Şimdi Ara

1,5 yıldır piyano çalıyorum. Fantaisie Impromptu'yu ekledim Chopin'den. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
280
Cevap
9
Favori
8.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aerius Powder

Fazlasiyla beğendim özellikle 3 ay boyunca kursuna gidip beceremeyen biri olarak yaptiklariniza hayran kaldim hocam tebrikler.

Çok teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piyanist Kedi

Hacı bir ev fiyatı diye biliyorum o markanın urunlerini. kaca aldın sen

Yurtdışında ev fiyatı değil, Türkiye'de durum farklı malesef.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla entel, çok kafa açıyor. Tarkan - Cuppa, Gülşen - Bi Fırt Çek tarzı şarkıları coverlayabilirseniz daha iyi olur.
  • Başlamadan önce buna yeteneğin olduğunu düşünüyor muydun? Başladığında zorlandın mı? Ne kadar zaman ayırdın gün içerisinde piyanoya? Özel ders aldın mı? Çok fazla şey sordum ancak cevap verirsen beni memnun edersin. Kanalı takibe aldım, çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Başlamadan önce buna yeteneğin olduğunu düşünüyor muydun? Başladığında zorlandın mı? Ne kadar zaman ayırdın gün içerisinde piyanoya? Özel ders aldın mı? Çok fazla şey sordum ancak cevap verirsen beni memnun edersin. Kanalı takibe aldım, çok iyi.

- Başlamadan önce herkesten daha fazla yeteneğim olduğunu düşünmedim hiç, hala da düşünmüyorum.
    - Zorlanmayı tarif etmek lazım evvela. Chopin'in 1. Ballad'ını çalamıyordum mesela, çok zorlanıyordum. Şu an yarıladım onu mesela. Für Elise, birkaç film müziği Amelie gibi, bu yarz parçalarda çok zorlandığımı hatırlamıyorum.

Chopin'in Fantaisie Impromptu'su için 4 ay uğraştım. Şimdi o da zorlamıyor.

Her engeli aşınca insan bir sonrakine ulaşmak istiyor haliyle. Dolayısıyla hep bir zorluk var işin içinde, ki ben daha yolun çok başındayım.

- Tam zamanlı çalışıyorum, dolayısıyla gün içinde piyanoya fazla vakit ayıramkyorum. Az evvel işten geldim mesela. Bu bağlamda günde 1 saat en az çalışmaya gayret ediyorum. Bazen o bile mümkün olmuyor. Bazı hafta sonlarında toplamda 5 saat çalıştığım ve yahut çaldığım da oluyor. Duruma bağlı.

Teşekkür ederim ayrıca.

• Esas ben teşekkür ederim cevap verdiğin için. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Fazla entel, çok kafa açıyor. Tarkan - Cuppa, Gülşen - Bi Fırt Çek tarzı şarkıları coverlayabilirseniz daha iyi olur.

Bu da bir bakış açısı tabii...

• Interstelkar-First step

Inception-Time

Çalarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Interstelkar-First step

Inception-Time

Çalarsanız sevinirim

Diğer peojelerimin yanında vakit alacaktır, ama severek çalarım.
  • Çok başarılı tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim hocam ayrıca senden küçük bir isteğim olacak La La Land'in City of Stars ve Mia & Sebastian's Theme onlarında cover'larını yaparsan süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn35

Çok başarılı tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim hocam ayrıca senden küçük bir isteğim olacak La La Land'in City of Stars ve Mia & Sebastian's Theme onlarında cover'larını yaparsan süper olur

Çok teşekkür ederim arkadaşım. Böylesine yeni parçaların coverları telif sorunu yaratabilir, o yüzden ihtiyatlı davranıyorum.

Beğendiğine sevindim.

• Vaaay, forumda bir multi milyoner var galiba. Miras kokusu da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş engellenmiş.

• Hocam ben piyanodan hiç anlamam. Ama güzel gözüküyor. Ve forumun müzisyen adaylarını cesaretlendirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben dinledim sonuna kadar. Başarılarının devamını dilerim
  • Paul Romero yu biliyor musun? Youtube a Paul Romero heroes yazinca bir video cikiyor, o videodaki tower town theme yi falan calabilir misin? Descriptionda yaziyor 19:20 de basliyor.

• Vivaldi Four Seasons istek listene ekleyebilir misin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Arkadaş engellenmiş.

Sağlam mirasçısın hocam. Kendi emeğinle o kadar parayı kazanma olasılığın %2.5

• quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Hocam ben piyanodan hiç anlamam. Ama güzel gözüküyor. Ve forumun müzisyen adaylarını cesaretlendirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben dinledim sonuna kadar. Başarılarının devamını dilerim

Fikrine sonuna kadar katılıyorum arkadaşım. Ayrıca teşekkür ederim, beğendiğine sevindim.

• istek parça alıyor musunuz hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.