Şimdi Ara

1.3 multijet motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sirket aracimizin 1.3 multijet motoru , enjektor arizasi sebebiyle piston eritmis.komple degismesi gerekiyormus.ust kapak da degisecekmis.sorum su ? Kazali araclarin cikma motorundan bulup takmak daha iyi olmazmi ? Nerden bulabilirim guvenli ? Aksi taktirde nerdeyse ayni maliyete , motor yaptirmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hurdacıları gezeceksiniz. Faturalı çıkma motor alacaksınız. tespit muayenesi yaptırıp ruhsata işleteceksiniz.

Düşük kilometreli bir çıkma bulursanız ve hurdacı garantisini verirse neden olmasın.
  • Du Hast D kullanıcısına yanıt
    tesk cevap için.en az 1 sene garanti verecek hurdacı bulabilirsem arastıracagım
  • hiçbir hurdacının 1 sene garanti vereceğini sanmıyorum, sıfır orijinal parça alsanız ne kadar fiyatları
  • linea kaç model kaç km?
  • Git bursaya sıfır 1.3 motor taktır yinede hurdacıdan çıkmacıdan alma

• Çıkma motor takarsanız motor numarası değişiceği için proje çizdirmeniz, TSE konrolüne girmeniz, ardından yeni ruhsat çıkarmanızda gerek.
  • Antalya gül otonun sahibinde ilanları var.Ellerinde bir sürü euro 4 ve euro 5 çıkma motor var.Motorun turbo enjektörler dahil hepsi üstünde satılıyor.Ben aradığımda aracın eski motorunu alıp 8000 tl ye veririz demişlerdi.1.3 motor zibil gibi her yerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Git bursaya sıfır 1.3 motor taktır yinede hurdacıdan çıkmacıdan alma
    ben de bursadayım zaten ,aracım 2006 model albea ,bursa da yetkili servistenmi alacagız sıfır moturu ?
    bu arada tamirci tam 7000 tl cıkardı ,yeniden yapma işine ,ya bu sekilde satacagım ,yada cıkma motordan baska sansım yok gozukuyor,nette 4000-5000 tl fiyatlar var.karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

ben de bursadayım zaten ,aracım 2006 model albea ,bursa da yetkili servistenmi alacagız sıfır moturu ?
    bu arada tamirci tam 7000 tl cıkardı ,yeniden yapma işine ,ya bu sekilde satacagım ,yada cıkma motordan baska sansım yok gozukuyor,nette 4000-5000 tl fiyatlar var.karar veremedim

Alıntıları Göster
    Ben lafın gelişi söyledim bilmiyorum bu konuyu ama gidin fabrikaya söyleyin fiyat çıkarsınlar olmayacak bir iş değil diye düşünüyorum

• bu ülkede ostim diye bir yer var. oraya git mutsuz ayrılmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Antalya gül otonun sahibinde ilanları var.Ellerinde bir sürü euro 4 ve euro 5 çıkma motor var.Motorun turbo enjektörler dahil hepsi üstünde satılıyor.Ben aradığımda aracın eski motorunu alıp 8000 tl ye veririz demişlerdi.1.3 motor zibil gibi her yerde var.
    iyi bir satıcıya benziyor.teskç temasa gececegim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.