Şimdi Ara

1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
8
Favori
31.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Puzzlenin görüntüsünün olduğu a4 boyutlarında bi kontaplak olması lazımdı. Bende çıktı. O olmazsa neye göre yapılacak ki..
    Tmm o var, baska bisey ciktimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parçaların çoğu doğru olmasa bile birbirine uyuyor. Bilseydim almazdım, çok saçma

• 06.12.2019 da sipariş vermişim. Hala sipariş hazırlanıyor da bekliyor. Çinden mi getiriyorlar ne yapıyorlar anlamış değilim.
  • Memnuniyet oranı nedir? Kötüyse iptal edeyim. Uğraşmaya değmez böyle rezil firmalarla.

• Alan arkadaşlardan inceleme yorumu bekliyoruz
  • Uygun masanız vs yoksa altına koymak için birşeyler lazım sadece resmi gösteren küçük kontra plak çıkıyor içinden.Bir de ahşap yanığı kokuyor feci derecede bugün geldi benimki Chevrolet Bel Air olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 17 Aralık 2019; 19:32:37 >
  • Sipariş vereli 15 gün oldu, bugün sevk edildi diye değiştirmişler sipariş durumunu. Bu kadar bekleyeceğimi bilseydim hayatta söylemezdim. Zaten eminim dandik ve ya eksik bir şey gelecek.
  • 8 Aralıkta bir kitapla beraber aldım. Kitap bir kaç gün içinde puzzle da yanlışım yoksa iki gün önce ya da dün temin edildi oldu. Bakalım beklemedeyiz umarım değer..
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    Platin hesap nasıl alınıyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu nedir böyle, hala gelen giden yok.
    iptal etsek parayı da 1 yıla alırız bence:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Platin hesap nasıl alınıyor hocam
    Biriken puanlarla veya ücret karşılığı puan alarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: alos2000

Bu nedir böyle, hala gelen giden yok.
    iptal etsek parayı da 1 yıla alırız bence:(
    Hocam benim hesabımdan alanlar oldu. Gönderilenler bekleyenlerden daha çok. Ürüne göre temin edilme durumu farklı. Ama gönderiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Biriken puanlarla veya ücret karşılığı puan alarak.

Alıntıları Göster
    Kaç puanla avantajı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: strat41

Bu mesaj silindi.
    25 parçalı çocuk puzzleları hariç öyle bir şey olmaz

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=informations/informationdetail&information_id=120

• Nalet olsun keşke 3 TL verseydim yurt içi kargo falan seçseymişim

1 haftayı geçti halen gelen giden yok
    1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava
  • 1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava

• Ben de bu fırsatı görünce 4 Aralık tarihinde 2 tane sipariş vermiştim, birisi New York, birisi de Piri Reis. Önceki gün Piri Reis geldi, diğeri hala hazırlanıyor yazıyor. Geleni dün açtım biraz yapmaya başladım. Yorumlarımı paylaşıyorum:

- Öncelikle kutusu çok güzel, ahşap bir kutu. Üst kapağında puzzle'ın resmi var, oraya bakıp yapmak için.
    - Kutu içeriğinde bu kapağı ayakta tutmak için 2 ayak, yapıştırıcı ve yapıştırıcıyı yaymak için küçük beyaz bir malzeme çıkıyor, yukarıdaki resimde görülüyor zaten.
    - Parçalar güzel bir bez kese içerisinde çıkıyor. Açınca yoğun bir çıra kokusu geliyor. Bazılarına bu koku kötü gelebilir ama benim çok hoşuma gitti. Eski sobalı evlerde sobayı tutuşturmak için yaktığımız çıra kokusunu anımsatıyor.
    - Parçalar öyle kolay kolay deforme olacak gibi değil sağlam. Ama uymasa da birbirine girebilme olayı kötü.
    - Standart puzzle parçalarına göre bir tık daha küçük, bu yüzden daha uğraştırıcı olabiliyor.

Şimdilik yorumlarım bu kadar. Bir tane sipariş etmiş ve hala bekliyor olsaydım ben de çok sinirlenirdim. Bunu bitirene kadar anca gelecek galiba ikincisi. Bu arada fiyatı da 52 TL'ye çıkarmışlar.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.