Şimdi Ara

1.5 senelik sevgilimden ayrıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceden birazcık, hafiften balık etli biriydim. Sevgilim bana hep çok güzelsin, çok tatlısın diye iltifatlar atardı. Çok narinsin derdi ama bıyık altından da gülerdi. Bende saf bir kız degilim. Tamam biraz saf olabilirim ama çok saf değilim. Anlamıyor muyum sanki kilolarima laf soktuğunu.

Neyse baktım birgün yanyana AVM ye giderken, sevgilim yandan geçen cılız, sıska taytlı kızı uzun uzun süzdü. Gözleri parladı resmen. Ne bakiyon ona diyince. Bakmadım falan dedi. Hırs ettim. Kilo verdim. Fit bir vücuda sahip oldum. Giydim taytı dolaşmaya başladım erkek arkadaşımla.

Ama erkek arkadaşım çok değişmişti artık. Bana neden böyle oldun. Çok zayıflamışsin. Neden diğer erkekler senin totona bakiyor gibisinden laflar etmeye başladı. Evde candy crash oynuyorum. Bana mesaj atıyor. Hangi erkeklerle yatıp kalkıyorsun diye. Çok zoruma gitti.

Gereksiz ezik kiskancliklari canıma tak edince yeter be yeter, ezik sivilceli ucube suratlı dedim ve ayrildık. Şimdi arıyor arıyor açmıyorum. Burnu sürtsün birazcık. aklı başına gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 13 Mart 2020; 2:10:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu derin :) geçenlerde de erkek arkaşın yazdı :) 2 taraftanda dinlemiş olduk . Buraya yazacak kadar birbirinizi önemsiyorsunuz demekki . Barışın gitsin .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapma hocam simdi konuyu bilmeyenler sana yuruyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olmamış :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Konu derin :) geçenlerde de erkek arkaşın yazdı :) 2 taraftanda dinlemiş olduk . Buraya yazacak kadar birbirinizi önemsiyorsunuz demekki . Barışın gitsin .
    Şimdilik barismayi düşünmüyorum.

• olmuş da çok geç açtın be kanka
  • Yav offff ne boş boş yazmışsın öyle insan üşenir a.

• Şu goygoy sıkmadı mı artık, ne kadar işsiz insanlarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.