Şimdi Ara

1-15 Nisan 2010 Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması ( Sonuçlar Hazır ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
12.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aLcat[R]aZ

Teşekkür ederim diğeri kız bilgisayarı gibi geldi gözüme bir an o yüzden değiştireyim dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

Furkan
    aLcat[R]aZ

Teşekkür ederim diğeri kız bilgisayarı gibi geldi gözüme bir an o yüzden değiştireyim dedim :)

Bu arada bu ayki yarışmaya katılan çalışmaların hepsi gerçekten çok başarılı..Çekişmeli olcak gibi..
  • katılıyorum. hepsi 10 numara olmuş
  • quote:

katılıyorum. hepsi 10 numara olmuş

Katılımcı sayısıda biraz artsaydı yarışmanın tadından yenmezdi..
  • sonuçta daha yeni bir bölüm dolayısıyla katılımcı sayısı normal diye düşünüyorum. Bir konu var "tema paylaşımı yapan siteler" diye orada mesela bir çok site var sağolsun arkadaşlarımız paylaşmış. Tahmin ediyorum ki biraz süre geçtikçe ve bölüm güncel kalmaya devam ettikçe başka bir forumda (yurtdışında da olabilir) "tema paylaşımı yapan siteler" konusu altında forumumuzun bu bölümünün de linki olacaktır.
  • quote:

sonuçta daha yeni bir bölüm dolayısıyla katılımcı sayısı normal diye düşünüyorum. Bir konu var "tema paylaşımı yapan siteler" diye orada mesela bir çok site var sağolsun arkadaşlarımız paylaşmış. Tahmin ediyorum ki biraz süre geçtikçe ve bölüm güncel kalmaya devam ettikçe başka bir forumda (yurtdışında da olabilir) "tema paylaşımı yapan siteler" konusu altında forumumuzun bu bölümünün de linki olacaktır.

güzel bir düşünce bu arada shell32.dll i editlemişsin, klasörlerdeki bilgi bölümünü üste taşımayı bende bir kaç gündür düşünüyorum ama sevmezsem tekrar geriye döndürmek çok uğraştırcak beni sana nasıl geldi hoşuna gittimi

aslında konu dışına el atsak bölüme ilgi artar ancak korkum kalitenin düşmesi. Konu dışında ve gereksiz mesajlarda masa üstü resimleri ile alakalı iki konu var oralarda ve konu dışında biraz dikkat çeksek belki katılım artar.

ayrıca şu da var. daha önemli olan paylaşımların artması. Bana bakın bir ton konu açtım, elinizden geldiği kadar bu şekilde konu açarsanız faydalı olur. Birde benim açtığım konuları alıntı yaparsanız mesajın en başında normalde gözükmeyen bir yazı görecekesiniz arama motorlarının ilgisini çekmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 7 Nisan 2010; 23:09:51 >

• soulcubee

Haklısın paylaşım sürekli olmalı. Bende elimde olan bir iki şeyi paylaşıcam aklımda. shell işi uğraştırmıyor ieframe i değiştirirken onu da değiştir. Ben çok memnun kaldım çok güzel geliyor gözüme. Özellikle bu temanın shell i çok iyi olmuş.
  • Bu yarışmadan sonraki yarışmanın konusunu seçtim.. Yarışmanın konusu "Gece" olucak.Eğer konunun değişmesi yönünde itirazlar gelirse konuyu değiştirebiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 7 Nisan 2010; 23:23:27 >
  • Bir kaç Değişiklik yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

Bu yarışmadan sonraki yarışmanın konusunu seçtim.. Yarışmanın konusu "Gece" olucak.Eğer konunun değişmesi yönünde itirazlar gelirse konuyu değiştirebiliriz..

Bir sonraki yarışmanın konusunu bu yarışmayı kazanan belirlemiyormudu, ben en son öyle hatırlıyorum :)
  • Bide ilk msj a, katılan desklerin resim linklerini eklerseniz bakması daha kolay olur. hangi sayfa diye aramayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke
    quote:

Bu yarışmadan sonraki yarışmanın konusunu seçtim.. Yarışmanın konusu "Gece" olucak.Eğer konunun değişmesi yönünde itirazlar gelirse konuyu değiştirebiliriz..

