Şimdi Ara

1-2 aylık 2. el garantili telefonlar 100 TL daha avantajlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum sitelerde yeni telefonlar cok az kullanılmış ve garantisi devam ediyor. Sıfırını almaktansa 100-150 TL daha düşük fiyata alınabilir gibi geldi. İçi açılmamış, orjinal bataryası değiştirilmemiş ve garantisi bozulmamış olmasına dikkat etmek şart

• Herkez hava atmak için alıyor zaten?

İhtiyaç için alan az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Herkez hava atmak için alıyor zaten?

İhtiyaç için alan az.

bazısı alıyor begenmıyor değiştiriyor falan daha 1-2 aylık tleefonlar 100-150 TL daha ucuza zebil sahibindende. Sıfır almaktansa daha mantıklı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

İhtiyaç için alan az.

bazısı alıyor begenmıyor değiştiriyor falan daha 1-2 aylık tleefonlar 100-150 TL daha ucuza zebil sahibindende. Sıfır almaktansa daha mantıklı gibi

Dediğiniz doğru ama takan olacağını sanmam.
    Çunku bazı kisiler paranın gokten zembille yağdığını duşunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 28 Ocak 2017; 20:50:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

İhtiyaç için alan az.

Dediğiniz doğru ama takan olacağını sanmam.
    Çunku bazı kisiler paranın gokten zembille yağdığını duşunuyor.

Aynen parayı kolay kazanan kpssde kopya cekıp memur olan cok bu ulkede
  • 100 150 TL için cihazın sıkıntılı olup olmadığını bilememeye bence değmez. Mesela kullandığım S7 Edge ile ayda 60 pil döngüsü yapıyorum. Zaten batarya çıkarsa çıkarsa 750 döngü çıkaracak

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

100 150 TL için cihazın sıkıntılı olup olmadığını bilememeye bence değmez. Mesela kullandığım S7 Edge ile ayda 60 pil döngüsü yapıyorum. Zaten batarya çıkarsa çıkarsa 750 döngü çıkaracak

Aynen full acik bile olsa maksimum 60 i gecmez. 2-3 aylik makinede batarya kaybi %10-15 olur. Sifir bataryada 100 tl olsa maliyeti maksimum 10 tl. Ama 150 tl altina cihaz almak yine mantikli cikiyor. Ama herzaman diyorum tabiki alirken telefondan anlayan birine gistermek sart. Garantisi bozulmasin yeterli. Sorun cikarsa garantiye yolla hatta yapamazlarsa sifirini bile yollama ihtimali var :D

• Bugun aradım biraz pazarlıkla 200 TL altına bile sıfıra yakın cıhazlar bulmak mumkun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.