Şimdi Ara

1.500tl'ye önerebileceğiniz film izlemelik tablet arıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam youtube için full hd oynatır herhalde onda da SD yayın izletmez umarım ?
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    YouTube'da sorun çıkartmamasi lazim Lenovo'nun. Benim 2017 model Lenovo P8 bile YouTube'u 1080 çözünürlükte (full hd) oynatabiliyor, daha yeni modeller de oynatır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gündelik kullanım için ne öneriyorsunuz ?
  • GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Ben de PDF e-book okuyabilecegim, rahatlıkla word gibi araçlarla yazı yazabilecegim ve derslerde powerpoint sunum yapabilecegim 1500 -civarı bir tablet arıyorum.

Aldıgınız urunden memnun musunuz? Şarj süresi-malzeme kalitesi nasıll?

Bir de tabletten sunum yapmak mümkün mü? Benim baktıklarımda HDMI girişi yoktu. Dönüştürücü kablo ile sunum yapılıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    hocam ben de aynı cihazlar arasında kaldım. bir de huawei var.

sizin çıkardıgınız sonuç nasıl? hangisini daha iyi buldunuz.

şarj süresi hakkında bilginiz var mı?

ben daha çok akademik yazı/araştırma/ sunum için kullanmak istiyorum. laptoptan masabaşında bazen yazmak/okumak zor oluyor
  • doodlez789 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan önümde pdf açık not okuyorum. Genel olarak memnunum ama hdm girişi maalesef yok 1.500tl'ye önerebileceğiniz film izlemelik tablet arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ortalama 7 saat ekran süresi alıyorum ama devamlı youtube açık. Malzeme kalitesi güzel.

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    sizin ürün hangisiydi hocam?

hdmi giriş olmadan baglantı kablolarıyla ekrana görüntü aktarabiliyomuşuz sanırım o konuda bilginiz var mı?

kablosuz kalvey/mouse baglanıyor mu bi de denedinz mi?
    Lenovo tab m10 4gb Ram 64 GB hafıza olan. Normal kablosuz yansıtılıyor hocam da diğer türlü bilmiyorum. Bluetoothla klavye mouse bağlanıyor. Videolarda görmüştüm

• Huawei Mediaped T5=3/32gb-10 saat pil diyor=1400-1500
    TabM10 2.nesil=4/64gb-5000mah=1700-2000
    Samsung A (T590)=3/32gb-7300mah=2200-2500
    Samsung S6Lite=4/64gb-7040mah=2700
    ipad mini7=3/32gb-10 saat pil diyor=2500

banada biri tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeqnaR L kullanıcısına yanıt
    iPad Air'ın yeni modeli çıktı. Ayrıca iPad Pro 3 modeli en son model. Gerçi çok eski olmamak şartıyla lightning girişi olan eski modeller hala kullanılabilir. İstanbul-Osmanbey'deki telefoncularda iPad Pro 1 ve 2 modellerinin satıldığını görüyorum. Halen kullanılabilir durumdalar. iPad Pro 3 modelinde USB Type-C şarj girişi var.

Ben Huawei ve Lenovo modellerine bakıyorum.

Eğer çoğunlukla ofis veya dükkan benzeri yerde kullanacaksanız sim kart takılan model olması gerekMiyor.

Sim kart olmayan tableti dışarda-sokakta kullanmanız gerekirse ya Vınn Wi-Fi alabilirsiniz veya telefonunuzda hotspot açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.