Şimdi Ara

1.25 flair 2001 fiesta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar.bütçemiz 14-15 bin tl . piyasada tutulmayan , aldığımız zaman satamayacağımız , masraf ettirecek araba istemiyorum bu yüzden emsalleri arasında aklıma en çok bu yattı.. Emsalleri derken palio, clio vs. Benim ilk arabam olacak bu .

Bir kaç ilan buldum genelde 100.000km civarı var bu fiyata . zaten bende taş patlasın 120.000km de olanı alırım.

Boy kilo olarakta iri yapılı birisiyim küçük araçlar bana göre değil ama seviyorum . 185 boy 100 kilo

Önerileriniz nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kronik sorunu yok gibi bir şey. Sadece kalorifer borusu su sızdırabiliyor, onu da yaptırırsınız. Fakat o bütçe ve cüsseye Marea daha mantıklı olur. Kilometre konusunda küçük bir tüyo vereyim, benzinli alın. En azından km düşürülme riskini azaltmış olursunuz. İlla Fiesta derseniz de makyajlı kasa Ghia almaya bakın. Daha doludur, daha şıktır. Üç sene önce 10.000 liraya yüzüne bakılmıyordu Ghia'ların, memleket nereye gidiyor böyle

• Sagolun yorumunuz için @Aytürk

Geçen seneki fiyatlar ile bile dağlar kadar fark var ve bu fiyatlar düşecek gibide değil ; yazın dahada artar gibime geliyor . Marea, albea sevmiyorum . küçük aracı istanbul trafiğinde olacağım için tercih ediyorum ve kendimi geliştireceğim bi araç olacağı için daha kolay olur diye düşünüyorum.

Aldığımız zaman Allah zor duruma düşürmesin kimseyi de , sıkışıp satmak zorunda kalsak sıkıntı olur mu ? Piyasası canlı mıdır?

• sky_warrior S kullanıcısına yanıt
    Piyasası rakiplerine göre uygun değil açıkçası, hani önceden bilen alıyordu çünkü ucuzdu. Şimdi fiyatlar almış yürümüş; her ne kadar bazı arızalar yaşatsa da, 206 dururken ben Fiesta almazdım mesela. Parça bakımından da, piyasa bakımından da daha rahat bir araç bence.
  • fiesta flair lerin km sayacı 5 haneliydi sanırım. 99999 km den sonra sıfırlanıyordu yanılmıyorsam.
    bence güzel araba.
  • 2008de araba ararken flair'ler gözüme çarpmıştı, piyasası 9. bin liraydı, onun yerine 8.300e imzamda ki arabayı aldık. şuan benim arabam 12-13 civarı, fiesta da 14-17 arası olmuş,

fıkra gibi ülkeyiz arouna kone.
  • kafam karıştı .. Peugeot larin motor arızası çok oluyomuş dediler . ben uğraşamam öyle arıza ile .

Piyasaya gelince, şu anlık durum bu Beyler ve düşeceğini de hiç sanmiyorum doların da olduğu gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.