Şimdi Ara

1.5 crdi motor sorunu yardım. P0602 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir sorunla karşılaştım. Araç soğukken rolanti dengesizleşip motor stop etmeye başladı. .. Aracın tüm sensör soketlerini yağsız kontak sprey ile temizledim sorun ama çözülmedi.

Yalnız motor sıcaklığı 90 dereceye ulaşınca saat gibi çalışıyor . ama ısınana kadar tekliyor sizce neden olabilir. P0602 hatası veriyor. Videosunu aşağıya koydum. Şimdiden teşekkürler

• Hararet 60 derecede nasıl soğuk anlamadım... Mazot filtresi alçak basınç ve yüksek basınç pompasına bir bak... Aküdende olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ustam aynı arıza Benim de dizel era aracım da yapmıştı be araştırdığımda aldığım yakıt istasyonu markası dandik piyasa da belirgin firma olmadığı için normal de mazotlarda belli bi su oranı varmış ve diğer bilinmedik firmalar bu su oranın fazla abarttıkları için araçta değişik arızalar meydana getiriyor devr saati dalgalanması enjektörler şıkırtı gelmesi veya hafif yüklenmelerde turboya zarar verip Islık sesi gibi bildiklerim bu kadar güzel bi üstaya gidip danışın aracınızada fazla yüklenmeden binin tavsiyelerim bu kadar teşekkürler

• Merhaba. Sorun cozuldumu araç benimkinden sanırım Rio 1.5 dizel benim arac 262 binde sadece lamba yanıyor. Bende obd2 var arızalar p402 ve 602 veriyor bazen hata kodunu siliyorum senin arıza bende olmadı hiç olsa yardımcı olmaya çalışırdım

• Merhaba. Sorun cozuldumu araç benimkinden sanırım Rio 1.5 dizel benim arac 262 binde sadece lamba yanıyor. Bende obd2 var arızalar p402 ve 602 veriyor bazen hata kodunu siliyorum senin arıza bende olmadı hiç olsa yardımcı olmaya çalışırdım yakıtla alakalı gibi yakıt filtresi olabilir bazen hava alıyor ustune gevşemiş ti sıktım düzeldi ama benim ev bayırda yukarı donuk bırakırsam calişmıyodu bende aşşağı donuk bırakıyordum arıza oyle çözuldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.