Bir sonraki yarışmanın konusunu bu yarışmayı kazanan belirlemiyormudu, ben en son öyle hatırlıyorum :)

aylık değilde 15 günlük yaptığımız için bu yarışmayı kazanan belli oldumu hemen konuyu belirlemesi lazım böyle oluncada herkes 1 hafta içinde hazırlanamayabilir ama bir önceden belli olursa ve zincirleme giderse hazırlık için uygun süre olur. Bu yarışmayı kazananda kendi açacağı yarışmadan sonraki yarışma için konu belirler...

• quote:

quote:

Furkan
    aLcat[R]aZ

Bu arada bu ayki yarışmaya katılan çalışmaların hepsi gerçekten çok başarılı..Çekişmeli olcak gibi..

en çokta benimki dimi kendime vercem oyu 1 oyla bitircem yarışmayı

• Katılım kaçta sona eriyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Katılım kaçta sona eriyo ?

sanırım 23:59 da
  • Bence aylık olsun daha az ve öz yarışma olsun ben macbook veya imacalınca veya xpde yine işe başlayınca 15 gün, haftada bir falan olur :) Böyle olmuyo kıskanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

quote:

sonuçta daha yeni bir bölüm dolayısıyla katılımcı sayısı normal diye düşünüyorum. Bir konu var "tema paylaşımı yapan siteler" diye orada mesela bir çok site var sağolsun arkadaşlarımız paylaşmış. Tahmin ediyorum ki biraz süre geçtikçe ve bölüm güncel kalmaya devam ettikçe başka bir forumda (yurtdışında da olabilir) "tema paylaşımı yapan siteler" konusu altında forumumuzun bu bölümünün de linki olacaktır.

güzel bir düşünce bu arada shell32.dll i editlemişsin, klasörlerdeki bilgi bölümünü üste taşımayı bende bir kaç gündür düşünüyorum ama sevmezsem tekrar geriye döndürmek çok uğraştırcak beni sana nasıl geldi hoşuna gittimi

aslında konu dışına el atsak bölüme ilgi artar ancak korkum kalitenin düşmesi. Konu dışında ve gereksiz mesajlarda masa üstü resimleri ile alakalı iki konu var oralarda ve konu dışında biraz dikkat çeksek belki katılım artar.

ayrıca şu da var. daha önemli olan paylaşımların artması. Bana bakın bir ton konu açtım, elinizden geldiği kadar bu şekilde konu açarsanız faydalı olur. Birde benim açtığım konuları alıntı yaparsanız mesajın en başında normalde gözükmeyen bir yazı görecekesiniz arama motorlarının ilgisini çekmek için

Konu dışındaki katılımın yaş seviyesi ortada oraya giriliş amacıda ortada millet sitres atmaya dalga geçmeye griyo oraya belden aşağı vura vura bi hal oluyolar :) Bence bu olaya özel ilgisi olanların bu konuda varolmaları daha güzel olur . Zaten olaya ilgi duyan gelir bulur konuyu ... Konu dışına konuyla alakalı başlık açarsan dolar doğru ama tadı kaçabilir ..

• İlk mesaja yarışmaya katılan Masaüstü Resimleri eklenmiştir..
  • Çok keyifli bir yarışma oluyor, illaki işinin ehli arkadaşlar da var. Şahsen ben kendimi arada pek bir şeye benzetemedim : )) ama olsun katılmak da bi güzellik. velhasıl kelam, oylama nasıl olacak aLcat[R]aZ? Anket şeklinde mi? yoksa geçen seferki gibi mi? Tüm dostlara başarılar..
  • Oylama şeklini soulcubee'yle bi konuşucam birazdan..Anket işi biraz sakat olabiliyo.Birden fazla oy atanlar vs. oluyo.Eğer bunun önüne geçebilirsek Anket şeklinde olacak..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.