Şimdi Ara

1.0 TSI GOLF ALDIM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
80.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İbiza 1.0 tsi 95 manuel

Şehiriçi:

1.0 TSI GOLF ALDIM

Şehirdışı:

1.0 TSI GOLF ALDIM

Karma (%80 şehiriçi):

1.0 TSI GOLF ALDIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

İbiza 1.0 tsi 95 manuel

Şehiriçi:

1.0 TSI GOLF ALDIM

Şehirdışı:

1.0 TSI GOLF ALDIM

Karma (%80 şehiriçi):

1.0 TSI GOLF ALDIM

Şehiriçi güzel değerler maşallah pompada kaç 0.6 0.7 oynuyo mu yoksa pompada da 6.4 se çok iyi

• Hocam öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın. Para sizin tercih sizin siz şuan memnunsanız gerisi boş. Gelelim bizim herşeyi bilen canım vatandaşlarımıza.

1.0 motor ne ya diyenler bundan 3-4 sene önce 1.2 tsi motorlara da aynı yorumları yapanlar o yüzden çok da sallamamak lazım.

Bir diğer güruh da ülkenin durumundan,ekonomiden, vergilerden ve enflasyondan zerre haberdar olmayıp özellikle Doğuş'u veya diğer otomobil firmalarını yüksek fiyattan araç satmakla suçlayanlar. 93 bin o arabaya verilir miymiş. Sen onu bir arabadan %150 ötv + ötv nin kdv sini alan devlete sorsana delikanlı derler adama.Ama bu arkadaşlar 2 sene önce 80e aldığım arabayı bu ay 85e sattım 5bin kar ettim diye ufak hesaplarıyla mutlu olup aslında 2 senede enflasyondan dolayı en az 5 bin tl zarar etriğini hesap edemeyenler. O yüzden aracınızın keyfini sürün. Bu başlık altında yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara kulak verin.

• Hayırlı olsun. Hayatınızın en büyük yanlışını yapmışınız. Paraya yazık olmuş
  • 1 litre, boşline, manuel, arka park sensörü bile olmayan golf 94bin. Hey yavrum hey ülkeye gel.

2015 aralık ayında sunrooflu 1.4tsi dsg highline golf 85bin liraydı, aynı araba şimdi 133bine Zam %56
    2012 temmuz ayında jetta 1.4tsi 125 manuel comfortline 46bin liraydı, aynı araba şimdi 106bin Zam %130
    2014 temmuz ayında 1.4tsi 160hp dsg higline passat 110bin liraydı, aynı araba şimdi 200bin Zam %81
    2015 kasım focus 1.6 otm titanium 66bin, aynı araba şimdi 112bin o da kampanyalı fiyatmış :). Zam %70

Dünyanın kaç tane ülkesinde aynı araba modeline 2-3 yılda %80 zam gelir ki?

Hatta şu anda otm c sınıfı araba 100bin liranın altına kalmadı gibi nerdeyse.

Bu fiyatlarla avrupa vatandaşı refahlarında yaşıyor olsaydık asgari ücret alanın 6-7bin, öğretmenin 10bin lira falan maaş alıyor olması lazımdı aynı hayat koşulları için.

• Hocam hayırlı olsun fakat hiç mi içiniz acımadı? Bu saçma sisteme adepte olmayı bekliyormuş herkes.
  • Yorumlara baktimda,arac hakkinda hicbir bilgisi olmayan insanlar kafadan uydurup uydurup yaziyorlar,yok gitmez yok cekmez yok direksiyonda tus yok.

1.0 tsi motorlar dizele gercek bir alternatiftir

25 30.000 lira fazla verip dizel almak sacmaliktir,yilda 15.000 km ustu yol yapmiyorsaniz

• En iyisini yapmışsın bunlara bakma gelmiş önceki sene fiyatlarla kıyaslıyorlar

bundan 1 sene sonrada 93 dü şimdi 110 oldu alınmaz zart zurt

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Daha mantıksızını bulamadınız mı? 93.500tl ye donanımsız, benzinli c segment.

