Şimdi Ara

1,2 albea?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
10.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

adam 6800e fit olmuo ki hala 7000dd ceviremez hiçbir vw demiş..1ay sonra zaten dedigi rakamdan fazlasını cevircem o zaman da kulp bulmasa bari...

ne diosun akıncl..bulurmusun kulp???

Diyorum ya anca mod yapsan 7000 i çevirir,kendin söylüyorsun.Kulbu sen kendi kendine takıyorsun.

ha 6800 ha 7000 öyle mi.
  • Akıncl

bari sen yapma..sen de anlıosun bu işlerden..o kadar iddaa ettin 7000dd ceviremez diye 1.4 101bg 16v işletim sistemi geliştirilmiş araba için..ben 8v eski teknoloji sayılan vw motoruyla 6800dd ceviriorsam onun hertürlü cevirmesi lazım...bu arada haa 6800 haa 7000dd demekteki amacım bu kadar kesin tutumunun boşa oldugunu kastetmekti..aradaki 0.200 deviri cok büyük bir fark olarak görüyorsan....bilemem tabi
  • Bu işten anladığım için büyük fark olarak görüyorum,

ayrıca polo sportline kullandım 6500 de kesti .skoda nın işletim sistemi herzaman vw den eskidir.

bak 1 ay sonra mod olayına girdiğin zaman 200 devir için kaç para harcıyacağını görüceksin.

şimdi alt trafı 200 devir diyorsun ama cebinden paralar çıktıkca düşüncen değişecek.

yer mi falan deyip durma seni de şikayet etmek istemiyorum

adam gibi konuşmayı bilmeyenleri bundan sonra şikeyet edicem
  • en ii araba bindiğin arabadır. fiattan başkasına paramız yetmedi bugüne kadar ona bindihk . emekli babam ilk arabyı aldı şahin. öğretmen olan oğlu ben kendi arabasını aldı palio. ayağımızı yerden fiat kesti onun için birazcıkta olsa saygıyı hak edio die düşünüom
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaaaaa

en ii araba bindiğin arabadır. fiattan başkasına paramız yetmedi bugüne kadar ona bindihk . emekli babam ilk arabyı aldı şahin. öğretmen olan oğlu ben kendi arabasını aldı palio. ayağımızı yerden fiat kesti onun için birazcıkta olsa saygıyı hak edio die düşünüom

fiat dan başkasına şuan Allaha şükür param yetiyor ama gidecem yine de fiat alıcam .fiat kullanmak bana zevk veriyor.sesi yeter.

grande punto yu bekliyoum kısmetse multijet alıcam

tofaş düşmanları istediklerini söylesin hiç problem değil yani
  • araç yalama yapmış tankeri batırıp motor kayışını koparmış bu insanoğlu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

fiat dan başkasına şuan Allaha şükür param yetiyor ama gidecem yine de fiat alıcam .fiat kullanmak bana zevk veriyor.sesi yeter.

grande punto yu bekliyoum kısmetse multijet alıcam

tofaş düşmanları istediklerini söylesin hiç problem değil yani

bi sorun mu var dı leyn bizde TOFAŞ ŞAHİN kulanıyoz suyumu çıkıyo 1.6 motor 84 beygir ruhsatta öle yazıyo servis tarafından da onaylandı.Ama Allah kahretsin Albea alcaktık Akıncı kardeş bi alamadık şu arabayı
  • Herşey kader kısmet nadir ,alırsınız iyişallah.
  • roverci şunu bi hesaplar mısın reno megane2 6000 devirde 210 yapıyor. maximum güç 6000 devirde 115 hp olarak verilmiş. fabrika verisi son hız 193 km. hadi bakalım kolay gelsin, inşallah matematiğe yeni boyutlar kazandıracaksın
  • walla Şahin 92 model 13 yaşında ama 145 gördü ibre dahada fazla basacaktım korktum başladı araba ufaktan ufaktan kontrolümden çıkmaya bende gazdan ayağımı çektim
  • GÖRKEMKAZAN KARDEŞ.
    FABİA 7000 DOĞRUDUR. TŞK.

quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

@AKİNCL

fabia 1.4 7000dd ceviremez demişsin..bence hertürlü cevirir ve roverci nin da cevirdim demesine inanıorm..benim 8v lık leon bile 6800dd cevirior egimli yolda düz yolda ise 6500gibi kalıor..eger ispatla dersen hemen cıkıp ispatlarım şimdi benzin parasını veriosan tabi..bak düz yolda leonun yapcagı max hız bu..ben daha hafif egimli yolda 215gördüm 6800dd de..düz yolda bunun ötesi yok bu hızla da 15km gittim ayrıca

1,2 albea??

• roverci başkasının lafıyla hareket ediceğine kendin bişeyler yap.

senin kadranın doğru göstermemiş .bu kadar basit.ben sana yalan söylüyorsun demedim ya yanlış gördün ya da kadranın bozuk dedim.

7000 i hiçbir standart volkswagen-skoda çevirmez.
  • Ne kadar fiat varsa dünyada hepsi TURŞU dur.
  • Görkem 1 dk izin alıım

akıncl GÖRKEMKAZAN yalan söylemez istersen bizim civicle de 7000 koyayım kapiş?
  • Turşu yemeğin tadıdır ,anlayana
  • akın war mısın iddaasına
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

Görkem 1 dk izin alıım

akıncl GÖRKEMKAZAN yalan söylemez istersen bizim civicle de 7000 koyayım kapiş?

Ben görkem e yalan mı söylüyorsun dedim?

herkes doğrucu ben yalancıyım di mi?

geçiceksin o işleri

bak istersen bidaha yazım

ne skoda 1.4 ne de leon 1.6 7000 devir çeviremez(modsuz)

bunu belki 50 kere yazdım ama olsun eninde sonunda anlayacaksınız.

not:honda vtec 7000 i görüyor.

civic vti 8000 i de geçiyor.

devir konusunda honda nire vw nire

• walla bence 6500ü görür görkemin araba üstünü görkem bilir
  • quote:

walla bence 6500ü görür görkemin araba üstünü görkem bilir

6500 ü görür,yokuşaşağı 6800 ü gördüğünü iddia ediyor ona da ok.

ama 7000 malesef.
  • GÖRKEM LEON İÇİN 6800 DEDİ. YAPTIM DİYOSA YAPMIŞTIR. BEN DE FABİA İLE 7000 DEVİR YAPTIM DİYORUM. GÖRKEM BUNU İSPATLAR. ANCAK BEN İSPATLAYAMAM. ÇÜNKÜ ARACI SATTIM.
    SEN BÜTÜN YAZILARIN DA FİAT KULLANMADAN FİATI ELEŞTİRMEYİN DİYOSUN. BEN 2 YIL DA 99 MODEL 1.4 SİENA KULLANDIM. PEKİ SEN LEON YA DA 101 LİK FABİA KULLANDIN MI? ÖNCE KULLAN SONRA YAPAMAZSIN DE.
    quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

walla bence 6500ü görür görkemin araba üstünü görkem bilir

6500 ü görür,yokuşaşağı 6800 ü gördüğünü iddia ediyor ona da ok.

ama 7000 malesef.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.