Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
5.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC422BF28 -- 2 Nisan 2019; 16:22:12 >

• Neden dünyada ki tek kız oymuş gibi konuşuyorsunuz ki?

Sende de hata var. Durduk yere seni 4 kişiyle aldattım ne? Hiç kendini haklı çıkarmaya çalışma , kızlarla konuşmayı bilmiyorum diyorsun da bunun konusmayı bilmemekle alakası yok. Karşımdaki dürüst olsun diyorsun , kendin ne yapıyorsun.

Olmayacağını anladığında bırakıp daha da konuşmaman gerekirdi. Allah rahmet eylesin baban vefat etmiş ama sen hala bu karakterde ki bi kızla konuşmuşsun. Seni enayi yerine koyup seni kullandığını anlamışsın hala bu kız için üzülüyorsun.
  • Hocam okudum baştan sona, karakter olarak öğüt alarak, görerek öğrenen değil de yaşayarak öğrenen birisine benziyorsunuz. O nedenle diyecek çok şey yok zaten dersinizi almışsınız. Bundan sonraki hayatımızda başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odin aşkına bu ne uzunluk? Özet yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşk insanın gözünü kör eder derlerde sen farklı bir boyuta geçmişsin hocam.Bence 1.5 senemi hiç ettim açısıyla bakma olaya.Senin için tecrübe olmuş.

Ben böyle bir kızdan kurtulduğum için butun sınıfa lokma döktürürüm orası ayrı..

• ben bu konuda pek sıkıntı görmedim kız seni istemiş birde kızla yakınlaştık parkta demişsin ondan sonrasında herhangi bi yakınlaşma oldumu kız tarafından yine ?
  • Kız 16-17 yaşında bu işlere başlamış anlayacağın sana PSG gelmiş. Bu arafa yazının başında durumum yok demişsin ama kıza 220 TL lik tişört almışsın. Onu da geçtim Litvanya dan sonra bu kezbanla ne işin var? Son sözüm bu kız seni hiç sevmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özet isteyene;

Kızımız hafif motor cinsinden. 2-3 kişiyle birlikte =) hepsinin parasını yiyor.
  • "Sevgili değiliz ama iyi vakit geçiriyoruz" resmen beni iyi beceriyor sen beceremedin demiş sana anlamamışsın hocam sarılmayı bile büyük olay olarak görüyosun kız nerde sen nerdeymişsin zaten Geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayatında hiçbir zaman unutmacağın İyisiyle ve kötüsüyle bir tecrübe olmuş senin için bundan sonra yoluna bakma zamanıdır. Eski defterleri kapatıp hayatını yaşamaya başlamalısın
  • Kız bildiğin mining yapıyor hiç mi fark etmediniz hocam.

• Kız gayet motor aynı anda 2 3 belki 4 kişinin parasını cukkalıyormuş hiç üzülmedim müstahak size kadınların erkekten fazlası olmadığını anlayana kadar size motorlar gelsin

• Litvanyada kız için depresyona girip yurttan çıkmadın mı gerçekten?

• Zayıfla, dersini çalış, okulunu bitir.

• Neden dünyada ki tek kız oymuş gibi konuşuyorsunuz ki?

Sende de hata var. Durduk yere seni 4 kişiyle aldattım ne? Hiç kendini haklı çıkarmaya çalışma , kızlarla konuşmayı bilmiyorum diyorsun da bunun konusmayı bilmemekle alakası yok. Karşımdaki dürüst olsun diyorsun , kendin ne yapıyorsun.

Olmayacağını anladığında bırakıp daha da konuşmaman gerekirdi. Allah rahmet eylesin baban vefat etmiş ama sen hala bu karakterde ki bi kızla konuşmuşsun. Seni enayi yerine koyup seni kullandığını anlamışsın hala bu kız için üzülüyorsun.

• Evlenıo nafakaya baflamamıs ıyı kızmıs

• Babana Allah rahmet eylesin , sana hiç üzülmedim bu kafayla çok üzülürsün

• Ne saf adamsın yahu, Litvanya'ya Erasmus'a gidiyorsun yurttan çıkmayıp sadece yiyip, içip, uyuyorsun. Ne için ? Karakteri en baştan belli olan bir Türk kızıyla aran bozulduğu için Vizyonsuz olunur da bu kadarı fazla be kardeşim...

• Bu olayı yaşamış olduğun için sevinmelisin iyi bir ders oldu ben hiç bir kadına güvenmiyorum asla benimde başıma benzer olaylar geldi ama beni çok güçlü yaptı bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Ne saf adamsın yahu, Litvanya'ya Erasmus'a gidiyorsun yurttan çıkmayıp sadece yiyip, içip, uyuyorsun. Ne için ? Karakteri en baştan belli olan bir Türk kızıyla aran bozulduğu için Vizyonsuz olunur da bu kadarı fazla be kardeşim...
    olsun bunlar hep tecrübedir türk kızları her geçen gün kan kaybediyor türk erkeği uyandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: domatesadam

Hocam okudum baştan sona, karakter olarak öğüt alarak, görerek öğrenen değil de yaşayarak öğrenen birisine benziyorsunuz. O nedenle diyecek çok şey yok zaten dersinizi almışsınız. Bundan sonraki hayatımızda başarılar.
    Hocam genelde büyük sözünü, bilen birinin sözünü dinlerim ancak konu kız meselesi olunca beynim devre dışı kaldı, akıl tutulması yaşadım resmen. İnşallah bu yaşadığımla kalır ne diyelim. İyi günler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.