Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

1,1 Milyon $ lık Hat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> 1,1 Milyon $ lık Hat
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    902 Mesaj
    "Shanghai Daily" gazetesine göre bir Çinli özel ceptelefon numarası için internetteki bir açık arttırmada yaklaşık 1,1 milyon dolar ödedi.

Teklif veren kişinin aldığı numara: 135 8585 8585. Bu numara çince okunduğunda "Beni zengin yap, zengin yap, zengin yap, zengin yap" anlamına geliyor.

Açık arttırma sitesi EachNet.com'un PR Müdürü Tang Lei'e göre, 70 kişinin katıldığı açık arttırmada ulaşılan fiyatın, şimdiye kadar bir telefon hattı için ödenilenen en yüksek rakamdır.

Normal durumda böyle hatların 10.000.- Dolar cıvarında satıldığını söyleyen Tang Lei, kendilerinin bu fiyattan %0,25 komisyon aldıklarını bildirdi.

ZAGA HABER AJANSI :)

|
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    böyle bir numarayı da bedava versinler kullanmam ne o öyle marka gibi herkesin rastgele cevireceği bütün gün sapıklarıyla ugrasacagınız bir hat ne de olsa.
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Way be ne enayiler war ama bn annamıom ya millet bi hat için 1.00dolar fln istiyo?? Yani altı üstü bi hat ezberlemek en fazla 6 ay alır o kadar.
    |
    |
  • Yarbay
    4463 Mesaj
    bi numara nasıl beni zengin yap diye okunuyor anlamadım...
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    topiğe bakınca deniz otobüsü hattı falan sandım.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    29560 Mesaj
    ne adamlar var yaaa
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    beni zengin yap? o parayı vermese zati zengindi
    |
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    hehe +1. benim de hattım "gelsin paralar gelsin paralar gelsin paralar" oluyor ne kadar verirsiniz?
    |
    |
  • Binbaşı
    1647 Mesaj
    [oo][nerd] vay be...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Demek Bu Çin'dede Akıllı Adam Kalmamış.
    |
    |
  • Binbaşı
    1647 Mesaj
    senden 5 saniye önce yazmışım :))
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    bende baskahat sandım yaw? eheuhe
    uluslararası metro hattı falan [evlol]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    japoncada ve çincede rakamlar da bazı anlamlara geliyor, rakamlarla da basit cümleler kurmak mümkün. mesela çoğu japon otelinde 13**(unuttum kalanını) diye bir numara yoktur, o numara plakalara verilmez, telefon numarası olmaz. sayılardan silinmiştir sanki. neden? o numara 'ölüm' anlamına gelmektedir. başka bir deyişle azrail telefon açtığında bu numaradan belli olur:)
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    telefon listemde içinde 13 sayısı bulunan bütün numaraları silerim o zaman
    |
    |
  • Binbaşı
    1620 Mesaj
    işte kimisi sokakta yaşar kimisi numaraya 1 milyon dolar verir
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    +1
    |
    |
  • Programcı
    3310 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by NeverWinter</i>
    <br />japoncada ve çincede rakamlar da bazı anlamlara geliyor, rakamlarla da basit cümleler kurmak mümkün. mesela çoğu japon otelinde 13**(unuttum kalanını) diye bir numara yoktur, o numara plakalara verilmez, telefon numarası olmaz. sayılardan silinmiştir sanki. neden? o numara 'ölüm' anlamına gelmektedir. başka bir deyişle azrail telefon açtığında bu numaradan belli olur:)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

böyle bi numaram olsa iyi olur ne güzel hack leyeceksin çindeki telefon hatlarını kendine 13 lü bir hat alacaksın aradığın herkes korkudan naapardı artık siz tahmin edin. "azraaailinim benn..."
    |
    |

• Programcı
    3310 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ramazanavci</i>
    <br />işte kimisi sokakta yaşar kimisi numaraya 1 milyon dolar verir
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

çok haklı dedin [frndsp][frndsp][frndsp][frndsp][frndsp][frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    2331 Mesaj
    yaw adam o kadar parayı bayıldıysa zengindir zaten, o zaman????[dkkat][oo][sumo]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    [jwdwn]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
haberler
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.