Şimdi Ara

1.6 motor 125 beygir iyi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sorun 125 hp olması değil sorun düşük torku ve rampalarda veya ani hızlanmalarda yavaş hareket edecek olması. Atmosferik araç yüksek hacimli değilse Türkiye yollarında (bol rampa viraj) gerçekten sıkıntı. Tabii ben Lpg takarım performansla işim olmaz derseniz güzel araba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LPG 2 olduğunda millet 20 kuruş yakıyor.3 oluyor 20 kuruş yakıyor, 3.50 oluyor 20 kuruş yakıyor.5 olacak hala 20 kuruş yakiyorlar.Vallahi bravo...

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

LPG 2 olduğunda millet 20 kuruş yakıyor.3 oluyor 20 kuruş yakıyor, 3.50 oluyor 20 kuruş yakıyor.5 olacak hala 20 kuruş yakiyorlar.Vallahi bravo...

Biraz haklısınız ama arkadaşın dediği gibi 90 sabit giderse 3 lira gaz olduğunu varsayarsak 20 kuruş yapar, sallamamış. Yalnız sakin gitmesi lazım, kırmızı ışığı uzaktan gördümü gazdan ayağı çekecek falan filan anladınız işte. Gerçekten 80 90 ile gidersen 20 kuruş civarlarında yakıyor ama sabır işi ki o bende yok 120 130 arası sabitleyip, 26 kuruş falan yakıyorum
    Ekleme: Gaz 2 lira civarındayken 16 kuruş yakıyordum aynı kullanıma orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 22 Kasım 2017; 23:21:41 >
  • daha önce hangi ağırlıkta hangi tork ve hp araç kullandığınıza bağlı bu sorunun cevabı.genel anlamda emekli babam gibi A noktasından B noktasına sakin sakin gideyim diyorsanız rampasız bir şehirde ve genelde sehiriçi kullanacaksanız o motor yeter.ama aracı yüklü kullanacaksanız rampalı ve şehirdışı yollarda kullanacaksanız hevesiniz geçince birkaç ay sonra bu araba gitmiyor dersiniz.Yollar dizel araçlarla dolu dizel dacialar vızır vızır geçerken 2 katı para verip daha hantal bir arabaya binmek bir arkadaşımı üzüyor mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

LPG 2 olduğunda millet 20 kuruş yakıyor.3 oluyor 20 kuruş yakıyor, 3.50 oluyor 20 kuruş yakıyor.5 olacak hala 20 kuruş yakiyorlar.Vallahi bravo...

Biraz haklısınız ama arkadaşın dediği gibi 90 sabit giderse 3 lira gaz olduğunu varsayarsak 20 kuruş yapar, sallamamış. Yalnız sakin gitmesi lazım, kırmızı ışığı uzaktan gördümü gazdan ayağı çekecek falan filan anladınız işte. Gerçekten 80 90 ile gidersen 20 kuruş civarlarında yakıyor ama sabır işi ki o bende yok 120 130 arası sabitleyip, 26 kuruş falan yakıyorum
    Ekleme: Gaz 2 lira civarındayken 16 kuruş yakıyordum aynı kullanıma orası ayrı.

Sallamis demedim zaten hocam yani yakılır yakılmasına da reel değil pek o bakımdan :).

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.