Şimdi Ara

1.5 HDMI Kablo 4₺ Kipa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balıkesir kipa'da Goldmaster 1.5m hdmi kablo 4₺
    1.5 HDMI Kablo 4₺ Kipa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece balıkesir demi acaba. lazımdı banada
  • çok iyi fiyat yalnız.
  • Fiyat çok iyi. Acaba her yerde var mı ?
  • Kütahya da var mı yok mu bakayım, fiyat iyi.
  • Balçova kipada yoktu, şunlar dikkatimi çekti

1.5 HDMI Kablo 4₺ Kipa

1.5 HDMI Kablo 4₺ Kipa

• 2 sene once almistim hdmi kablosunu. 10 tl indirimli fiyatiydi kasadan 5tl diye gecti ozaman sormadim bile niye 10tl diye ogrenci zamanlarimdi simdi hala kullaniyorum. Goruntu kalitesi gayet guzel tavsiye ederim.

• fiyat çok iyi. buralarda maalesef kipa yok. migrosta goldmasterin bu veya buna benzer ürünleri 25-30 tl arasından. bu fiyata kaçmaz.
  • hdmi kablosunun kalitelisi ve dandiği oluyor, kablo deyip geçmeyin.. Bence bu markalı ve kaliteli bir üründür, üretici markasını bastığı için dandik ürünü aynı isimle satamaz, piyasada adı çıkar markanın.Öyle poşette doname satılan kablolara hiç itibar etmemek laım.

kablolu TV yayını ve internet birarada satın almıştım 2-3 sene,
    2010-2012 gibi,
    kablonet in hdmi receiver cihazı vardı,
    ayrıca wireless modem de ilk kurulumda beleş verilmişti
    sonra adsl ye ve turksat beleş uydu yayınına geçtim,

Yeni uydu kutusunun bablosunu mu kullanayım,
    kablolu yayın hdmi kablosu mu kalsın diye deneme yaptım.

yahu kardeşim kablolu yayın receiver cihazının kablosu yüzünden karanlık ve renkler soluk bir görüntü izlemişim yıllarca.
    Önce yeni receiver cihazı eski ve yeni kablosu ile bağladım, gördüm yeni kablo acayip iyi gösteriyor,
    yahu niye böyle oldu diye
    eski kablolu yayın kutusuna yeni uydu receiverı kablosunu taktım, onda da müthiş güzel gösteriyor,
    yani kutunun bir derdi yok, kablosu süper dandikmiş
    ve onca sene bu kablo yüzünden karanlık detone renkler izlemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyigun -- 16 Ekim 2017; 9:53:6 >

• Dijital veri aktaran HDMI gibi kablolarda görüntü kalite düşüklüğü olmaz, görüntü ya vardır yada yoktur; analog veri aktaran scart gibi kablolarda kaliyte kaybı olabilir diyorlar ama bu konuda benim kendi bir bilgim yok, forumdan okuduğum bu şekildeydi. Üşenmezsem bu kabloyla fullhd bir kaynaktaki görüntüyü denerim bir ara

Kipa, Anadolu holding (Migros) 'a geçtikten sonra bazı malları elden çıkarıyor sanırım. Yukarıda arkadaşların verdiği mouse ve powerbank ürünlerini ben görememiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 17 Ekim 2017; 9:41:9 >
  • HDMI kablolarda 10 tl ile 100 tl arasında fark yok,çinden 1 $ kablo alsanız dahi işinizi görür çok fazla paralar vermenize gerek yok.
  • iyigun kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olamaz. Kaliteli printer kablosu kullandım, çok net çıktı aldım demek gibi birşey söylediğiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Öyle bir şey olamaz. Kaliteli printer kablosu kullandım, çok net çıktı aldım demek gibi birşey söylediğiniz

Donanımhaber'de böyle bir yorum yazıyorsun ve kimse de sana " Yahu bir receiver cihazından birim zamanda ekrana gönderilen veri miktarıyla, bir pc den birim zamanda printera gönderilen gönderilen veri miktarı aynı mı be adam? " diye cevap vermiyor. Veri iletimini aç araştır. Veri kablodan nasıl gönderilir. Kablonun önemi direnç vs.
  • Az piksel verisi geldi ondan görüntü soluk geliyor diye birşey olmaz. Veri yapısı, zamanlama hepsi bellidir (merak edenler TMDS diye arastirabilir.) mekanik yapısı itibariyle diferansiyel kanallardan bazılarının degmemesi de pek mümkün değil. Batıl şeylere kapılmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

HDMI kablolarda 10 tl ile 100 tl arasında fark yok,çinden 1 $ kablo alsanız dahi işinizi görür çok fazla paralar vermenize gerek yok.

Hepsi aynı işi görüyor ama bazı şeyler fiyarı belirliyor 1,4 ve 2,0 olayı var sanırım 4k video izlemeye çalıştım ilkinde çalışmadı 2,0 hdım aldım takır takır video akmaya başladı.Teknosanın indirimiyle s-link almıştım 5 tanesi 18 tldi hepsi bozuldu en fazla dayanan 2 ay dayandı.Phiplipsin altın uçlusu 4 yıl olmuştur hala sapa sağlam 20 liraya almıştım
  • Ben bunun ilmini yaptım, neyi araştırayım yav. Dijitalden bahsediyoruz, 0 ya da 1 den. Var ya da yoktan, olmak ya da olmamaktan.

• Ahan da yazmış elin gavurı

1.5 HDMI Kablo 4₺ Kipa

• Kütshyada 8 TL idi.. Sizce stok yapıp satabilirmiyiz.. Kar bırakırmı arkadaslar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryslium

Kütahya da var mı yok mu bakayım, fiyat iyi.

Var mıymış?
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    neyin karı la
    3mt belkin atlın uclu kabloyu 10 liradan almayanı dövüyorlardı evde 3 tane var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.