308 veriyorlar, active dizel otomatik o paralara. Hem motor, hem şanzıman hem donanım olarak daha iyi.

Listeye baktım 111 bin yazıyor eğer o fiyattan düşüyorlarsa o zaman almamak lazım bu kadar piyasası düşük araç olmaz .

Son durum ne bilmiyorum ama geçen ay 87bine alanlar vardı.

Bence de siz böyle piyasası olmayan arabaları almayın, bizlere kalsın. Benzinli golf falan alın sizde

Ben gider golf alırım diye demedim ki eğer o kadar indirim yapıyorlarsa o zaman pahalı fiyattan alan adamın suçu ne benim zararım ne olacak? Hemen öyle anti vw mesajları atmayın ben tüketici olarak düşünüyorum vw umurunda değil yoksa

Hocam eğer bir firma 112 binde indirim yapıp 87 bine araç satıyorsa ( liste fiyatı 118 kampanyalı 112) Allah belasını versin öyle firmanın araç falan alınmaz ordan pazarlık bilmeyen adam kerizmi aptalmı arada 25 bin fiyat farkı var

Zamanında liste fiyatı 130 olan 1.0 audi a3ü 115e veriyorlardı ben 116bine 1.4tsi highline sunroof adaptif sensörlü golf aldım. Yani böyle bu iş kazıklanmamak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Benzinli araç düşünen için,%100 dizelin ekonomisini sağlayamasa da,1.0 tsi iyi bir seçenek olabilir.

• hayirli olsun super tercih. iki sene once 65 e aldigim midline 1.2 golf 80 85 ediyor. pejo alsam 50 etmezdi ikinci elde.

ben de esime aldim. park sensoru harici her sey var. dsg problem cikardi ama yine alirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun...

Hayatında tsi motorlu araç kullanmamış insanların yorumlarını lütfen ciddiye almayınız...

Aynı şekilde hayatında dsg kullanmamış insanların yorumlarını da ciddiye almayınız...

Ayrıca sanki ülkemizde ucuza otomobil kalmış gibi fiyatı yüksek bulan, ulaşamadığı ciğere mundar diyen insanları da ciddiye almayınız...

• Yakında 0.5 TSI arabaları görcez ama abi kasayı taşıyor mühendisler salak mı yaaa.

Vergi ve zamlar insanları bu duruma sokuyor lakin biraz akıllı ve kurnaz olun o paralara 2.el D segmentleri var yahu 10 daha koy F30 316i ler yapmayın şu VW ye ve Doğuşa para yedirmeyin arkadaşım.

• Park sensörü mevzusu sadece golf e mi ait? Son kasa focus kiraladik daha 1000 km de satis fiyati 100 bin liraydi gecen yaz, park sensoru geri gorus ve hicbirseyi yoktu.

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Oyle demeyin onlar 93.000 lik arabaya 100.000 verecek eşşeği bulurlar

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    7 ay önce yazdiginiz yoruma cevaben o donanimdaki aracin liste fiyati 120 bin TL' olmuş doğuş otonun siteside 😀

• geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

hayirli olsun super tercih. iki sene once 65 e aldigim midline 1.2 golf 80 85 ediyor. pejo alsam 50 etmezdi ikinci elde.

ben de esime aldim. park sensoru harici her sey var. dsg problem cikardi ama yine alirim.
    Motor nasıl hocam ? Yağ yakma vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

7 ay önce yazdiginiz yoruma cevaben o donanimdaki aracin liste fiyati 120 bin TL' olmuş doğuş otonun siteside 😀
    yuh

• Birazcık kültür olacak insanda ya.

Adam arabayı almış güzel kardeşim almış. Ve bunun konusunu açmış. Adam arabayı ALMIŞ. Mantıklı bir şey mi yaptım diye sormamış. Veya bu araba neden bu kadar boş diye sormamış.

Bize hayırlı olsun demek düşerken adama demediğinizi bırakmamışsınız. Helal olsun başka bir şey demiyorum. Zaten bu foruma göre en çok satılan araçlar en mantıksız araçlar. Kimsede akıl yok bir burada bilgisayar başındakiler biliyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.