Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

1.3 LS Aveo HB Fiyat Aldım Bir Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Chevrolet >> 1.3 LS Aveo HB Fiyat Aldım Bir Bakın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1689 Mesaj
    Merhaba ilk sıfır aracımı alacağım. 1.3 LS HB Aveo için 35.000TL fiyat aldım. Fiyata dahil metalik boya + park sensörü + kapı kolları araç renginde boyanacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

|
    |

Orijinalden alıntı: silverdream

Merhaba ilk sıfır aracımı alacağım. 1.3 LS HB Aveo için 35.000TL fiyat aldım. Fiyata dahil metalik boya + park sensörü + kapı kolları araç renginde boyanacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba ben aynı aracın Sedan ve beyaz renklisine 35.500 fiyat aldım.
    Sizinki HB,fiyat listesinde 1500 tl ucuz,anck listedeki fiyat beyaz için,renklilere +700 tl fark alıyorlar
    Bu durumda 35.500-1.500 + 700= 34.700 gibi bir şey olması lazım ki 300 tl fazla fiyatınız var onu da kapı kolu boyatmaya sayarsanız
    aldığınız fiyat normal bence.
    |
    |

Aveo beni pişman eder mi? Clio 4 çok pahallı geliyor indirim de yapmıyorlar. Punto çok boş geliyor gözüme. Aveo chervolet 2.el sıkıntısı düşündürüyor. İ20 mi alsam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 16 Aralık 2012; 13:14:20 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Masal
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,144
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.