epey kadın vardır. zaten sevgili yapıyorlar görülüyor, fark

ediyorsun. bir kadın neden dev gibi insanlarla takılır? estetik bile değil. kullanışlı hiç değil...

bu arada aşırı kaslıları sadece erkekler çekici buluyor galiba  gerçekten bunu itiraf eden iki arkadaşım oldu... gay101 love is love aşkısularım <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papaz Yahnisi -- 19 Mart 2022; 22:4:39 >

• Bu vücutlara kızlar bakmıyor ister 1.64 ol ister 1.92

Bu vücudu yapan adamda para olduğu için kız bulurlar sadece

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.