Şimdi Ara

1,5b stress test duyuruldu 15mart tam tarih belirlenicek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://en.forum.gamescampus.eu/showthread.php?888-RF-Online-1-5B-Stress-Test

Haberleri okuyun beyler önceki betada oynıyanlara 1,5b stress test var oyonu biraz deniye bilicez ve item shopta freee

• evet beyler tam tarif 19 mart akşam saat 7 ila 12 arası hafta içi oyunda olabilrim zaten o saatlerde oyun açılıcak önceki betadan sonra karakter seçimine karar veremeyenler için bu süper bir fırsat BU arada cahs shopp free :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

evet beyler tam tarif 19 mart akşam saat 7 ila 12 arası hafta içi oyunda olabilrim zaten o saatlerde oyun açılıcak önceki betadan sonra karakter seçimine karar veremeyenler için bu süper bir fırsat BU arada cahs shopp free :D
    bakalim deyisiklik varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NLX1

bakalim deyisiklik varmi

Alıntıları Göster
    Önceki client elinizde varsa bugün update edin saat akşam 7 de oyun açılıcak
  • quote:

Önceki client elinizde varsa bugün update edin saat akşam 7 de oyun açılıcak

Alıntıları Göster
    Gelişmeleri bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Gelişmeleri bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    oyun açılmış olması lazım ama log in olamıyorum beklemedeyim bende
  • Yaw iki karakter arasında kaldım bana bi yardım edin cora templer wariormu yoksa ranger marksmanmı ?
  • quote:

Yaw iki karakter arasında kaldım bana bi yardım edin cora templer wariormu yoksa ranger marksmanmı ?
    Oyuna girdim 5-10 dakika göz attım. İlk başta kötü gelmişti daha sonra daha iyi olduğunu gördüm :) bellato AR kasacağım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

Oyuna girdim 5-10 dakika göz attım. İlk başta kötü gelmişti daha sonra daha iyi olduğunu gördüm :) bellato AR kasacağım :D

Alıntıları Göster
    giriş yapamıyorum ki açıp oynayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kallig

giriş yapamıyorum ki açıp oynayayım

Alıntıları Göster
    quote:

Yaw iki karakter arasında kaldım bana bi yardım edin cora templer wariormu yoksa ranger marksmanmı ?

bence ranger kas belli bir lvle geldikten sonra feci zevk alırsın , kesinlikle tavsiye ederim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reymem

quote:

bence ranger kas belli bir lvle geldikten sonra feci zevk alırsın , kesinlikle tavsiye ederim ..

Alıntıları Göster
    reymen obtde napıyon corasın dimi isoda corada
  • quote:

reymen obtde napıyon corasın dimi isoda corada

Alıntıları Göster
    cora oynıycam kardeşim ranger yada mele , farklı classlar seçeriz , party içinde iyi olur ..
  • quote:

cora oynıycam kardeşim ranger yada mele , farklı classlar seçeriz , party içinde iyi olur ..

Alıntıları Göster
    okeydir kardeş bende temler kasıcam oyun açıldığında frende eklersin karakteri baştan anlaşalım çıkan itemlarda paslaşırız ben sana rangerları gönderirim sen bana meleeleri artık forceleride ismaile :D
  • quote:

okeydir kardeş bende temler kasıcam oyun açıldığında frende eklersin karakteri baştan anlaşalım çıkan itemlarda paslaşırız ben sana rangerları gönderirim sen bana meleeleri artık forceleride ismaile :D

Alıntıları Göster
    Kesinleşti mi Bir Tarih?
  • İsmaile item mitem yok , bizim istemleri beğenmez o , onun Dan abisi var :)))
  • quote:

İsmaile item mitem yok , bizim istemleri beğenmez o , onun Dan abisi var :)))
    ozaman ona item vermeyiz ama alırız :D lotar yok belirli bişi kardeş yaa
  • Sanırım yazı bulacak artık obt'ye geçmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Sanırım yazı bulacak artık obt'ye geçmesi
    3 nisan acilacak oyun 2 hafta testler edilecek..
    oyun karakterler SiLiNMiCEK
  • quote:

Orijinalden alıntı: NLX1

3 nisan acilacak oyun 2 hafta testler edilecek..
    oyun karakterler SiLiNMiCEK

Alıntıları Göster
    evet ve 2 hafta sonra serverlar 2-3 günlük kapatılacak sonrada final yayınlanıcak hadi hayırlı olsun
  • quote:

evet ve 2 hafta sonra serverlar 2-3 günlük kapatılacak sonrada final yayınlanıcak hadi hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Şimdi yarın obt'ye mi geçiyor oyun?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.