Şimdi Ara

06 BF 334 trafik magandaları (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=rDgIF-1NzYE

Olay 1:40'tan sonra gerçekleşiyor, en az 15 yaşında bir BMW'ye binip, takım çekip malum kesimin mafyacılık tribiyle trafikte boş yere nasıl bir gence kendilerince ceza verdiğini gösteriyor. Bu tarz tiplerden gerçekten bıktım, altına 10 yaş üstü siyah lüks araç alıp, takım elbise giyen, Kurtlar Vadisi izleyen tüm mahalle abileri kendilerini trafiğin ağası, efendisi hatta yeri gelince ceza otoritesi kabul ediyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlocParty -- 11 Mart 2017; 1:25:55 >

• Bir tek dolmuş şoförü insan çıkmış o duran trafikte. Anlarım kimse başını belaya sokmak istemez ama suçsuz, günahsız bir insanında tartaklanmasına kimse de göz yummasın bir zahmet. Kimden güven alıyor bu insanlar anlamıyorum cidden tiplerden belli zaten neyin ne olduğu.

Trafikte olağan şeyler bunlar ikisinin de birbirine yol vermemesi, bir Ankara'lı olarak astra şoförünün 1 dakika bekleyip beşevlerden gelen kısma yol verip o tarafın trafiğini rahatlatmasını düşünmesi lazımdı. Zaten önün ilerlemiyor 1 dakika bekle sonra yol alırsın zaten. Umarım görüntü ilgili yerlere ulaşır da gereği yapılır o takım elbiseli kişiler için. Pek sanmıyorum ama neyse..
  • Kendi halinde insan bulunca kolay tabi böyle şeyler. Astra'daki az biraz gözü kara, yapılı bir tip olsaydı görürdüm ben o bmw'den inen "delikanlıları".

Geçen öyle biri indi arabadan Kocaeli merkezde. Servis arabası gibi bir araba. Direkt beyzbol sopasıyla indi, oradan anla zaten kendine ne kadar güvendiğini. Karşıdaki adam çekip gidecekti onu da beceremedi geri döndü saf gibi. Arkasından bagaj kapağına beyzbol sopasını attı servis şoförü. Biraz daha tartıştılar sonra bastı gitti ikisi de. Yalnız servis şoförünün gözünden belliydi, sopayla inmiş, kolları açık şekilde geniş geniş üstüne doğru yürüyor adamın ama karşıdaki adam diklense tek güvendiği şey sopa. Şahsen bana doğru gelse üstüne koşardım, sopayla o sürede tek vuruş hakkı var, onu da adam akıllı tutturamazsa işi çok zor. E bir de o sopanın karşıya geçme ihtimali var, onu düşünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Kendi halinde insan bulunca kolay tabi böyle şeyler. Astra'daki az biraz gözü kara, yapılı bir tip olsaydı görürdüm ben o bmw'den inen "delikanlıları".

Geçen öyle biri indi arabadan Kocaeli merkezde. Servis arabası gibi bir araba. Direkt beyzbol sopasıyla indi, oradan anla zaten kendine ne kadar güvendiğini. Karşıdaki adam çekip gidecekti onu da beceremedi geri döndü saf gibi. Arkasından bagaj kapağına beyzbol sopasını attı servis şoförü. Biraz daha tartıştılar sonra bastı gitti ikisi de. Yalnız servis şoförünün gözünden belliydi, sopayla inmiş, kolları açık şekilde geniş geniş üstüne doğru yürüyor adamın ama karşıdaki adam diklense tek güvendiği şey sopa. Şahsen bana doğru gelse üstüne koşardım, sopayla o sürede tek vuruş hakkı var, onu da adam akıllı tutturamazsa işi çok zor. E bir de o sopanın karşıya geçme ihtimali var, onu düşünmüyor.

Oyle bi olay bizzat benim basima geldi. Yaklasik 14 yasimdan beri kavga etmemeye calisiyorum suan 26 yasimdayim 12 yilda toplasan iki kere tartismistirim birisiyle. Ama insani cok zorluyorlar gercekten. Ozur dilemene ragmen bana ana avrat demeden sovdu ya savir dedim muhattap olmamaya calistim eline bi sopa almis inmis sovmeye devam ediyor kick boxtan tut aikido judo gibi savunma sporlarinin egitimlerini aldim. Kara kusak olmasakta kendimizi ezdirmiyoruz. Bir hisimla indim arabadan adam benim inisimden huylandi zaten o daha demin ozguvenli kufur eden adam yoktu karsimda az bi cesaretle sopayi salladi vurusunu savusturup saglam bir tanectokat attim sopa benim elime gecti iki diz kapaginada saglam gecirdim sopayi attim ustune dondum gittim. Giderken dikizdende baktim yardim edende yoktu surunerek arabasina bindi.

Kavgayi seven bi adam degilim. Hayatta ne yapiyorsan bi amaci olmali. Kavganin bile. Millet delikanliligi bu tarz erkekliklerde ariyor. Kimseye eyvallahim yok deyince cokda matah bi is yaptigini saniyor. Sen delisindir sen guclusundur senden daha deli daha guclusu karsina cikar ceker sikar bacaklarina sonra trafikte kornaya bile basamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.