Şimdi Ara

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilen varsa açıklasın! bu neyin kafasıdır böyle?
    yurtdışı fiyatına filan da baktım ama genelde 25.000 30.000 € arası.
    dünya da 1383 adet üretilmiş diyor ama isterse tek 1 tane olsun, hatta 5 de 1 fiyatına bile satsa alınmaz diye düşünüyorum. siz ne dersiniz? 🤔

(edit: bu fiyatta ki csl'ler: direk csl olmayıp: csl style, csl airbox facelift, csl kit, vb gibi isimlerle adlandırılıyor ama teknik olarak küçük farklar dışında farkları yok. ve hala aynı görüşteyim.)

((edit: 1.650.000'den başka bi csl satışı sunulmuş! diğer csl ise hala aynı fiyattan satışta.
    https://www.sahibinden.com/arama?category=23438
    ))

https://www.sahibinden.com/arama?category=23438 (1.270.000 ₺)

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)

Bmw m3 e46 smg ii ile csl paketi + tüm orijinal bileşenler
    csl paketi + tüm orijinal parçalar

* * * Muhteşem koşullar, yeni gibi, bu koşullarda bulunması imkansız *

11.05.2004
    161.000km orijinal ve sertifikalandırılabilir
    (demiş 28.999 € isteyen zat)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 15 Kasım 2019; 17:7:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu "Serbest piyasa, isteyen istediği fiyata satar" lafına da bayılıyorum. Ulan insan bir şeyi satarken alternatiflerine bakar, piyasasına bakar. Hadi biri bakmaya geldi, olur ya parası olan gelir. Demeyecek mi, bunun aynısı şu kadar sen niye bu kadar istiyorsun diye? O zaman yüzü kızarmayacak mı? Ne diyebilir ki, o aradaki uçurumu kapatabilir?
  • Bugün ben de aynı ilanı gördüm ve kafamda aynı soru belirdi daha ucuza sıfırını alabilirken neden bu haşatı çıkmış m3 alınsın

• Sıfır M3 Csl 110 Bin euro idi almanyadaBu türkiye deki ötv durumunda bile 50 bin euro dan fazla etmez.
  • Fiyatından bağımsız olarak, çok çok özel bir model. Bu araçtan ülkemizde çok sınırlı sayıda olduğu için piyasa değerinin üstünde veya altında diyemeyiz. Fakat, kişisel yorumum fiyat gereksiz fazla tutulmuş.
  • blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    valla bende düşünüyorum düşünüyorum bi çıkış yolu bulamıyorum bu csl modelinden tek 1 tane olsa, hatta bende zengin bi iş adamı olsan, hatta koleksiyon yapıyor olsam, üstüne üstün 5de1 fiyatına bile satsa almam! yani zibilyon tane olan tipik e46 m3 ve 3 serisi😁 limited edition'ı olsa kaç yazar!

• Araç özel bir araç evet ama bu kadar etmez 270K bile fazlayken 1.27M istemekte ne bileyim.
    Ers garage'ın sattığı her araç koleksiyonluk ama fiyatlarıda normalin 10 katı oluyor.
    Keyfi satış yapıyorlar sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serbest piyasa isteyen istediği fiyata satar sizde alıp almamakta özgürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Efective

Fiyatından bağımsız olarak, çok çok özel bir model. Bu araçtan ülkemizde çok sınırlı sayıda olduğu için piyasa değerinin üstünde veya altında diyemeyiz. Fakat, kişisel yorumum fiyat gereksiz fazla tutulmuş.
    pardon ama daha ucuza safkan sport bi Porsche alınabilirken, kim ne yapsın 3 serisinden bozma limited m3'ü.
    dediğiniz gibi gerçekten özel bi araç olabilir ama ütopik pahalı! yurtdışı fiyatı, Euro kazanıp Euro harcayan için akla daha yatkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Araç özel bir araç evet ama bu kadar etmez 270K bile fazlayken 1.27M istemekte ne bileyim.
    Ers garage'ın sattığı her araç koleksiyonluk ama fiyatlarıda normalin 10 katı oluyor.
    Keyfi satış yapıyorlar sanırım
    istedikleri kadar keyfi satış yapsınlar ama bu keyfi satıştan çok troll satış bence

• Ülkede sazan çok ya düşerse demiş 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. El 1.0 a3 bakıyorum bilen bilir audi liste fiyatından 100 bin düşer bayide
    Neyse listesi 257 bin eleman 160 istiyor yazmış sıfırı 257 bin ya tutarsa
    2. El almamak için okadar çok neden varki memleket dolandırıcı dolmuş at izi it izine karışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 16 Haziran 2019; 20:17:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arabayı özel kılan ne? Drag falan mı?

• KSKcarpediem kullanıcısına yanıt
    1383 adet üretilmesinin dışında farklı bi sebebi olmalı diye düşünüyor insan ama başka bi şeklide yok gibi.
    drag için ise tüy siklet kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 15 Haziran 2019; 22:17:53 >
  • Bu ne serbest piyasaymış arkadaş...
  • Satmayacak zaten,öylesine ilan vermiş

• O araç bayadır ilanda duruyor. M3’ün hastası çok ülkemizde; Türkiyede nadir bulunan araçlar sayfasının sahibi olan abi ve driven34’ün 2’şer tane M3’leri var mesela.O paraya satılması çok zor ama.

• Koleksiyona bak 109 bin km.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8ler için ne dersiniz? bence m3'lerden daha efsaneler. hem yurtdışı fiyatlarıda benzer (sonda ki hariç)
    96 840ci'ye 175.000 ₺
    91 850ci'ye 225.000 ₺
    yine 91 850ci'ye 250.000 ₺ fiyat biçmişler!
    absürt fiyat olarak da 96 850csi'ye 1.250.000 ₺ yazmışlar 🙄 (yine ers garage)

• Saçmalamanın da bir sınırı olmalı.ne olursa olsun sonuçta 15 senelik bir araç.

• Dünyada sadece 1 tane kalsa yine o kadar verilmez, m3 motorlu e46 ne ayrıcalığı var.M3 performans istiyorsam e92 335i lere falan bakarım 160 200 bin bandında

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.