Şimdi Ara

1 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

@742793

Gel sen diyordun haklı çıktın

Sen napiyosun hocam got bitti biteli gorusemiyoruz

Uğraşıyoz yav ne yapalım. Got konusuna uğrayayım bi ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Işid'in terörist örgüt olduğunu bu işi din adına yaptığını kabullenemeyen goygoycular var.
    Goygoycuya bunu anlatamazsın...
  • Saldırı ile tutuklamalar çok yakın zamanda oldu. Yani tutuklamalara tepki olarak yapılamaz zaten önceden planlanmış birşey büyük ihtimalle. Isid saldırı yapınca yok yok pkk yaptı demek neyin kafası bilmiyorum? Yoksa isida sempati mi duyuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

IŞİD üstlendi diye üzülenler var.Nasıl ülke olduk lan biz? Pkk veya IŞİD ikisi de terör örgütü değil mi? Yazık gerçekten çok yazık. 10 şehit var hala goygoy.

Çünkü bunlar terör karşıtı değil pkk karşıtı. İslamcı arkadaşlar içlerinde ısid sevgisi taşıyor yorumlarda görüyoruz.

• Yaw he he

PKK nın her zaman yaptığı saldırı türü. Kürtlerden falan da tepki gelince hemen Işid çıktı durun bi dakkaya yaw PKK yapmadı ben yaptım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 5 Kasım 2016; 11:50:29 >
  • Yalaka köpek medyada ışid haberi dahi yok.
    Yenişafak 11 de PKK yaptı diye tekrar haber koydu.

Burada mesela şu bu yapması değil. Işid'in yapınca kanlarına dokunması.

Aşırı namussuzsuz şerefsiz bir kitle bunlar
  • Kafam iyice karıştı. Işid bize daha teşekkür etmesi gerekirken !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Yaw he he

PKK nın her zaman yaptığı saldırı türü. Kürtlerden falan da tepki gelince hemen Işid çıktı durun bi dakkaya yaw PKK yapmadı ben yaptım diye.

Tabii işid gibi gerçek müslüman bir örgüt asla böyle şeyler yapmaz değil mi

• İlerleyen zamanlarda Işid savaşını Türkiye topraklarına yaymak isteyecektir. Suriye'de uygulanan taktik bizde de uygulanmak istenecek. Işid ülkenin güneydoğusunda bir anda ortaya çıkacak ve işgal girişiminde bulunacak. Sonrasında devreye ypg/pkk girip orayı burayı özgürleştirdik diyecek.

Işid militanlarının nereden gireceğini merak edenler Türkiye ypg/pkk hattının tüneller ile dolu olduğunu unutmasın. Ypg/pkk ve ışid danışıklı dövüştüğü için bu yolları ypg ışide kullandırtabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Pkk nin isi bu bomba. İsidle zaten her zaman danisikli dovus icindeler sonucta ikisininde kurucusu batılı ülkeler. Baktilar pkk nin bu eylemiyle hdp iyice zor duruma dusecek son anda isid e bağladılar. Ve sozde isid ile savasan pkk ve ypg yi yine kahraman statusune cikarmaya çalisiyorlar

Aynen öyle üstad.sevgi pıtırcıgı hewallerin işine gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Yaw he he

Tabii işid gibi gerçek müslüman bir örgüt asla böyle şeyler yapmaz değil mi

Işid de yapar. Işıd daha kötüsünü yapar hatta. Işıdin tepki çekmemek gibi derdi yok. Asker, sivil ayırtetmez. Aksine tepki görmek için uğraşıyor. Sivilleri toplayıp kurşuna diziyor. Tankla adam eziyor, adamı kafesle suya batırıp boğuyor. Bütün dünyadan tepki gördükten sonra Kürtler çıktı ortaya.

PKK ise dünyadan destek görmek istiyor, kendini meşrulaştırmak istiyor. Suriye deki uzantılarıyla Işid de karşı savaşmakla bir anda kahraman, sevgi kelebeği oldular, destek gördüler. O yüzden tepki çekmemek için Türkiye'de doğrudan sivil halka saldıramıyorlar. Askere, polise saldırıyorlar ama yine de sivil kayıplar da oluyor.

Dünkü saldırı da polis karakoluna yine sivil kayıplar da var. Önceki saldırıları gibi. Bir çok yerden tepki aldılar. Diyarbakırlılar bile tepki gösterdi. Ardından Işid durun yaw PKK yapmadı biz yaptık diye çıktı ortaya.

Ben yemedim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 5 Kasım 2016; 13:44:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Melbourne Bounce

Bana inandırıcı gelmiyor. Kesinlikle bu işin arkasında pkk vardır.
    Hadi 5-10 kiloluk patlayıcılari bulup saklarsin kimse görmez duymaz farketmez ama 300-400 kg hatta tonluk patlayıcılari öyle kolay kolay gizleyemezsin. Türkiye'de bunu yapacak güçte tek örgüt pkk. Isid daha çok canlı bombalarla saldırı düzenler. VBIED'i ancak sahada yapabilir.
    Tahminim şu yönde. pkk bombaları düzenekleri iside verdi isid de gidip patlattı. Yada direk pkk patlattı sonrasında tepki gelince isid üstlendi. Bence bu ikisinden birisi.

Hehehe ulam amma tespit yaptım be kesin yarın A habere çıkarım :D

Tahminlerim doğru çıktı. Saldırıyı pkk yapmış. Ama gelen tepkilerden dolayi isid yaptı algısı oluşturmak istediler. Amaq haber ajansında Diyarbakır saldırısına dair herhangi bir bi haber yok. Ha isid ha pkk farketmez ikisidr aynı ama insanlarımız gerçeği bilsin istedim :D

Şimdi pkk seviciler gelip beni isidci yapacak :d :d

• Donanımlı olduğunu sanmıyorsun demekki :)) Oysa ki daha sene başında her ay birer bomba patlatıyordu herifler.

• pervanee P kullanıcısına yanıt
    Pkkyida isidide balikesirin cilgin esekleri kovalasin.bu saldiriyi isid ustlenirse bir ilk olacakmis.isidin ulkemdeki ustlendigi ilk saldiri olacakmis.

• Kimin yaptığını iyi biliyoruz. Zorlamanın manası yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

@742793

Gel sen diyordun haklı çıktın

Sen napiyosun hocam got bitti biteli gorusemiyoruz

Uğraşıyoz yav ne yapalım. Got konusuna uğrayayım bi ara

aman beyler.

• Diyarbakır Valiliği pkk yaptı diyor. Siviller ölünce kabul etmiyor bu itler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu yalan haber çıktığı ilk saniyede söylemiştim propoganda olduğunu. Pkk nın sivil öldürme kolu tak üstlendi saldırıyı bugün. Pkk yapmaz diyen şerefsizin evlatları ölü taklidini bırakıp gelsin ağlasın burda şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Evet bu yalan haber çıktığı ilk saniyede söylemiştim propoganda olduğunu. Pkk nın sivil öldürme kolu tak üstlendi saldırıyı bugün. Pkk yapmaz diyen şerefsizin evlatları ölü taklidini bırakıp gelsin ağlasın burda şimdi.
    3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 4 Ağustos 2018; 11:33:44 >
  • lan çizgi filmgibi ülke ya örgütler yarışıyor ben üstlenicem diye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.