Şimdi Ara

1,2 TSI DSG GOLF 7 araç teslim alındı detaylı inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
10.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun, renk gerçekten hoş duruyor, gayet iyi indirimle almışsınız 54,200 den 52,500 ve park sensörü? ileride daha az yakacağını umuyorum yine paylaşırsınız. Kızınız çok tatlı, maşallah.
  • Bugünkü Golf izlenimlerim.

Golf 1.4 Comf.

Dış görünüş sanki önceki Golf gibi. Golf için çok fazla değişiklik yapmak istemiyor VW. Çünkü yapılacak köklü bir değişiklik belki de Golf

efsanesini bitirebilir. O nev-i şahsına münhasır devam edecektir ve etmelidir.

İç mekan genişlemiş. Ferah ve gizemli. Alçaltılmış olan aracın içine sanki gömülüyorsunuz. Üst sınıf genişliği hissi veriyor.

Koltuklar yumuşak gibi. Koltuk kalitesi ise belirgin olarak düşük. Önceki nesil Golf'e göre sanki genel kalite daha düşük gibi. Ya da öyle

hissettim. Torpidoyu sürücüye yönelik ve yumuşak olmasıyla beğendim. Direksiyonu beğendim.

Golf bence uzun yıllar bu ünvanını devam ettirecektir.

En büyük artısı ise hangi versiyonu olursa olsun GÜVENLİK DONANIMLARI aynı.

Yani baz versiyon ile en üst versiyonun güvenlik donanımları aynı. Bu durum çoğu insanı mutlu edecektir.

• Cihan abi hayırlı olsun. Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.

Kırmızı renk çok yakışmış.

Ş.içi tüketimde 8lt'nin altına zor düşer demişsin ama bizde aynı motor ve şanzımandan Jetta var. Ben Ş.içi kullandığımda 7.0-7.5lt yaktırabiliyorum.
    6.8lt'yi de gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Bugünkü Golf izlenimlerim.

Golf 1.4 Comf.

Dış görünüş sanki önceki Golf gibi. Golf için çok fazla değişiklik yapmak istemiyor VW. Çünkü yapılacak köklü bir değişiklik belki de Golf

efsanesini bitirebilir. O nev-i şahsına münhasır devam edecektir ve etmelidir.

İç mekan genişlemiş. Ferah ve gizemli. Alçaltılmış olan aracın içine sanki gömülüyorsunuz. Üst sınıf genişliği hissi veriyor.

Koltuklar yumuşak gibi. Koltuk kalitesi ise belirgin olarak düşük. Önceki nesil Golf'e göre sanki genel kalite daha düşük gibi. Ya da öyle

hissettim. Torpidoyu sürücüye yönelik ve yumuşak olmasıyla beğendim. Direksiyonu beğendim.

Golf bence uzun yıllar bu ünvanını devam ettirecektir.

En büyük artısı ise hangi versiyonu olursa olsun GÜVENLİK DONANIMLARI aynı.

Yani baz versiyon ile en üst versiyonun güvenlik donanımları aynı. Bu durum çoğu insanı mutlu edecektir.

Bir önceki kasada da güvenlik standarttı sadece Manuel versiyonda ESP yoktu

• Hayırlı uğurlu olsun
  • Donanım haber yönetiminden rica ediyorum şu adamın bilgilerini sızdırın bana polise şikayet edicem kıllanmaya başladım adam galeri açacak yakında.

Hayırlı olsun rengini beğendim son zamanlarda değişik renkler daha önde diğerlerine göre insanlar siyah-beyaz-gri den sıkıldı gibime geliyor. Kızında maşallahı var boncuk gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Donanım haber yönetiminden rica ediyorum şu adamın bilgilerini sızdırın bana polise şikayet edicem kıllanmaya başladım adam galeri açacak yakında.

Hayırlı olsun rengini beğendim son zamanlarda değişik renkler daha önde diğerlerine göre insanlar siyah-beyaz-gri den sıkıldı gibime geliyor. Kızında maşallahı var boncuk gibi.

Yeni golf'de bence mavi,kirmizi cok guzel

Beyaz biraz sonuk kalmis

Sirada yeni octavia var

Hedef bir cocuk daha olursa tiguan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 26 Mart 2013; 22:23:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim....
  • Abi allah analı babalı büyütsün nazar değmesin maşallah bebişe.

Arabaya gelince park sensörlerini de boyarsan renk güzel olmuş, kazasız belasız iyi günlerde kullan.

Yakıt tüketimi konusunda ise çok büyük umutlar besleme bence benim araba da 1.2 arkadaş yazmış 6 litrelerde diye istanbul içi azıcık trafikle kasarak bile olsa 7.2'den aşağı düşmüyor kışın senin de yollar yoğun olacağı için 7,5-8,5 arası bir tüketime kendini hazırla.
  • Hayirli olsun 50 tl ye 225 km yapiyorum ve ocagima incir agaci dikiliyo allah size sabir versin zevk icin gezebiliyormusunuz yoksa sadece isiniz oldugundami cikariyorsunuz

• hayırlı olsun.Leona ne oldu bu arada?
  • hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
  • yeni golfe pek alışamamıştım ama bu renkle aşık oldum resmen hayırlı olsun cihan kardeş. Yeğenimizede allah uzun hayırlı ömürler versin herşey o daha güvenli yolculuk etsin diye anladığım kadarı ile :)
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Hayirli olsun 50 tl ye 225 km yapiyorum ve ocagima incir agaci dikiliyo allah size sabir versin zevk icin gezebiliyormusunuz yoksa sadece isiniz oldugundami cikariyorsunuz

Bugün sıfır depo Auris 1.6 otomatik teslim aldım.
    Galeriye komşu Shell den 50 liralık benzin aldım. İbre oynamadı bile sadece ışık söndü.
    30 km ş.içi gittikten sonra yeniden ışık yandı. Bu sefer 100 lira + 3 taksitle Total den benzin aldım. İbre yarım deponun biraz üzerine çıktı.
    Teknik verilere göre bu benzinle ş.içi 200km anca gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun mercedesten daha şık duruyor
  • hayırlı olsun kardeş. berenair demek az gülmedim
  • Hayırlı uğurlu olsun, Allah Berenair size ve annesine bağışlasın,
    Comfortline malesef hiçbir sensöre sahip değil aradaki fark highline için uygun gibi ama malesef 1.2 highline yok, bu durumda özel sipariş cc ve park sensörü için geçmek gerekiyor bence, size de tavsiyem biran önce aynı tonu bulup boyatın sensörleri
  • Cihan kardes artık vw tsı tüketimini de tutturamiyor katalogta. Volvoya kizarken iyiydi. Neyse biraz bekle km yap. Zaten düşmezse eğer yakıt konu patlatacağından şüphem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Cihan kardes artık vw tsı tüketimini de tutturamiyor katalogta. Volvoya kizarken iyiydi. Neyse biraz bekle km yap. Zaten düşmezse eğer yakıt konu patlatacağından şüphem yok.

1000 km gecer yine ayni olursa cakarim konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 27 Mart 2013; 0:04:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.