Şimdi Ara

1.380 LİRALIK GOOGLE PLAY BAKİYESİ 1.100 LİRAYA SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 11 yaşındaki oğlumun bir arkadaşının vasıtasıyla haberimiz yokken google play hesabına yüklediği 1380 lirayı maalesef nakide çeviremiyorum. Bu sebepten anca hesabı bir başkasına devrederek bunu başarabilirim. Acil nakide çevirmek için 280 lira indirimle bu hesabı satmaya karar verdim. Alan arkadaşa hesabın tüm bilgileri verilecektir. Hesapta 1380 lira bakiye kullanıma hazırdır play store üzerinden veya oynadığınız oyun içinden bu parayla istediğinizi alabilirsiniz ve bunu istediğiniz oyunda kullanabilirsiniz. Konuyla ilgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla veya 0 (505) 406 44 63 numaralı telefonumdan ulaşıp sorularını sorabilirler. Yaşım 47 ve konu güvenilirlik olduğunda geçmişte yaptığım alışveriş ve referanslara bakabilirsiniz. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Not : Dilerseniz kameralı görüşme yaparak hesaba girişi ve bakiyeyi canlı olarak gösterebilirim. Hesabın bir resmini mesajıma ekliyorum.
    1.380 LİRALIK GOOGLE PLAY BAKİYESİ 1.100 LİRAYA SATILIK

• Google'a bununla ilgili bir mesaj atıp geri alabilirsiniz büyük ihtimalle. Buna benzer haberler olmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.