Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

1.6 civic sedan ve 1.6 corolla HB hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 1.6 civic sedan ve 1.6 corolla HB hakkında bilgi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    54 Mesaj
    2004 ve üst modeller 1.6 civic sedan ve 1.6 corolla 1.6 2 seçenek var fakat bunların hakkında bilgim yok km'de ne kadar yakıyor ve
    hangisinin piyasası iyi yani satarken sıkılmam ve parça bakımgı masraflar ekonamik olarak ta sıkıntıya sokmayacak görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler

|
    |
    |
    |
    |
    |
    2005 CİVİC ES ile yazın 3 yetikin artı bagajımızla 100-130 arası hızla ŞA min 5,1/100 km ve kışın en soğuk günlerde ankarada Şİ max 9 lt/100 yaktı. Diğer bilgiler içinwww.honda.com.tr adresine bakın.Ayrıca bece performans ve donanım olarak ES modelini tavsiye ederim.Başka soru olursa cevaplayabilirim.
    Yararlı olması dileğiyle..
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: CiViC75

2005 CİVİC ES ile yazın 3 yetikin artı bagajımızla 100-130 arası hızla ŞA min 5,1/100 km ve kışın en soğuk günlerde ankarada Şİ max 9 lt/100 yaktı. Diğer bilgiler içinwww.honda.com.tr adresine bakın.Ayrıca bece performans ve donanım olarak ES modelini tavsiye ederim.Başka soru olursa cevaplayabilirim.
    Yararlı olması dileğiyle..

bilgi için sağol peki parça ve bakımları nasıl yani fiyatları pahalımı
    |
    |
    |
    |

10 bin bakımında yağ, yağ filtresi ve hava filtresi için 127 ytl ödedim. 20 bin bakımı daha gelmedi. Ama bakım fiyatlarını honda sitesinde bulabilirsin.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.