Şimdi Ara

1.5 crdi 110hp - 1.6 hdi 92hp (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

Orijinalden alıntı: redevil4

quote:

Orijinalden alıntı: over and under

era 1.6 benzinli 0-160 28 sn

era dizel 0-160 26 sn

passat 0-160 ise 29 sn

madem bilmiyorsun holyone kardeş biraz araştırma yap

uğraşmaya gerek yok böyleleriyle bırak yorma kendini anlatamazsın c3 kalkışta son hızda her şey de alır haklısınız. zaten bütün amerika citroen diye tutturuyor hyundaiye bakan yok orda

kardeş kusura bakma tamam era alır da şu dediğin ne alaka ya amerikayla 0-100 ün ne alakası var

hyundai geçemez diyenlerin çoğu önyargı yüzünden öyle diyo da ondan

• iyi de bi aracın 0-100 iyiyse iyidir bunun hyundai olmuş başka marka olmuş ne farkeder bunu amerika satışlarına bağlamakla alakayı kuramadım açıklarsan sevinirim
  • quote:

iyi de bi aracın 0-100 iyiyse iyidir bunun hyundai olmuş başka marka olmuş ne farkeder bunu amerika satışlarına bağlamakla alakayı kuramadım açıklarsan sevinirim

önyargıları var diyorum 0 100 oldumu da önyargıları var renault citroen falan duydular mı laf attırmıyor insanlar önyargılarını kırmaya çalışıyorum

• quote:

era dizel 0-160 26 sn

passat 0-160 ise 29 sn

dostum ne arastırması bana oyle yazıp ta artistlik yapma göster bi kaynak çek bi tane videoda benide sustur..

ben verilere dayanarak konusuyrum sende direk yazıyorsun..video goster site goster video cekte koy yeterki bi kaynak goster..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

era dizel 0-160 26 sn

passat 0-160 ise 29 sn

dostum ne arastırması bana oyle yazıp ta artistlik yapma göster bi kaynak çek bi tane videoda benide sustur..

ben verilere dayanarak konusuyrum sende direk yazıyorsun..video goster site goster video cekte koy yeterki bi kaynak goster..

küçüksün öyle artistik v.s. lafları sen yaşıtlarına sakla

hep böyle yapıyorsun şu forumda kaç defa iddia ettiğinin aksi çıktı yalan mı ?

madem bilmiyorsun sükut et

al bakalım verileri ve senden ricam test etmediğin veya kullanmadığın araçlar hakkında bu kadar kesin yorum yapma bundan sonra

passat 0-160 için fastest laps.com'a bak, accent için youtube (madem video istiyorsun) ve Türkiye testlerine bak

yok alamaz edemez diye gülücüklü iddialar atma

sonra başkaları nasıl yaptığını gösterince zor duruma düşme

• holyone daha ister misin yetmediyse biraz daha bulurum

• quote:

holyone daha ister misin yetmediyse biraz daha bulurum

2.0tdi PASSAT yerine gidip bana en yavas olanı gostermek için 1.9 TDI passat vvideosu koy..

sonrada accent gecti de..

yazık senle polemiğe bile girmek istemirum..bu knıuya attıgım son mesajdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

2.0tdi PASSAT yerine gidip bana en yavas olanı gostermek için 1.9 TDI passat vvideosu koy..

sonrada accent gecti de..

yazık senle polemiğe bile girmek istemirum..bu knıuya attıgım son mesajdır.

doğru ya adam açıklamasına 2.0 tdi yazmış ama 1.9muş farketmez buna bak sonuçta bu 2.0 tdi 140 hp

100-180 arası esnekliğine bak aracın

hadi onu da geçtim buna da mı yalan diyeceksin

http://www.fastestlaps.com/car_VW_Passat_20_TDI_2005.html

gördüğün üzere passat 29 sn (28.6sn) ve era ise 25 en kötü 26 sn

bence de başka yazacak birşeyin kalmadığı için sükut etmende fayda var

• era alır
  • Ne günlere kaldık yarabbim. Kendisinden neredeyse 20 yaş buyuk birisine insanlar gider yapıyor...

Ne de olsa forumdayız herkes klavye delikanlısı, herkes herşeyin en iyisini biliyor, herkes daha 15 yaşında, belkı kontak cevırmeden dergilerle, youtube'da izlediği videolarla orda burda şeklini aklı sıra farklılığını ortaya koyuyor...

bu da cool olduğunun göstergesi otorite belirtisi bu smile'ı gördün mü bir yorum yazıyorsan iki kere düşünüceksin, otorite konuşmuş demektir...

Aslında bi tane topic açalım, Babasının arabasını ölümüne savunanlar ve herseyin en iyisini bilenler kulübü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little F.K -- 22 Ocak 2010; 19:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Little F.K

Ne günlere kaldık yarabbim. Kendisinden neredeyse 20 yaş buyuk birisine insanlar gider yapıyor...

Ne de olsa forumdayız herkes klavye delikanlısı, herkes herşeyin en iyisini biliyor, herkes daha 15 yaşında, belkı kontak cevırmeden dergilerle, youtube'da izlediği videolarla orda burda şeklini aklı sıra farklılığını ortaya koyuyor...

bu da cool olduğunun göstergesi otorite belirtisi bu smile'ı gördün mü bir yorum yazıyorsan iki kere düşünüceksin, otorite konuşmuş demektir...

Aslında bi tane topic açalım, Babasının arabasını ölümüne savunanlar ve herseyin en iyisini bilenler kulübü...

• quote:

Ne günlere kaldık yarabbim. Kendisinden neredeyse 20 yaş buyuk birisine insanlar gider yapıyor...

dostum boşver uğraşmaya değmez

yaşına vermek lazım genç arkadaşın

smiley koyduğu topiklerde bildiklerinin yanlış olduğunu öğretiyor ya birileri

o da güzel

• quote:

quote:

dostum boşver uğraşmaya değmez

yaşına vermek lazım genç arkadaşın

smiley koyduğu topiklerde bildiklerinin yanlış olduğunu öğretiyor ya birileri

o da güzel

Doktor hocam çok haklısın ama insan üzülüyor, bütün konularda toz yutar, bütün konularda malum araba, bütün konularda bu, birde karşısındaki insanın hiçbirşeyine hürmet etmese bile yaşına saygısı olmalı insanın, bu herşeyden önce kendine saygı demektir...

Durmak yok hocam öğretime devam

• passat 2.0 tdi 140 ps bizim era 1.5 dizelden iyi ivmelenemiyorsa hayret ettim...
    gerçi 2-3 sn fark ama gene de era iyi iş çıkarmış tebrikler motoruna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redevil4

quote:

iyi de bi aracın 0-100 iyiyse iyidir bunun hyundai olmuş başka marka olmuş ne farkeder bunu amerika satışlarına bağlamakla alakayı kuramadım açıklarsan sevinirim

önyargıları var diyorum 0 100 oldumu da önyargıları var renault citroen falan duydular mı laf attırmıyor insanlar önyargılarını kırmaya çalışıyorum

peki dostum bişey demiyorum sen bilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.